Pytania do wójta mają być wznowione .

Wiemy, że wójt wie o naszym forum wiec pewnie bedzie odpowiadał na nasze pytania :)

Postprzez nowy mieszkaniec » 6 paź 2007, o 08:26

To ciekawe p.Szumski co mówisz o tym,że nie ma obowązku odpowiedzi na anonimy.
Jak doniosę na Ciebie do US lub ZUS to nikt się nie będzie zastanawial gdzie mieszkam i kim jestem, tylko sprawdzą Cię ino wartko.
TA cala p.Wojt wydaje mi się lekko śmieszna. Po co jej moj adres.Wpiszę cokolwiek i czy będzie to sprawdzac?I tak nie jestem tu zameldowana(choć podaki tu placę czego bardzo zaluję).Czy żeby spytać kiedy zasypie dziuery na ulicy muszę jej podać swoj adres?W dupie z taką formą zadawania pytań.Ona jest żenująca .
:31:
nowy mieszkaniec

Postprzez szumski » 6 paź 2007, o 09:58

1. Skargi i wnioski niezawierające imienia i nazwiska (nazwy) oraz adresu wnoszącego pozostawia się bez rozpoznania.

Do US, ZUS i Papy Tadka możesz donosić na mnie do woli, już się przyzwyczaiłem do przeszukań i procesów na donosy takich dupków i nie robi to na mnie najmniejszego wrażenia. Może podać Ci adres pełnomocnika bo ja przeważnie z idiotami nie mam przyjemności.

Wnioskuję też, że podatków to zapłaciłeś tyle co kot napłakał, możesz je sobie płacić w Mozambiku, mi to lotto.
Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Gracjan » 6 paź 2007, o 10:03

Sam jesteś żenujący a do tego zwykły tchórz. Odważny tylko, żeby pisać pod nickiem wypisywać coś na forum. Boisz się odpowiedzialności kolego?! Brak Ci zwykłej odwagi cywilnej. ŻENADA !!!!!!!!!!!!
Gracjan

Postprzez Gracjan » 6 paź 2007, o 10:11

albo żenująca - kto Cię tam wie.
Gracjan

Postprzez szumski » 6 paź 2007, o 10:41

Gracjan adresuj ripsoty, ponieważ podpisałeś się pod moim komentarzem myślałem w pierwszej chwili, że do mnie i gul mi wywaliło jak stąd do Moskwy. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 6 paź 2007, o 19:24

@Kazek
Mimo całej sympatii dla Ciebie muszę Ci wytknąć niekonsekwencję. W poprzedniej wersji pytań również można się było podpisać imieniem i nazwiskiem, nie było wymogu wymyślania nicka. I Ty nie skorzystałeś z tej możliwości, zawsze podpisując się jako Kazimierz Szumski albo Zenek. Czy nie uważasz, że to nieco obniża wiarygodność Twojej wypowiedzi?
Joanna Kajdanowicz

Postprzez szumski » 6 paź 2007, o 19:35

Nie uważam bo nie oczekiwałem wiążących odpowiedzi i nigdy takich nie otrzymywałem. Nie zapomnę do końca życia jak mnie pouczano, że art. 18 prawa budowlanego pozostawia dowolność inwestorowi w wyznaczeniu lub nie inspektora nadzoru (chodziło o remont Chotomowskiej). Teraz jak się podpiszę to taka odpowiedź będzie skutkowała kablem do PINBa i wstrzymaniem budowy bo art. 19 deleguje do rozporządzenia, które nakazuje obowiązkowo wyznaczyć inspektora przy remoncie dróg powiatowych.

Po za tym po co się oszukiwać jak napisałem kiedyś " list pochwalny" (teraz mi trochę nawet głupio) na Twój adres w urzędzie ze swojej skrzynki gdzie jak byk stało imię i nazwisko.
Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 6 paź 2007, o 20:54

Poznaliśmy się pewnie z rok temu albo mniej. Wcześniej nie wiedziałam kto to Kazek Szumski czy też Zenek.
Rozczarowujesz mnie...
Joanna Kajdanowicz

Postprzez szumski » 6 paź 2007, o 21:03

Chyba się rozpłaczę, bo uchlać się niestety nie mogę.

Janusza Karmela poznałaś w tym samym czasie ale w piśmie na skrzynkę urzędu podpisałem się imieniem i nazwiskiem dużo wcześniej, co wcale mi nie przeszkadzało w wygłaszaniu ostrych opinii.Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 6 paź 2007, o 21:18

Och wybacz mi proszę, musiałam tego dnia zapomnieć wziąć do roboty mojej szklanej kuli, a kawę piję bez fusów i pewnie dlatego nie domyśliłam się że TO właśnie pismo (pośród setek innych) jest od gościa, który w pytaniach podpisuje się Szumski.
Jakże mi wstyd :24:
I dodam, że nie byłoby tej idiotycznej dyskusji, gdybyś najzwyczajnie w świecie napisał "OK, wtedy było tak, a teraz uważam, że obecna propozycja jest lepsza." Masz przecież prawo zmienić zdanie i ja Ci tego nie odmawiam, stwierdziłam tylko fakt.
Ale Ty wolisz iść w zaparte i pisać jakieś bzdety o listach pochwalnych... Dlatego jestem rozczarowana. To tyle.
Joanna Kajdanowicz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pytania do wójta