Co się stało z oficjalną stroną gminy???

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Postprzez ania » 17 kwi 2007, o 08:22

ja sie nie chce czepiać
ale jeśli nie moga poradzić sobie z takmi drobiazgami to co dzieje się ze sprawami znacznie powazniejszymi,strach pomyśleć 8/
ania

Postprzez ania » 17 kwi 2007, o 09:45

nie wiem czy miała na to wpłwy sonda ze strony głownej
ale przynajmniej jeden powod do smiechu zniknał ze strony gminnej
a mnianowicie ostatnie WIESCI Z RATUSZA :D opublikowano 27 marca
jednak ktoś w gminie poszedł po rozum do glowy
ania

Postprzez Tommy » 17 kwi 2007, o 09:57

ET napisał(a):Wiem, jak zwykle sie czepiam
Nie ma się co dziwić, po prostu potrzebny jest ktoś kto się tym zajmie i będzie traktował jak swoje. Był(a) ale sobie poszedł. Jest też inne rozwiązanie. Zarządzający całym zamieszaniem musi wziąć "pasek" do ręki i pogonić towarzystwo do pracy. To po prostu wstyd, taka prezentacja Gminy, coś jak niewypastowane buty.
Tommy

Postprzez sikora » 9 gru 2007, o 19:01

Z oficjalnej strony www gminy:
Wójt Olga Muniak konferencję będzie z pewnością pamiętać z kilku powodów. W trakcie pierwszej prezentacji dowiedziała się, że właśnie została babcią.

Bez komentarza.
sikora

Postprzez szumski » 9 gru 2007, o 19:31

No wiadomości nie do końca kompletne. Tylko potocznie się mówi, że została babcią. A ja bym chciał wiedzieć babcią, czy tylko żoną dziadka? Różnica jest taka, że jak jest wnuczka to ok` babcia a jak wnuczek to tylko żona dziadka.

Olu, niech Ci się zdrowo chowa. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez katrina » 9 gru 2007, o 19:46

Nie wiem co w tym "została babcią" takiego spektakularnego ,żeby aż pisać o tym na stronie gminnej??I jaki to będzie miało wpływ na nasze sprawy .
Może niech ten co to pisze lepiej powie nam czy coś ważnego z tej konferencji wyniknie dla naszej gminy.

Ale ty Kazek kadzisz i to publicznie.To co jutro kwiaty w zęby i do pani wójy.
katrina

Postprzez szumski » 9 gru 2007, o 20:11

Dzięki za podpowiedź, jutro wybieram się do UG i cholera byłbym zapomniał o kwiatkach. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia strona

Powrót do Pytania do wójta