Zestawy recyclingowe i ich lokalizacja

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Postprzez MagdaM » 2 mar 2010, o 10:28

Mam nadzieję, że chciałes mi powiedzieć komplement :)
MagdaM

Zestawy recyclingowe i ich lokalizacja

Postprzez szumski » 2 mar 2010, o 11:05

W mojej ocenie, referat ochrony środowiska jest jednym z najlepiej działających referatów w gminie (po takim wyznaniu pewnie dostanę w łeb za zdradę od Pań z ewidencji ludności czy podatków)

Selektywna zbiórka działa sprawnie, pomimo zmiany firmy odbierającej szajs. Dzikie wysypiska polikwidowane, problem wałęsających się psów (plaga w całej Polsce) niemal pomijalny.
Truchło przejechanego na Chotomowskiej dzika, zniknęło dosłownie w 10 min. po telefonie do referatu.
Przy środkach jakimi dysponują, bo u nas nie ma przemysłu a więc opłat za korzystanie ze środowiska, które zasilałyby bezpośrednio zadania związane z działaniem referatu, ode mnie mocne 4. (w starej skali z moich czasów :P )
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: Zestawy recyclingowe i ich lokalizacja

Postprzez CHOTOFAN » 16 mar 2010, o 22:40

szumski napisał(a):W mojej ocenie, referat ochrony środowiska jest jednym z najlepiej działających referatów w gminie (po takim wyznaniu pewnie dostanę w łeb za zdradę od Pań z ewidencji ludności czy podatków)

Selektywna zbiórka działa sprawnie, pomimo zmiany firmy odbierającej szajs. Dzikie wysypiska polikwidowane, problem wałęsających się psów (plaga w całej Polsce) niemal pomijalny.
Truchło przejechanego na Chotomowskiej dzika, zniknęło dosłownie w 10 min. po telefonie do referatu.
Przy środkach jakimi dysponują, bo u nas nie ma przemysłu a więc opłat za korzystanie ze środowiska, które zasilałyby bezpośrednio zadania związane z działaniem referatu, ode mnie mocne 4. (w starej skali z moich czasów :P )
Pozdrawiam

..cóż w 100% zgadzam się z Przedmówcą,
a trawnik zarośnie i po sprawie
pozdrowienia
CH.
CHOTOFAN

Postprzez Krzysztof J » 16 mar 2010, o 22:53

Na Dabrowie jedyne swinie jakie tu zyja to swinie dzikie, w duzych ilosciach, nawet laciate sie trafiaja.
A krowa to chyba jeszcze zyje jedna, jedyna, u gospodarzy przy Lipowej. Pyszne mleko daje, takie prosto z wymiona, cieplutkie z pianka... palce lizac
Krzysztof J

Poprzednia strona

Powrót do Pytania do wójta