Co się stało z oficjalną stroną gminy???

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Co się stało z oficjalną stroną gminy???

Postprzez szumski » 10 kwi 2007, o 18:49

Czy któś, cóś wie co się stało z oficjalną stroną Gminy Jabłonna? Nie otwiera się od soboty a ja uzależniłem się od "wieści z ratusza" i teraz błądzę jak ślepy kociak bez tego jedynie słusznego kierunkowskazu. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez sikora » 10 kwi 2007, o 21:39

Nie wiem co się stało, ale mnie się jeszcze dziś rano otwierała. Ale po południu już nie. To raczej problemy techniczne niż likwidacja. Tak daleko, to się chyba nasza pani wójt by nie posunęła... Tak myślę... :23:
sikora

Postprzez Tommy » 11 kwi 2007, o 07:52

Com konkurencja też zniknęła :( . Pewnie te wirusy co nasze forum nękały tak im dopiekły. Ciekawe gdzie oni wchodzą?
Tommy

Postprzez szumski » 11 kwi 2007, o 08:01

Com konkurencja pewnie padła ze względu na swój elitarny charakter. Ileż można pieprzyć o paleniu choinek? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Tommy » 11 kwi 2007, o 08:42

No tak, te choinki nie były szczególnie zajmujące, ale razem z elitarnością przepadł Mariusz.
Tommy

Postprzez Assessander » 11 kwi 2007, o 09:21

a może szykuje się jakaś rewolucja w wyglądzie www. gminy , w sumie to patrząc na to z jakim uczuciem Olga stara się usunąć ślady Grzesia z UG może to właśnie jest ro :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
Assessander

Postprzez sikora » 11 kwi 2007, o 14:03

No jednak problemy techniczne. Tak duże, że nawet życzeń świątecznych nie udało się do dziś usunąć :hihi:
sikora

Postprzez Assessander » 11 kwi 2007, o 15:01

zachowali na następne święta, po drodze obok jajka posadzą Mikołaja :14: :14:
Assessander

Postprzez E.T. » 17 kwi 2007, o 07:54

Teraz strona działa, tzn można na nia wejsc i poczytać. Np to:

04. 04. br. w GCKiS Jab?onna odby? si? I Wielkanocny Konkurs Kulinarny. By? to pierwszy tego rodzaju konkurs organizowany przez GCKiS, wi?c pierwsze koty za p?oty!
W kulinarne szranki stan??o 5 uczestniczek w dwóch kategoriach: danie na zimno oraz s?odki wypiek. Pierwsze miejce w obu kategoriach zaj??a wszechstronnie utalentowana mieszkanka gminy Jab?onna Barbara Chciuk za ciasto “Fale Dunaju” i ?ledzie na s?odko w sosie ?mietaniowym, II miejsce w kategorii s?odki wypiek zdoby?a Marczewska Janina, III exeqvo D?browska Leokadia oraz P?dzisz Krystyna, natomiast w kategorii danie na zimno przyznano II miejsce Olszewskiej Magdalenie. W przysz?ym roku planujemy drug? edycj? konkursu, która mamy nadziej? b?dzie cieszy?a si? wi?kszym zainteresowaniem mieszka?ców Gminy Jab?onna.

Oczywiscie nie idzie o tresc tylko niedbalstwo i lekcewazenie czytających - czy to tak trudno zmienic font, żeby polskie znaki były?! :23:
Wiem, jak zwykle sie czepiam, ale mierzi mnie, kiedy ktos jest na tyle leniwy (bo chyba niemozliwe, żeby aż tak tępy???....), żeby takiego "g..." nie poprawić.
E.T.

Postprzez E.T. » 17 kwi 2007, o 07:58

I kolejny kwiatek:

Zaproszenie dla Przedsiębiorców
do Branżowego Katalogu Firm Gminy Jabłonna

Wójt Gminy Jabłonna zaprasza wszystkich przedsiębiorców działających lub zainteresowanych działaniem na lokalnym rynku do zgłaszania swoich danych teleadresowych do aktualizowanego obecnie Branżowego Katalogu Firm Gminy Jabłonna.

(...)

4. osobiście, wrzucając do urny ustawionej w Biurze Obsługi Interesanta pok. 04 na parterze, oznaczonej "Branżowy Katalog Firm" w terminie do 28 lutego 2007 r.

Znowu sie czepiam, ale dziś jest 17 kwietnia.

O tym, że tekst "Nie musisz nawet ruszać się z domu. Wójt Olga Muniak będzie raz w tygodniu, za pośrednictwem naszej witryny odpowiadała na Państwa pytania." nie został dotąd zmieniony, to już nawet szkoda wspominać. 8/
E.T.

Następna strona

Powrót do Pytania do wójta