Czort swoje a baba swoje.

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Postprzez szumski » 3 sty 2011, o 21:22

dwoistość poglądów znana z historii jestem za a nawet przeciw. ;)
wyobrażam sobie zdziwienie co poniektórych członków komisji, takim obrotem sprawy ;(

He, he, nie znasz życia.
Wg. znawców tematu (i do tej opinii się przychylam), na zebraniach wiejskich będzie teraz wymachiwanie protokółem z komisji i młócenie mózgów publice typu: zobaczcie, jest protokół gdzie mówiłam że w 3 lata trzeba wybudować szkołę i ten budżet był do dupy!!! No ale uchwalili i szkoły nie ma.

Co do zdziwienia członków to bym nie przesadzał. Jednostki przywykły a reszta nie kuma. Zawiodłem się niestety w oczekiwaniach co do P. Moniki. Kompletnie nieprzygotowana do pracy w samorządzie. No ale taka jej dola, bo po reszcie wiem czego się mogę "nie spodziewać" więc i zawodów żadnych sprawić nie są w stanie.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 4 sty 2011, o 14:31

Ja to chyba Targowice urządzę i zgłosze do Wieliszewa żeby częśc od torów stała się "zaborem Wieliszewskim", do granicy gminy mam blisko więc wkraczające oddziały wieliszewskie "chlebem i solom" witać będę :hah:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szer-szeń » 4 sty 2011, o 15:31

Popieram, a pomysł realny tak jak zrobiła to całkiem blisko położona miejscowość Michałów Reginów.
szer-szeń

Postprzez Chotomowianin » 4 sty 2011, o 15:43

Witam
szumski napisał(a):He, he, nie znasz życia.
Wg. znawców tematu (i do tej opinii się przychylam), na zebraniach wiejskich będzie teraz wymachiwanie protokółem z komisji i młócenie mózgów publice typu: zobaczcie

Jak znam życie/ a znam je chyba nienajgorzej/ to paru z tych znawców tematu grało z władzą do jednej bramki, ale jak ich zdjęto z boiska na ławke rezerwowa to , to nagle olśnieni że jest druga bramka i chetnie by usiedli na razie na drugiej ławce rezezrwowych licząc na ponowne wejscie do gry ;)

POZDRAWIAM
Chotomowianin

Postprzez szumski » 4 sty 2011, o 16:25

Jak znam życie/ a znam je chyba nienajgorzej/ to paru z tych znawców tematu grało z władzą do jednej bramki,

He, he i dlatego są ekspertami ;)
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 6 sty 2011, o 08:20

szer-szeń napisał(a):Popieram, a pomysł realny tak jak zrobiła to całkiem blisko położona miejscowość Michałów Reginów.

Czy ktoś wie jak to zrobili? jakiś kontakt?
Zrobimy to samo (Polaków jest łatwiej skrzyknąć Przeciw niż za) i odetniemy się od przesiąkniętej gangreną Jabłonnej. To co przekuwać już kosę na sztorc i kopać okopy? zaczynamy secesję? czy tylko skończy się na scysji? :shoot:
Jendrula

Postprzez Olena » 6 sty 2011, o 12:04

Myślę, że znajdziesz wielu chętnych. Ja od dawna o tym marzę. Może nie od samej linii torów (chotomowianie od dziada pradziada i na dodatek kochają naszą władzę) ale tak od Wypoczynkowej... sporo osób wolało by żyć w gminie zarządzanej jak Wieliszew.
Olena

Postprzez Chotomowianin » 6 sty 2011, o 12:39

Olena napisał(a):(chotomowianie od dziada pradziada i na dodatek kochają naszą władzę

a na jakiej podstawie tak sadzisz ? chyba nie na podstawie wyborów , muszę ci wyjaśnić że żaden z wybranych radnych nie jest
Olena napisał(a):chotomowianie od dziada pradziada

POZDRAWIAM

[ Dodano: Czw 06 Sty, 2011 13:26 ]
Olena napisał(a):Myślę, że znajdziesz wielu chętnych. Ja od dawna o tym marzę.

Dla dwóch osób nie opłaca sie zmieniac granic administracyjnych natomiast dla zaspokojenia marzenia wystarczy sprzedać nieruchomosc w Chotomowie i kupic w Wieliszewie. biorac fakt ze ceny działek sa tam niż sze to zostanie jescze pare groszy ;)
Chotomowianin

Postprzez Jendrula » 7 sty 2011, o 17:26

Dzięki za podpowiedź z tą wyprowadzka.... z tym że to nie js sie wyprowadzę tylko... przyjdzie czas że wywieziemy na taczuszce "nieudacznych włodarzy" i to oni okryci niesławą pomyślą o wyprowadzce bo żle im będzie w oczy spojrzeć nam w sklepie, szkole, kościele, na przystanku :shoot:
Jendrula

Postprzez Cielak » 8 sty 2011, o 13:47

he he he,

nie bierzecie pod uwagę jednego czynnika :)
O Michałów Reginów to była wojna, bo to podatkowa kura znosząca złote jaja!
O was nikt się bić chciał nie będzie, a pamiętajcie, że to jeszcze Wieliszew was musi chcieć a nie tylko wy jego :)

Pozdrawiam.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytania do wójta