Pani wójt boi sie pytań?

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Pani wójt boi sie pytań?

Postprzez ania » 8 mar 2007, o 19:10

No i stało się pani wójt zrezygnowała z odpowiedzi na pytania na gminnej stronie Jabłonny.
Mozna się było tego spodziewać .Uzasadnienie jest oczywiście dziecinne.
A więc koniec z zadawaniem trudnych pytań bo nikt nie ma ochoty na nie odpowiadać a tym bardziej rozwiązywać trudnych problemów.
Dowiemy się tylko tego co urzędnicy zechcą napisać na stronie czyli ody pochwalne i tkliwe słowa pani wójt.
Tak teraz będzie wyglądać nasza przejrzysta gmina.
ania

Postprzez Brzuchania » 8 mar 2007, o 20:06

Droga Aniu, wydaje mi się, że Pani Wójt podjęłą bardzo dobrą decyzję.

Chciałbym podjąć dyskusję w tym temacie i dlatego bardzo bym prosił, żebyś podała swoją definicję trudnego pytania.
Brzuchania

Postprzez szumski » 8 mar 2007, o 20:59

Endriu trudne pytania są i Ty o tym wiesz. Czy ja lub Ty będziemy bardziej szczęśliwi po uzyskaniu odpowiedzi? Przeważnie nie na temat. A na cholerę mi ta wiedza? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Brzuchania » 8 mar 2007, o 21:21

Kazek, sam dobrze wiesz, że nie jest problemem trudne pytanie. Jeśli ja mam chęć postawić władzy "trudne pytanie" to robię to indywidualnie w odpowiednim trybie i nie potrzebuję do tego żadnych widzów. Widz jest elememntem w tym przypadku zupełnie zbędnym ponieważ:
1. widz przychylnie nastawiony do władzy będzie ze wszech miar i różnymi sposobomi starał się temat rozmydlić (sposobów na to jest bardzo wiele).
2. widz odwrotnie nastawiony do władzy niż wymieniony w pkcie 1, będzie temat wypaczał i interpretował odpowiedzi po swojemu a w pewnym momencie może przejąć incjatywę lub też zagadnienie postawić zupełnie w innym świetle.

Jeśli ja mam wiedzę odnośnie problemu, który chcę wyjaśnić nie potrzebuję w pierwszej fazie żadnych adoratorów ani żadnej publiki. Widzowie mogą to wyłącznie zepsuć. Natomiast będę potrzebował audytorium w momencie uzyskania kompletnej odpowiedzi. I wtedy można to zrobić z przytupem w świetle błyskających fleszów i terkocie kamer.

Wracając do pytań na łamach oficjalnej strony. Wyłącznie publikowane są pytania, które dla władzy są wygodne. Sam doświadczyłem tego z władzą poprzedniej kadencji, gdy na trzy zadane "trudne pytania" na żadne nie otrzymałem odpowiedzi i ba żadne nie zostało opublikowane.
Jeżeli jest możliowość manipulowanie po co robić lipę. No chyba że dla zadymy i tak osobiście to odbierałem.

Edit: Kazek prośba pilnuj tematu hali sportowej. Wydaje mi się, że temat jest bardzo rozwojowy.
Brzuchania

Postprzez szumski » 8 mar 2007, o 21:46

Endriu a ja jeszcze raz spytam: po co mnie ta wiedza?

Może lepiej żyć spokojnie w Zapiecku i pilnować swojego nosa? Co ma być to będzie, demokracja jest i tyle. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Brzuchania » 8 mar 2007, o 21:59

Kazek może masz i rację, ale szkoda Oli. Dobra dziewczyna, sama nie da rady.
Jabłonna (mam na myśli Gminę) ma wielką szansę na ... normalność.

Przy następnym pobycie zapraszam na piwo. Pozdrawiam
Brzuchania

Postprzez E.T. » 8 mar 2007, o 22:16

Dobra dziewczyna, sama nie da rady.

jak widać są tacy co aż sie palą, żeby jej pomagać...
tylko uważaj Brzuchania, bo przy takiej ilości wazeliny łatwo się poślizgnać i sobie nożkę złamać :P
E.T.

Postprzez Brzuchania » 8 mar 2007, o 22:31

Widzę E.T. że masz pewien problem. Ciekawe czy z samym sobą, czy ze swoją wątrobą (to tak w nawiązaniu do tej nóżki). Trochę jak na normalnego za dużo żółci. Ciekawe dlaczego, czy z miłości czy też z nienawiści. I w jednym i drugim przypadku ciekawe do kogo.

Ciekawe skąd ta wazelina. Ja w odróżnieniu od wielu od Pani Wójt nic nie potrzebuję. To po co mi ta wazelina?

A że ją szanuję. No cóż każdy ma swojego idola. Moim jest Ola.
Brzuchania

Postprzez mieszkaniec » 8 mar 2007, o 23:44

No cóż każdy ma swojego idola. Moim jest Ola.

Nie każdy, oj nie każdy ale ci co już mają swojego idola, to mają takiego na jakiego zasłużyli - Brzuchania nie gratuluję.

Dobra dziewczyna, sama nie da rady.

Jaka sama ? Zaciężne hufce wołomińskie będą strzec naszego rozwoju jak Kobylaka i Kobyłki. :27:
mieszkaniec

odpowiedzi Pani Wójt

Postprzez robertr » 9 mar 2007, o 07:25

Nie głosowałem na Panią Muniak i zwyczajnie rano mogę spojrzeć w lustrze w swoją twarz..
Jeżeli Pan Szumski - chyba zwolennik elektronicznej wymiany informacji - broni Pani Muniak, to coś mi tu śmierdzi...
robertr

Następna strona

Powrót do Pytania do wójta