Zestawy recyclingowe i ich lokalizacja

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Zestawy recyclingowe i ich lokalizacja

Postprzez Kabmot » 1 mar 2010, o 17:41

Popatrzcie Państwo na lokalizację i zniszczenia wokół zestawów recyclingowych, które stoją vis a vis szkoły przy ul. Szkolnej w Jabłonnie. Nowy trawnik zniszczony, a dojście, aby wyrzucić selekcjonowane odpadki wymaga grzęźnięcia w błocie.
W zasadzie można słowami Pani urzędnik z Wydziału Środowiska Urzędu Gminy Jabłonna powiedzieć, że nic się nie stało i to nie ludzie z urzędu Gminy za to odpowiadają, a Firma, bo to Firma tam pojemniki ustawiła. I że nic się nie stało, bo można zagrabić i po co rwetes.
A że złe świadectwo o gospodarzach ? - "no cóż przyszły roztopy i wszyscy się uczymy" - sic !
I w ogóle po co szanowny pan tak się irytuje ? Nic złego się nie wydarzyło.
Takie podejście ma pracownica z Wydziału Środowiska Urzędu Gminy Jabłonna, która w dniu 1 marca 2010 roku około godziny 16 30 przyjmowała zgłoszenie na temat bezmyślności urzędników i marnotrawstwa pieniędzy podatników.
Zatrważające :)
Załączniki
010320100422.jpg
010320100422.jpg (59.49 KiB) Przeglądane 60763 razy
Kabmot

Postprzez alf » 1 mar 2010, o 20:01

Pewnie Gmina była zobowiązana postawić zestawy recyklingowe, to postawiła :]
pozdrawiam
alf
alf

Postprzez MagdaM » 1 mar 2010, o 20:47

Kabmot, mi się wydaje, że trochę przesadziłeś. Ja Cię zapraszam do siebie abyś zobaczył jak w tej chwili wygląda ulica przy której obecnie mieszkam ja i moi sąsiedzi - jedyna droga dotarcia do posesji a wtedy przekonasz się, że dojście do sfotografowanych przez Ciebie pojemników to "królewski trakt" w porównaniu z naszą całkowicie zabłoconą drogą.
A na Panią w urzedzie to chyba niepotrzebnie nakrzyczałes - bo czemu winna ta kobieta, pomyśl sam co ona może zrobić... spowodować przestawienie pojemników w inne miejsce...jakby był tam jakiś chodnik to chyba byłoby rozsądne rozwiązanie.
A przedstawiłeś tej Pani jaką rozsądną propozycję przeniesienia gdzies tych pojemników, czy tylko na nią nakrzyczałeś...?
MagdaM

Postprzez GOUST » 1 mar 2010, o 20:59

MagdaM napisał(a):jakby był tam jakiś chodnik to chyba byłoby rozsądne rozwiązanie

pewnie był chodnik ale w planach :] ktoś kupił działkę obok i teraz protestuje i zabrania budowy.

MagdaM napisał(a):Ja Cię zapraszam do siebie abyś zobaczył jak w tej chwili wygląda ulica przy której obecnie mieszkam ja i moi sąsiedzi -

Jak kupuje się w lesie, pomiędzy bagnami, na obszarach zalewowych to co się dziwić?
Jechałem kiedyś tam na dąbrowę;) Mam złe wspomnienia :( Oj tak...asfalt się skończył :( a na drogę zamiast jakiegoś znaku [np: Dąbrowa chotomowska] wyszła krowa z łatami właśnie w tym kształcie. Pomyślałem oj nie tędy. Ale już było za późno...do mego okienka podeszły świnie. wyprzedziła mnie furmanka....kierowca pijany :) oj tak źle tam jest
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez tracer68 » 2 mar 2010, o 08:20

[glow=red]Ale już było za późno...do mego okienka podeszły świnie. [/glow]

A kogo kolega sznowny ma na myśli jeśli spytać wolno? :mad: :shoot:[shadow=white][/shadow]
tracer68
tracer68

Postprzez MagdaM » 2 mar 2010, o 08:29

GOUST napisał(a):
MagdaM napisał(a):Jak kupuje się w lesie, pomiędzy bagnami, na obszarach zalewowych to co się dziwić?
Jechałem kiedyś tam na dąbrowę;) Mam złe wspomnienia :( Oj tak...asfalt się skończył :( a na drogę zamiast jakiegoś znaku [np: Dąbrowa chotomowska] wyszła krowa z łatami właśnie w tym kształcie. Pomyślałem oj nie tędy. Ale już było za późno...do mego okienka podeszły świnie. wyprzedziła mnie furmanka....kierowca pijany :) oj tak źle tam jest

Goust Ty to chyba bardzo dawno w tej Dąbrowie byłeś - bo jak pięć lat tu mieszkam to ani furmanki ani świni ani razu nie widziałam.

A poza tym nawet jakby tak było to ja baba ze wsi jestem i wolę zapach obornika od smrodu spalin.

A przy jednej z główneych warszawskich ulic mieszkałam juz ładnych parę lat i za nic bym tam nie wróciła. A drogi takie jak Wierzbowa to i w Chotomowie można znaleźć. Ty pewnie jesteś szczęsciarzem że mieszkasz przy drodze utwrdzonej. Naprawdę zazdroszczę.
MagdaM

Postprzez MagdaM » 2 mar 2010, o 08:44

Nie wiem czy zauważyliście ale Kabmot swój wpis zamieścił ponad 2 lata temu - więc tych pojemników może dawno już tam nie byc. :D
MagdaM

Postprzez GOUST » 2 mar 2010, o 08:57

MagdaM napisał(a):Nie wiem czy zauważyliście ale Kabmot swój wpis zamieścił ponad 2 lata temu - więc tych pojemników może dawno już tam nie byc. :D

zamieścił....Wysłany: Wczoraj 17:41 Zestawy recyclingowe i ich lokalizacja

o ile dobrze patrze a dołączył dwa lata temu;)
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez MagdaM » 2 mar 2010, o 09:08

TAK MASZ RACJĘ TO JA JESTEM GAPA
MagdaM

Postprzez szumski » 2 mar 2010, o 09:14

Ale my lubimy takie gapciowate zagryziaki ;)
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Następna strona

Powrót do Pytania do wójta