Pani wójt boi sie pytań?

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Postprzez ygloo » 16 sty 2008, o 09:19

Kazek,

tyle ze budynki, o ktorych mowa powstaly w roku 2000 i zgode wydawal Luba, nie powiat!
ygloo

Postprzez szumski » 16 sty 2008, o 09:41

Może sruba? Na decyzji jak byk jest pieczątka pod tytułem: referat architektury i budownictwa, z up. wójta gminy Jabłonna......... i tu imię i nazwisko szanownego decydenta. Łuba był chyba mgr. od W-Fu i od wypisywania decyzji o pozwoleniu na budowę i sprawdzenia zgodności projektu z obowiązującymi przepisami miał inżynierów. Jakoś nie słyszałem żeby ktoś się podał do dymisji bo Łuba wymuszał na nim decyzje niezgodne z przepisami. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez ygloo » 16 sty 2008, o 11:40

Kazek,

ja tam jak jest i bylo, niestety nie wiem. Swoja wiedze oparlem na informacjach z Zarzadu mojej wpolnoty, ktora nie ma Zadnych kwitow z podpisem (po przejeciu ich po TBS-ach) i od Pan ze starostwa, do ktorych sie udalem celem checi uzyskania zgodu pod wstawieniem w polac dachowa dodatkowego okna. Jak Pani w referacci budownictwa uslyszala skad jestem i gdzie to okno chce, niemal mnie wyrzucila z pokoju twierdza, ze planow nie ma zadnych, nie wiadomo gdzie som, kto zatwierdzakl a kto nie i ze jedna wielka kiszka - wszystko bez pozwolenia, wszystko bez odbioru itp itd.
Ot cala moja wiedza, jak by nie bylo, od najlepiej niby wiedzacych.
ygloo

Postprzez szumski » 16 sty 2008, o 11:45

To jak taka kicha - wal okno bez żenady i tak połaciowe nie wymaga jakichś szczególnych pozwoleń. Jak ktoś Ci fiknie to poproś żeby na inwentaryzacji powykonawczej pokazali, że go ni mo. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez ton » 18 sty 2008, o 10:33

katrina napisał(a):Oto pani wójt ,która przez ostatnie dwadzieścia lat ,grzała ciepłą posadkę w gminie,stwierdza ,że był tam układ.
Czy dowiedziała się o tym dopiero teraz ?
No cóż, ona po prostu pisze to co ludzie chcą od niej usłyszeć.

Mnie trochę zbulwersowało jeszcze kilka innych stwierdzeń pana Ernesta. Mianowicie napisał, że B-S obiecywał miejsca za darmo - jest to nieprawda, bo wygląda na to, że kupowałem mieszkanie w podobnym okresie jak on i wiele razy słyszałem, że miejsca po wybudowaniu będą płatne (chociaż spodziewałem się nieco tańszych - koło 5000, a nie 8000). Po drugie ma pretensje do dewelopera o to, że on i jemu podobni blokują przejazd śmieciarki, karetkom i innym pojazdom, oraz uniemożliwiają pieszym chodzenie po chodniku. Czy to jakaś schizofrenia? Niech tam nie parkuje i będzie wszystko ok. O pomyśle zrobienia parkingu na ulicy to nawet nie wspomnę bo pan Ernest chyba nie ma pojęcia o przepisach pożarowych, budowlanych i bezpieczeństwie, a skoro parkuje tam gdzie parkuje to znaczy, że na drogowych też się nie zna.
ton

Pani wójt boi się pytań?

Postprzez KATARZYNA DĄBROWSKA » 18 sty 2008, o 23:59

" przez ostatnie... lat grzała ciepłą posadkę"napisała katrina
jestem ciekawa dlaczego katrina nie grzała ciepłej posadki, czyżby zabrakło przed imieniem i nazwiskiem (mgr inż.), tak jak ma to obecna Pani wójt.
Ton wypowiedzi tego postu wskazuje zazdrość lub ukryte animozje osobiste
Miałam okazję pracować z Panią wójt Olgą Muniak i pragnę nadmienić iż charakteryzowała się pracowitością i fachowością w zakresie swoich obowiązków służbowych.
Zapraszam cię katrino do zwiedzenia szkół gminnych, ośrodków zdrowia, GOPS-u, straży pożarnych, to zobaczysz czy przez te wszystkie lata pracy byłej Pani sekretarz Olgi Muniak
są tam daleko idące zaniedbania.
Dla wyjaśnienia te jednostki organizacyjne były w kompetencji Pani Olgi,sekretarza urzędu.
Czasami stykamy się z urzędnikami nie wartymi ciepłej posadki z naszych podatków, jednak Pani Olga Muniak przez te wiele lat pracy co słusznie zauważyłaś dała się poznać z tej dobrej strony jako urzędnik naszej gminy.
Gdybyś chciała podyskutować szanowna pani zapraszam do mojej poczty.
KATARZYNA DĄBROWSKA

Postprzez nowy mieszkaniec » 19 sty 2008, o 09:31

:27: :27: :27: :27: dobre
nowy mieszkaniec

Postprzez szumski » 19 sty 2008, o 12:02

Nowa Mieszkanko w realu Twój uśmiech jest zdecydowanie bardziej czarujący. Przynajmniej ja tak odczuwam. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez ania » 19 sty 2008, o 13:54

Miałam okazję pracować z Panią wójt Olgą Muniak i pragnę nadmienić iż charakteryzowała się pracowitością i fachowością w zakresie swoich obowiązków służbowych.

napisała p.Katarzyna Dąbrowska była wice wójt za czasów Łuby :42:
ania

Re: Pani wójt boi się pytań?

Postprzez ton » 19 sty 2008, o 14:37

KATARZYNA DĄBROWSKA napisał(a):Ton wypowiedzi tego postu wskazuje zazdrość lub ukryte animozje osobiste.
Nie wiem na jakiej podstawie tak sądzisz. Ja po prostu uważam, że pełnienie funkcji publicznych wymaga od osoby pewnej kultury wypowiedzi. Jeśli wójt uważa, że był tam układ to niech zawiadomi prokuraturę, a jeśli nie to niech nie pisze, że pewnie był. Bo czemu miało to służyć jeśli nie przypodobaniu się? Po drugie, jak słusznie zauważyli poprzednicy i pośrednio Ty sama, to właśnie nasza Pani wójt mogła brać udział w tym układzie (bo pracowała wtedy w urzędzie). :]

Po trzecie i ostatnie, problem parkowania był już przedstawiany kilkukrotnie, więc wójt miała okazję zapoznać się z problemem, a zatem oczekiwałbym merytorycznej odpowiedzi na pytanie/opinię Pana Edwarda. Niestety tego najważniejszego zabrakło.
ton

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytania do wójta