Czort swoje a baba swoje.

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Czort swoje a baba swoje.

Postprzez szumski » 2 sty 2011, o 14:06

W kampanii wyborczej źródła oficjalne, starające się o reelekcję, podawały wysokość długu gminy na poziomie 7~8 mln. W projekcie budżetu na 2011 przyznano już się do 12.905.897zł. Po sprawdzeniu kwituły RIO str. 10. napisała, że to gówno prawda i długu mamy 17.370.204zł. i budżet należy zweryfikować przed uchwaleniem. Ciekawe czy P. Wójt nadal będzie upierała się przy swojej wersji?

To ja się pytam gdzie jest 4,5 bani???
4,5 bani to jest 4 chawisze, no to z terenu gminy zginęło 4 chałupy i gitara.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 2 sty 2011, o 15:26

Janusz!
Teraz to nam spokojnie czekać "Zarządu Komisarycznego". Ciekawe jakie miny będą mieli ci co oddali swe głosy na takich "Włodarzy" i g z tego dostali ;(
Klasyczny jest przykład znany już w starożytności- "rządy hien wybranych przez osły".
Co zrobić że dla ludzi najważniejsze jest wybranie Prezydenta co to stoi pod żyrandolem a wybrać tych co będą gospodarzyć naszą okolicą to za duży wysiłek intelektualny ;(
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez dezorganizator » 2 sty 2011, o 20:29

Jendrula napisał(a):Co zrobić że dla ludzi najważniejsze jest wybranie Prezydenta co to stoi pod żyrandolem a wybrać tych co będą gospodarzyć naszą okolicą to za duży wysiłek intelektualny ;(

kandydaty byli dobre, kampania jak trzeba, tylko elechtorat nie dorósł... to ja mam propozycję: wymienić elektorat, a gmina miodem i mlekiem popłynie...
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez Chotomowianin » 2 sty 2011, o 21:27

szumski napisał(a):długu mamy 17.370.204zł. i budżet należy zweryfikować przed uchwaleniem

do tego dodając ok. 2.000.000 nadwyzki na poczatku kadencji,oraz pare nierozliczonych tematów np. projekty CEKSU,projekt wodociagu z Wieliszewa to realniewychodzi dużo wiekszy debet.

Myśle że jako wyborcy możemy wystąpić z wnioskiem do Rady Gminy o przedstawienie szczegółowego rozliczenia. tylko potrzeba zebrać troche podpisów .Myśle że warto bo to jednak nasza sprawa
Chotomowianin

Postprzez szumski » 2 sty 2011, o 21:57

szumski napisał/a:
długu mamy 17.370.204zł. i budżet należy zweryfikować przed uchwaleniem

Lelu, żeby to szumski napisał ;) to srał pies, ale tak napisała RIO.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez dezorganizator » 2 sty 2011, o 22:19

Chotomowianin napisał(a):
Myśle że jako wyborcy możemy wystąpić z wnioskiem do Rady Gminy o przedstawienie szczegółowego rozliczenia. tylko potrzeba zebrać troche podpisów

optymista... ;)
co by tu jeszcze spieprzyć panowie?
dezorganizator

Postprzez Cielak » 3 sty 2011, o 10:34

Janusz, nie przejmuj się bo zaraz się okaże, że pomimo takiego długu to nic nam nie grozi bo nam dochody wzrosną o parę baniek i będzie tego z 50mln :)

Cholera... żeby moja księgowa taka kreatywna chciała być...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Jendrula » 3 sty 2011, o 12:55

dezorganizator napisał(a):
Jendrula napisał(a):Co zrobić że dla ludzi najważniejsze jest wybranie Prezydenta co to stoi pod żyrandolem a wybrać tych co będą gospodarzyć naszą okolicą to za duży wysiłek intelektualny ;(

kandydaty byli dobre, kampania jak trzeba, tylko elechtorat nie dorósł... to ja mam propozycję: wymienić elektorat, a gmina miodem i mlekiem popłynie...

Dezo! Elektoratu nie chcę wymienić bom nie komuch, ludziska sami się zainteresują jak przyciśnie bieda. Na szczeście szybciej budżet się zawali, RIO zamiesza i Zarządzik Komisaryczny. Z obecnej trudnej sytaucji jest wyjście ale żeby wpaść na to mogły osoby pokroju "Ziuty Mercedes" to bym nie liczył. Spokojnie czekam i śmiać sie będę z naiwnych wyborców.
Kiedyś była taka piosenka w "Powtórce z rozrywki" : "oj naiwny, naiwny, naiwny, jak dziecko we mgle"
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Mtn7Fc1ysh8?fs=1&amp;hl=pl_PL"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Mtn7Fc1ysh8?fs=1&amp;hl=pl_PL" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
lub
http://www.youtube.com/watch?v=Mtn7Fc1ysh8
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 3 sty 2011, o 18:31

Byłem na komisji budżetowej. Rormalnie Ola mnie rozwaliła, zakochałem się tysiączny raz. Rzekła była, że ten budżet jest do dupy i sama głosowałaby przeciw niemu. Dobrze że nie ma prawa głosu, bo byłaby najzacieklejszym przeciwnikiem wójta i przy takiej determinacji jak dziś, kto wie czy wójta by nie obaliła :razz:
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 3 sty 2011, o 20:33

Witam.

a jak do tego
szumski napisał(a): Rzekła była, że ten budżet jest do dupy i sama głosowałaby przeciw niemu

dwoistość poglądów znana z historii jestem za a nawet przeciw. ;)
wyobrażam sobie zdziwienie co poniektórych członków komisji, takim obrotem sprawy ;(

POZDRAWIAM
Chotomowianin

Następna strona

Powrót do Pytania do wójta