Interpelacje i wnioski

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Interpelacje i wnioski

Postprzez szumski » 7 cze 2007, o 02:32

Ponieważ na sąsiednim forum jestem traktowany jak mix dżumy z cholerą okraszony syfilisem, czemu wcale się nie dziwię, bo tam dozwolona tylko klaka, to ja się tutaj spytam a co?. Radni z Pogodnego ciągle interpelują do P. Wójt o jakieś autostrady na księżycu tudzież sprawy zaplanowane przez inne instytucje dziesięć lat temu, a kiedy spytają co z kruszywowaniem dróg na ich osiedlu wykonanym w kampanii wyborczej za ponad 300 kawałków bez przetargu? To, że rozbito to na ochnaście części, w mniemaniu cwaniaczków z wyrwanym tyłkiem nie wymagających przetargu, nie znaczy, że jest zgodne z Ustawą o zamówieniach publicznych.

Co na to RIO lub nawet nasza kochana "komisia rewizyjna"? Panie Przewodniczący Wiktorze Wekselberg oświeć Pan ciemnego chłopa? Może Pani V-ce Boguśka? Nie muszę chyba zapewniać, że wszystko odszczekam jak bura suka.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

to to samo?

Postprzez Krzysztof J » 14 cze 2007, o 09:17

nieladnie jest cytowac samego siebie, ale kiedys napisalem:

Wysłany: Czw 28 Gru, 2006 22:39 dzis na sesji rady
--------------------------------------------------------------------------------
dzis na sesji rady bylo pare ciekawych watkow, w skrocie:

1. pani wojt poinformowala ze podpisala wstecznie umowy z firmami ktore dostarczyly kruszywo i ulozyly kruszywo na drogach w zachodnim rejonie Chotomowa (nie na osiedlu Pogodnym, jak podkreslil Mariusz)
ciekawa rzecz - te dostawy i oboty wykonywane byly w listopadzie bez zadnych umow, teraz trzeba wstecznie podpisywac umowy i placic faktury; czyzby to bylo poklosie kampanii wyborczej poprzedniego wojta?

czy to jest ta sama sprawa, Kaziu, czy wyszlo na jaw cos jeszcze innego?
Krzysztof J

Postprzez Mariusz Grzybek » 14 cze 2007, o 13:46

Ponieważ na sąsiednim forum jestem traktowany jak mix dżumy z cholerą okraszony syfilisem, czemu wcale się nie dziwię, bo tam dozwolona tylko klaka, to ja się tutaj spytam a co?. Radni z Pogodnego ciągle interpelują do P. Wójt o jakieś autostrady na księżycu tudzież sprawy zaplanowane przez inne instytucje dziesięć lat temu, a kiedy spytają co z kruszywowaniem dróg na ich osiedlu wykonanym w kampanii wyborczej za ponad 300 kawałków bez przetargu? To, że rozbito to na ochnaście części, w mniemaniu cwaniaczków z wyrwanym tyłkiem nie wymagających przetargu, nie znaczy, że jest zgodne z Ustawą o zamówieniach publicznych.

Co na to RIO lub nawet nasza kochana "komisia rewizyjna"? Panie Przewodniczący Wiktorze Wekselberg oświeć Pan ciemnego chłopa? Może Pani V-ce Boguśka? Nie muszę chyba zapewniać, że wszystko odszczekam jak bura suka.

Panie Januszu,

troszkę powściągliwości, bo Pan Krzysztof J. gotów już szukać sensacji, której nie ma.

Poprzedni Wójt rzeczywiście wykonał przed wyborami kruszywowanie wielu ulic w Chotomowie, być może w gorączce kampanii, ale to zrobił, m.in. w bliższym i dalszym sąsiedztwie słynnego już Osiedla Pogodne ale nie na nim tj. ulice: Gwiaździstą, Dobrą, Księżycową i Promienną (m.in. koło Panów z PO, PIS i Samoobrony i nikt tutaj nie krzyczy, tzn. że się należy - też tak uważam) i wiele innych ulic w Gminie.

Sam osobiście czekam z niecierpliwością kiedy będzie to możliwe na ww. osiedlu, bo oprócz radnych mieszkają tam inni ludzie (i to grubo ponad dwieście osób), nie gorsi od tych którym już wykonano wspomniane kruszywowanie. Nie można przecież wykluczyć mieszkańców tego osiedla z "dobrodziejstw" Gminy, tylko dlatego, że dwóch radnych tam też mieszka, nie dajmy się zwariować.

Jak widać - na Osiedlu Pogodne - nie było wykonywane kruszywowanie, choć też powinno, tak więc mija się to z prawdą.

Co do interpelacji, które składamy i "autostrad na księżycu" m.in. budowy Gimnazjum w Chotomowie, wodociągów, kanalizacji, zespołu ds. pozyskiwania środków unijnych, placu zabaw w Chotomowie i innych, cennych inicjatyw w naszej gminie.

Owszem póki co, są one "księżycowe", dopóki Urząd Gminy Jabłonna nie weźmie się za ich realizację i wykona je.

Jako radni słuchamy naszych mieszkańców i interpelujemy m.in. w sprawach, z którymi do nas się zgłaszają i proszą o reakcję, bo jest to naszym obowiązkiem i przywilejem.

Skoro niektóre z nich nie były do tej pory zrealizowane wcześniej, a nadal są potrzebne - robimy to ponownie bez względu na to ile pokoleń wcześniej o nich mówiło.

Dla czytelności wspomnianych interpelacji zachęcam do dokładnego śledzenia ich, bez niepotrzebnego doszukiwania się "drogi mlecznej". czytaj interpelacje

Pozdrawiam
Mariusz Grzybek

Postprzez Gerard » 14 cze 2007, o 14:18

Wygląda na to ,że nie tylko Kazek jest ciemny chlop/przepraszam Kazka/ale i ja też Kazek pisze o kupie a,radny o d.... . Czy może Kazkowi chodzi o zupełnie coś innego ,proponuję dokładnie przeczytać post Kazka.
Gerard

Postprzez szumski » 14 cze 2007, o 14:32

Mariusz a od kiedy ja dla Ciebie pan?

Oczywiście jak zauważył następny ciemniak na forum, chodzi o łamanie prawa, proszę mi odpowiedzieć czy zaszła jakakolwiek okoliczność z wymienionych w ustawie bodaj ośmiu pozwalających na wydanie 300 000 PLNów z wolnej ręki. Pozdr.
Ostatnio edytowano 14 cze 2007, o 14:38 przez szumski, łącznie edytowano 1 raz
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Gerard » 14 cze 2007, o 14:35

oświecenie !!!!!
Gerard

Postprzez szumski » 14 cze 2007, o 14:50

Dla czytelności wspomnianych interpelacji zachęcam do dokładnego śledzenia ich, bez niepotrzebnego doszukiwania się "drogi mlecznej". czytaj interpelacje

Przepraszam uprzejmie a oglądał może "Kochaj albo rzuć"? Po występie w marykańskim radio Kargul stwierdził: "u nas można tylko słuchać a tu i słuchać i mówić wolno" - otóż nic się nie zmieniło na tamtym forum tylko czytać wolno a tu i czytać i pisać. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 14 cze 2007, o 15:12

Mariusz tu popieram Janusza w jego ostatniej wypowidzi . Wasze forum trzeba tylko czytać a wszystkie opinnie niepopulane są traktowane jak śmieci .Nawat nie mam odwagi nic tam zamieszczać chociaż czsami je czytuje. Wieje z Twojego forum formaliną czsami PRL.
Myślę Panowie Alternatywa że przydało by się Wam trochę pokory .Pozdrawiam Agata
agata122

Postprzez eliza » 14 cze 2007, o 15:30

eee zaraz będzie wojna na fora
ludzie spokojnie :medit:
jak się radni nie odzywają to źle ,jak sie odezwą to z kopa go
w końcu przestaną z nami gadać :x
eliza

Postprzez szumski » 14 cze 2007, o 15:52

Oczywiście, że się cieszymy z głosu radnego. Ponieważ sama stwierdziłaś, że często ciężko mnie zrozumieć to bardzo przepraszam i ponawiam pytanie: Czy zaszła jakakolwiek z okoliczności wymienionych w Art. 67 Ustawy o zamówieniach publicznych pozwalająca na wydanie 300 000 PLN z wolnej ręki na kruszywowanie dróg w Chotomowie? Jednocześnie zapewniam, że nie wiem gdzie mieszka radny Grzybek i nigdy nie napisałem, że mu gmina rozesłała dywan strzyżony do posesji. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Następna strona

Powrót do Pytania do wójta