Olga Muniak kłamie

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Olga Muniak kłamie

Postprzez Marcin » 28 sty 2009, o 20:46

witam,

Za rzadko zaglądam na stronę UG Jabłonna, muszę się poprawić, będę miał więcej powodów do zrywania boków. Trochę długie, ale nie chciałbym skracać. Takie zadałem pytanie i taką otrzymałem odpowiedź:
----
Szanowna Pani Wójt,

Widzimy, że w dialogu z mieszkańcami ul. Kisielewskiego Gmina nadal gra swoją stałą ściemę. Rękoma skorumpowanej Rady Gminy usuwane są nawet z budżetu Gminy środki na budowę tej ulicy. Ciekawy jestem, co Pani powie nam, mieszkańcom, na wiosennym spotkaniu w sprawie budowy ulicy. Jaką historię opowie Pani tym razem. Spotkanie zorganizujemy zaraz po świętach Wielkiej Nocy.

W trakcie licznych spotkań z Panią słyszeliśmy dziesiątki Pani pustych zapewnień o tym, ile to Pani wkłada pracy w rozwiązanie sprawy Kisielewskiego. To kłamstwo. Nie robi Pani NIC dla nas.

W trakcie grudniowego spotkania w Urzędzie, zobowiązała się Pani do ogłoszenia przetargu na budowę do końca stycznia 2009. Ze zdziwieniem czytam, że budowa ulicy jest przewidziana na lata 2010-11. To kolejne Pani kłamstwo.

Dawała Pani publicznie słowo, że usunie Pani Pani z Urzędu pana Buniewicza, niestarannego, łamiącego prawo pracownika wydziału inwestycji. Mimo upływu miesiąca nie uczyniła Pani tego. To Pani kolejne kłamstwo.

Drogi w Gminie utwardza Pani nielegalnie, z pominięciem Ustawy o Zamówieniach Publicznych, wysypując rakotwórczy i zabroniony do obrotu destrukt asfaltowy. To już nie jest kłamstwo ale PRZESTĘPSTWO.

Teraz pytania do Pani:

1. Kiedy wreszcie usunie Pani Buniewicza z Urzędu? Czy Pani naprawdę uważa, że ten człowiek jest stanie cokolwiek sensownego jeszcze zrobić?

2. Kiedy usunie Pani rakotwórczy destrukt z naszych ulic? Pani odpowiedź jest nam potrzebna do dalszego procesowania przeciw Urzędowi z Wojewódzkim Inspektoratem Ochrony Środowiska.

3. Kiedy ogłosi Pani przetarg na budowę ul. Kisielewskiego?

4. Pani wójt, może czas złożyć rezygnację z Urzędu? Dla naszego wszystkich dobra.
(Marcin Mizgalski, 21.01.2009 r.)
Odpowiedź:
Szanowny Panie Marcinie,
Wielokrotnie, zarówno w trakcie spotkań, jak i za pośrednictwem strony internetowej informowaliśmy Pana o postępach prac związanych z budową ulicy Kisielewskiego. Jest Pan doskonale poinformowany co dzieje się w tej sprawie. Nowo projektowana i poszerzona ul. Kisielewskiego będzie przebiegać na obecnych terenach należących do dwóch miejscowości, Jabłonny i Chotomowa. Opracowania geodezyjne obejmujące scalanie i podział gruntów na terenie wsi Jabłonna zostały zakończone 30 grudnia 2008 r. jednak nie jest to jeszcze równoznaczne z nabyciem przez Gminę praw pozwalających zajmować grunty na cele budowlane. Będzie to możliwe po załatwieniu wszystkich spraw formalno-prawnych, w wyniku których nastąpi ujawnienie zmiany właściciela m.in. w rejestrze ewidencji gruntów prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Legionowie.
Możliwość wystąpienia o pozwolenie na budowę uzależniona jest od zakończenia procedur w Starostwie Powiatowym i Wydziale Ksiąg Wieczystych w Sądzie Rejonowym w Legionowie. Na terminy zakończenia procedur Gmina nie ma wpływu.
Zgodnie z przyjętym do realizacji przez Radę Gminy Wieloletnim Planem Inwestycyjnym budowa ul. Kisielewskiego przewidziana jest w latach 2010-2011.
Panie Marcinie może czas już zaprzestać uprawiania propagandy i używania argumentów ad personam?

Olga Muniak, Wójt Gminy
---

wymaga komentarza? :)

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 28 sty 2009, o 21:59

Zepsuł mi się zasilacz do skanera, ale chyba raczej z litości dla Urzędu nie wkleję, świstka papieru w kratkę na którym P. Wójt dokonała pismem odręcznym, zgłoszenia (wyjaśnień) budowy Pogodnej wraz z sięgaczami. Po niechlujności, wnioskuję że było to pisane w starostwie na parapecie. I jakoś się udało a w inwestycjach we Wsch. Chotomowie cały czas plamy na słońcu przeszkadzają. Skandal i wstyd.

Mnie nie denerwują działania urzędu, wkurza mnie tylko niewzruszone przekonanie urzędników, że jesteśmy kupą baranów durniejszych od nich samych, że można kupić wszystkich i wszystko za garść publicznych srebrników lub taczkę destruktu. A już jak czytam tego pustaka, co się za Kujawę podpisuje, to mi staje przed oczami najtępszy politruk z czasów stanu wojennego z hełmem w miejscu pustego łba. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Pytania do wójta