Pani wójt boi sie pytań?

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 29 paź 2008, o 18:33

Kazek, odpowiedziała Ci Czesława a nie Czesław. To, że Ci się odpowiedź nie spodobała, nie znaczy jeszcze, że możesz go lekceważyć i płeć mu zmieniać.
Joanna Kajdanowicz

Postprzez szumski » 29 paź 2008, o 18:53

Koleżanko sympatyczna, nikogo nie lekceważę. Wg. interpretacji naszego starostwa ambona myśliwska jest budowlą - Kat VIII inne budowle. (jest też orzecznictwo np. WSA w Lublinie). Spytałem więc czy od tych budowli naliczany jest podatek. Odpowiedź Pani Czesławy mi się podoba jak najbardziej ale jest niekompletna, jest pół odpowiedzi. Pominięto w niej ambony. Dla mnie to sprawa fundamentalna ponieważ PZŁ korzysta z majątku narodowego jakim są dziko żyjące zwierzęta praktycznie za darmo i jeżeli Ty płacisz za garaż, rockefeller kręcący raz do roku wianki na Święto Zmarłych płaci za swoją tablicę z reklamą, to chcę wiedzieć czy PZŁ płaci za swoją pokrakę stawianą wg własnego widzi mi się i gdzie popadnie. I nie ma tu znaczenia, że myśliwym jest Pan Marszałek Sejmu RP czy mąż Pani Wójt. Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: Pani wójt boi sie pytań?

Postprzez Kabmot » 1 lis 2008, o 07:50

KATARZYNA DĄBROWSKA napisał(a):.....
Mi chodziło o normalną odważną dyskusję na tematy które Cię interesują
Dyskusja ma sens gdy obie strony mają odwagę ujawnić to co myślą, czują lub wiedzą.
Tematyka forum byłaby treściwsza, gdyby nie brakowało niektórym forumowiczom odwagi cywilnej.
Nie chciałam Cię urazić, ani wystraszyć.
Pozdrawiam
Katazryna Dąbrowska

Nie mówi się SzP. PT. "mi", a mnie. Język polski przewidział konstrukcję zdaniową z użyciem zaimka mnie, np.: Mnie ochodziło tylko to co dzieje się u mnie.

A tak z innej beczki...
Pani wójt nie odpowiada na pisma, merytoryczne pisma.
Podpisane imieniem i nazwiskiem i złożone na dziennik w Urzędzia Gminy 10 września 2008 r., a adresowane bezpośrednio do Pani Wójt.
Czy brakuje tu odwagi (mnie odwagi - pismo podpisałem) lub przepisów, np. trybu postępowania w zakresie dostępu do informacji publicznej lub trybu określonego w KPA? :)

Pani Katarzyn! życzę Pani więcej obiektywizmu w ocenie zacowań,
które są różne od subiektywnych spostrzeżeń.

Pozdrawiam Panią.
Kabmot

Postprzez szumski » 19 lis 2008, o 21:12

Pytania do wójta znowu "nie wchodzą".

Ten urząd ma ze wszystkim problemy, czy nie uważacie że powinien się w końcu zwrócić o pomoc do opieki społecznej? Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Pytania do wójta