Pani wójt boi sie pytań?

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Postprzez nowy mieszkaniec » 19 sty 2008, o 22:16

Zapomnialaś dodac, że byla nie tylko zastępcą wójta :12: :12:
nowy mieszkaniec

Postprzez szumski » 19 sty 2008, o 22:29

No starasz się Nowa Mieszkanko, uśmiech zdecydowanie sympatyczniejszy (seksowny?) Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Pani wójt boi się pytań?

Postprzez KATARZYNA DĄBROWSKA » 20 sty 2008, o 01:40

ania napisał(a):
Miałam okazję pracować z Panią wójt Olgą Muniak i pragnę nadmienić iż charakteryzowała się pracowitością i fachowością w zakresie swoich obowiązków służbowych.

napisała p.Katarzyna Dąbrowska była wice wójt za czasów Łuby :42:

słuszna uwaga Aniu,że byłam wice-wójtem tej gminy,choć było to 7 lat wstecz
i cieszę się ,że już nie piszesz kłamstw na temat zaśmieconych działek, widzę że sprawdziłaś ich właściciela
Pozdrawiam
Katarzyna dąbrowska
KATARZYNA DĄBROWSKA

Pani wójt boi się pytań?

Postprzez KATARZYNA DĄBROWSKA » 20 sty 2008, o 01:45

nowy mieszkaniec napisał(a):Zapomnialaś dodac, że byla nie tylko zastępcą wójta :12: :12:

Faktycznie nie byłam zwyczajnym zastępcą wójta, byłam osobą która rozbiła kilkunastoletni układ o którym ostatnio pisane są posty
Jeżeli chcesz ze mną podyskutować podpisz się imieniem i nazwiskiem, bo inaczej zadam sobie trudu i ustale je sama
Pozdrawiam
Katarzyna Dąbrowska
KATARZYNA DĄBROWSKA

Re: Pani wójt boi się pytań?

Postprzez KATARZYNA DĄBROWSKA » 20 sty 2008, o 01:58

ton napisał(a):
KATARZYNA DĄBROWSKA napisał(a):Ton wypowiedzi tego postu wskazuje zazdrość lub ukryte animozje osobiste.
Nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz. Ja po prostu uważam, że pełnienie funkcji publicznych wymaga od osoby pewnej kultury wypowiedzi. Jeśli wójt uważa, że był tam układ to niech zawiadomi prokuraturę, a jeśli nie to niech nie pisze, że pewnie był. Bo czemu miało to służyć jeśli nie przypodobaniu się? Po drugie, jak słusznie zauważyli poprzednicy i pośrednio Ty sama, to właśnie nasza Pani wójt mogła brać udział w tym układzie (bo pracowała wtedy w urzędzie). :]

Po trzecie i ostatnie, problem parkowania był już przedstawiany kilkukrotnie, więc wójt miała okazję zapoznać się z problemem, a zatem oczekiwałbym merytorycznej odpowiedzi na pytanie/opinię Pana Edwarda. Niestety tego najważniejszego zabrakło.

Całkowicie zgadzam się z twoimi poglądami, problemem niedomówien jest brak informacji publicznej. Informacji nie ma bo albo jest niewygodna albo ludzie boją się otwarcie mówić i podpisywać pod swoimi tekstami( co można również zauważyć na tym forum)

Pragnę Cię poinformować, że sprawa TBS-u trafiła do prokuratury warszawskiej ok. 2000roku, jaki jest wynik trzeba szukać u żródła. Jak mnie pamięć nie myli w prokuraturze
dzielnicy Śródmieście.
Pani Olga Muniak tak jak ja pracowała w urzędzie, i zapewniam Cię jako jej były zwierzchnik,zgłaszający te układy do prokuratury, że Pani wójt była tylko i wyłącznie jednym z ok. 40 urzędników tego urzędu.
Pozdrawiam
KATARZYNA DĄBROWSKA
KATARZYNA DĄBROWSKA

Postprzez nowy mieszkaniec » 22 sty 2008, o 14:13

..... Jeżeli chcesz ze mną podyskutować podpisz się imieniem i nazwiskiem, bo inaczej zadam sobie trudu i ustale je sama .......

:16: normalnie się boję
nowy mieszkaniec

Pani wójt boi sie pytań?

Postprzez KATARZYNA DĄBROWSKA » 22 sty 2008, o 18:04

Nowy mieszkańcu niech boją sie Ci co byli w SB
Mi chodziło o normalną odważną dyskusję na tematy które Cię interesują
Dyskusja ma sens gdy obie strony mają odwagę ujawnić to co myślą, czują lub wiedzą.
Tematyka forum byłaby treściwsza, gdyby nie brakowało niektórym forumowiczom odwagi cywilnej.
Nie chciałam Cię urazić, ani wystraszyć.
Pozdrawiam
Katazryna Dąbrowska
KATARZYNA DĄBROWSKA

Postprzez szumski » 22 sty 2008, o 19:05

Kachna a po co Ci ta wiedza? Jak ze mną rozmawiasz to i tak tytułujesz mnie Kaziu. Pozdr
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez nowy mieszkaniec » 26 cze 2008, o 11:33

A czy czytaliście ostatnie notki w dziale "listy do p.wójt"
No same achy i ochy! Wszyscy dziękują . :)
nowy mieszkaniec

Postprzez szumski » 28 paź 2008, o 15:59

Pytanie: (kategoria: Podatki)
Szanowna Pani Wójt.
Czy gmina pobiera podatki od nieruchomości za wolno stojące, trwale związane z gruntem urządzenia reklamowe i ambony myśliwskie? Jeżeli nie to dlaczego? Pozdrawiam
(Janusz Karmel, 22.10.2008 r.)
Odpowiedź:
Szanowny Panie Januszu,
Wolno stojące trwale związane z gruntem urządzenia reklamowe zgodnie z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane – są budowlą. Gmina pobiera podatek od nieruchomości od budowli, jeśli jest to związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, bowiem tylko takie budowle podlegają opodatkowaniu podatkiem od nieruchomości. Wysokość podatku wynosi 2% wartości budowli.

Czesława Zając, Kierownik Referatu Podatków i Opłat Lokalnych

Czesiu, czy zgodziłbyś się na połowę wypłaty, że bez żenady odpowiadasz mi na pół pytania?
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytania do wójta