"Ripsota" UG

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

"Ripsota" UG

Postprzez szumski » 10 wrz 2010, o 12:16

Przez całą kadencję dbałam i dbam o wzrost Waszych wynagrodzeń. Dowodem tego są podwyżki dla nauczycieli od dnia 1 września bieżącego roku.
I tu:
Minister edukacji narodowej Katarzyna Hall podpisała rozporządzenie gwarantujące nauczycielom 7 proc. podwyżki płac - poinformował rzecznik MEN Grzegorz Żurawski.

No to mnie już wszystko się pokiełbasiło, Hall wójtem a Muniak ministrem czy na odwrót?

No jakby któremuś z nauczycieli zwróciła za wybitą szybę, jak w przypadku LB to rozumiem, jest czym się pochwalić, ale pawia stroić, że raz udało się nie złamać prawa i wykonać rozporządzenie ministra?
Toż za tym idą subwencje! To co, ktoś może do kieszeni schować i nauczycielom nie dać???
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Ałek » 10 wrz 2010, o 12:58

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 08:43 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez szumski » 10 wrz 2010, o 13:10

Będzie proces???

Ale o co???
A niech się procesują nauczyciele o tę podwyżkę od ministra, jeżeli ta którą dostali jest od wójt.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 10 wrz 2010, o 13:14

no to tak:

Ja, Mieszkaniec Gminy Jabłonna, prosze Panią Wójt o opublikowanie szczegółowego planu wydatków Gminy na oświatę z podziałem na poszczególne wsie oraz cele w latach 2007 - 2010.
Jeżeli jest tak wspaniale jak Pani Wójt pisze, to rozumiem że w obliczu zbliżającej się kampanii wyborczej jak najszybciej opublikuje Pani te dane i będzie z nich dumna a jednocześnie bardziej pewna swojej ponownej wygranej.
Chciałbym uzyskać również informacje na jaki okres zostały zaciągnięte kredyty i ile rocznie bęzie nas kosztowała ich spłata a także jakiej wysokości dofinansowania udało się Pani Wójt uzyskać i na co.

Chciałbym również aby Pani Wójt napisała za ile lat doczekamy się w Chotomowie wodociągu oraz kanalizacji (czas do podłączenia ponad połowy domów) oraz kiedy, w jakich etapach i za ile (i skąd pieniądze - dokładnie) zostanie wybudowana nowa, obiecywana przez Panią szkoła.
Cielak

Postprzez Marcin » 10 wrz 2010, o 13:32

"Oświadczam Państwu i czytelnikom, że kondycja finansowa gminy jest dobra. Osoba która pokazuje swoja twarz przy tych kłamliwych artykułach jest niewiarygodną i czyni tak na poczet przyszłej kompanii wyborczej.

Z wyrazami szacunku
Olga Muniak
Wójt Gminy Jabłonna"

--

No to Przemek Przewoźniczek powinien wójcinę pociągnąć do Sądu.
Takie stwierdzenie o wiarygodności bije w dobra osobiste faceta, który ma dyrektorskie stanowisko w publicznej instytucji. To w oczywisty sposób podważa jego wiarygodność a tę w służbie zdrowia, ma się jedną. Się wójcinie pomieszało coś i chyba za to zapłaci...

swoją drogą to kolejny przykład, jak słabowita jest komunikacja Urzędu z mieszkańcami - wójcina przypisuje sobie jako zasługi zarządzenie Ministra Rządu: że-na-da.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 10 wrz 2010, o 14:35

Marcin, a co do tego Przemkowi?
Gazeta została wymieniona z imienia i nazwiska, niech się martwi gazeta.

Dla mnie to hucpa i gównażeria, jeżeli gazeta pisze nieprawdę to jest Prawo Prasowe i o sprostowanie występuje się do gazety a potem do sądu. Jest KC i dodatkowo występuje się o ochronę dóbr osobistych. Jeżeli nie ma takiej drogi to gazeta pisze prawdę. Koniec, kropka.
Pogubiłem się ile już procesów miałem, to weteranowi możecie wierzyć :P

Jak takiej pierdoły UG nie potrafi załatwić zgodnie z prawem to Wy się spodziewata szkół, wodociągów i kanalizacji? Chyba wirtualnych na stronie gminy i też skopanych jak to to wyjaśnienie.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Ałek » 10 wrz 2010, o 14:56

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 08:43 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Marcin » 10 wrz 2010, o 15:09

Ałek napisał(a):Tylko że to ścieżka postępowania dla "władz najwyższych"... Widać za trudna... A dla Ciebie oczywista.. Ale tylko dla Ciebie, bo jak zauważyłeś, i Marcin, i ja, i pewnie 99% społeczności gminy ma podobne odczucia, czyli że została pomówiona "twarz przy tych kłamliwych artykułach"....

Gdyby przytrafiło się to mi, wójcinie Muniak osobiście doręczyłbym w poniedziałek pismo od kancelarii prawnej z żądaniem sprostowania i przeprosin oraz terminem 7 dni na publikację przeprosin na stronie internetowej. Przy braku reakcji, po 7 dniach, wniósłbym pozew cywilny o naruszenie dobrego imienia z żądaniem przeprosin i dodatkową nawiązką od Pani Muniak na rzecz domu dziecka w Chotomowie, od razu z wnioskiem o zabezpieczenie powództwa na ruchomościach. 50 tys. zł to wystarczająca kwota.

I nie od Urzędu żądałbym przeprosin, bo stroną pomawiającą jest osoba, która podpisała to kuriozum na stronie urzędu. To nie jest kwestia awanturowania się o pietruszkę, ale obrona przed celowym szkodzeniem ludziom, podważającym ich wiarygodność. Możemy być ignorowani przez odchodzącą już wójcinę, ale nie opluwani; na to zgody nie ma.

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 10 wrz 2010, o 15:54

Ałek, szopka jest oczywista jeszcze z tej prostej przyczyny, że Najwyższa (a żebyś wiedział że wyższa od Luciano kurdupla) zamiast bronić swoich racji i wyjaśnić wszystko na komisjach i sesji RG dała dyla za granicę, jak uczniak co belfrowi napluł do herbaty.
Jeden radny "kurka nie zakręcił" to była wola większości i manipulacja jest na stronie gminy a nie gazety.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez vispar » 13 wrz 2010, o 19:35

A lud wójtową ocenia dosyć wysoko...
Sklep Cygara - ekskluzywne cygara kubańskie, humidory, akcesoria do cygar
vispar

Następna strona

Powrót do Pytania do wójta