Ulica Leśna

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Postprzez Marcin » 15 lis 2010, o 16:52

ygloo napisał(a):a ja sobie wyobrażam.... kazdy z parkujacych na ulicy aut bedzie miał w najbardziej optymistycznej wersji pourywane lusterka. Obawiam się jednak, że na lusterkach się nie skończy ....

Straż ma uprawnienia do usuwania samochodów z trakcie akcji gaśniczej (zawodowa ma, nie wiem, jak ochotnicza). Jak dla mnie oznacza to także zepchnięcie pojazdu samochodem gaśniczym i nie sądzę, by strażacy mieli wątpliwości.

Marcin
Marcin

Postprzez Jendrula » 15 lis 2010, o 17:32

ale zepchnięcie aut do rowu dalej nic nie rozwiązuje :shock:
Na forum zglaszano już kilka pomysłow udrożnienia ul. Leśnej- czas by tym zajeli się wybrani już za tydzień Kandydaci.
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez on » 15 lis 2010, o 18:14

Jendrula napisał(a):ale zepchnięcie aut do rowu dalej nic nie rozwiązuje :shock:
Na forum zglaszano już kilka pomysłow udrożnienia ul. Leśnej- czas by tym zajeli się wybrani już za tydzień Kandydaci.
Popieram absolutnie !!!!!!!!!!!!!!! Tak myślę że kandydat który jeszcze przed wyborami coś zaproponuje zyska duże grono wyborców !!!!!!!!!!

[ Dodano: Pon 15 Lis, 2010 18:20 ]
Przypominam: http://forum.chotomow.pl/viewtopic.php? ... c&start=90
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez Marcin » 15 lis 2010, o 18:44

Postawcie pytanie w "Debacie publicznej" i dodatkowo wyślijcie je mailem do komitetów (adresy mailowe są na stronach komitetów) a potem opublikujcie odpowiedzi. Wy powinniście głosować wg projektu rozwiązania problemu ul. Leśnej i chyba obecna wójt to u Was dużych szans nie ma. Jak odpowiedzi nie dostaniecie - też powinniście to opisać na Forum.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez on » 17 lis 2010, o 09:34

Tak ktoś wczoraj mnie zapytał: Pamiętasz jak rok czy 2 lata temu chodziły po naszym osiedlu patrole Policji 2 i 3 ? No własnie - wiecie czemu już nie chodzą ?
On

on

Postprzez szumski » 17 lis 2010, o 09:41

On, wczoraj w Domu Ogrodnika prezentowali się wszyscy kandydaci łącznie z tymi do Sejmiku, czemu nie zapytałeś o pomysły na Wasze osiedle?
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez milka » 18 lis 2010, o 14:59

Janusz a czemu Ciebie w nowym numerze dookoła nas nie ma ?
Ty już w PO nie jestes ?

pozdr.
milka

Postprzez on » 18 lis 2010, o 19:04

On

on

Poprzednia strona

Powrót do Pytania do wójta