Jaki internet w Chotomowie?

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska

Re: Jaki internet w Chotomowie?

Postprzez szumski » 26 cze 2013, o 17:01

Są duże szanse, że będzie światłowód od Kościuszki w Legionowie, przez Partyzantów do nowo budowanej szkoły. W szkole jet rozprowadzenie światłowodami na punkty dystrybucyjne. Operator inny niż TEPSA. Jeżeli byłby ktoś zainteresowany, to trzeba się skrzyknąć całymi ulicami jak przy gazie.
Czekam na chętnych :)
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez kaola » 26 cze 2013, o 17:48

Ten kabelek ma lecieć z Komunikacji Kolejowej, a zabawa nie jest tania, bo 1m2 = ok 1000 zł. :11:
A do Ciebie nie dociągną bo za daleko i brak domów po drodze.
kaola

Postprzez szumski » 26 cze 2013, o 18:31

kaola napisał(a):Ten kabelek ma lecieć z Komunikacji Kolejowej, a zabawa nie jest tania, bo 1m2 = ok 1000 zł. :11:

A z autostradą Ci się nie pomyliło ;) ?
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez kaola » 26 cze 2013, o 19:53

szumski napisał(a):
kaola napisał(a):Ten kabelek ma lecieć z Komunikacji Kolejowej, a zabawa nie jest tania, bo 1m2 = ok 1000 zł. :11:

A z autostradą Ci się nie pomyliło ;) ?

Jak z ul. Chotomowskiej zrobią autostradę to ten kabelek będzie biegł pod nią i cena światłowodu będzie tyle kosztować ale gdyby było więcej chętnych to cena się zmniejsza ogólna.

Tylko poco nam internet kablowy, jak wielu tu nie mieszka, a ci co mieszkają zasysają od p.Krzysia. :08:
kaola

Postprzez Cielak » 27 cze 2013, o 08:33

Koala... błagam...
Umiesz czytać ze zrozumieniem i jeszcze przetłumaczyć sobie to co stary wyga pisze???
Jak nie to jesteś gapa... Tylko nie musisz gapostwa uczyć innych.

Pozdrawiam.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez kaola » 27 cze 2013, o 10:15

Cielak napisał(a):Koala... błagam...
Umiesz czytać ze zrozumieniem i jeszcze przetłumaczyć sobie to co stary wyga pisze???
Jak nie to jesteś gapa... Tylko nie musisz gapostwa uczyć innych.

Pozdrawiam.

@Cielak , bardziej TY nie rozumiesz co pisze a początku, jeżeli chcesz mnie pouczać to spróbuj czytać to co pisze w pierwszym poście byś nie popełniał błędów, mam większe informacje na temat tego światłowodu niż zasygnalizowano tu. :11:
kaola

Postprzez szumski » 27 cze 2013, o 20:41

Jesteśmy już po dwóch spotkaniach z operatorem, wspomagał mnie Mariusz - określił dokładne parametry które spełniałyby oczekiwania. Czekamy na ofertę dla szkoły nowo budowanej i dla istniejącej.

Czy na pewno? jeszcze nie wiem. Będę się podpierał opiniami Mariusza.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez kaola » 27 cze 2013, o 20:57

Trzeba i mnie było zaprosić na rozmowę techniczną. Tylko jak patrzę szybkość realizacji gazu , to tu może być jeszcze gorzej, bo wiele dróg wewnętrznych to działki prywatne. Opieszałość naszych mieszkańców jest zbyt wolna by się zmobilizowali.
kaola

Postprzez szumski » 27 cze 2013, o 21:39

kaola napisał(a):Trzeba i mnie było zaprosić na rozmowę techniczną. Tylko jak patrzę szybkość realizacji gazu , to tu może być jeszcze gorzej, bo wiele dróg wewnętrznych to działki prywatne. Opieszałość naszych mieszkańców jest zbyt wolna by się zmobilizowali.

Włodek nic straconego, czuj się zaproszony i wal jak w dym. Właśnie projektujemy stację uzdatniania wody dla Chotomowa, z braku miejsca przyjęliśmy koncepcję umieszczenia stacji na wierzchu zbiornika, prawie 200 ton. Przyjdź pomóż mi przy konstrukcji tego zbiornika, bo bez Ciebie pierdyknie jak nic.

Podciągnęliśmy Ci gaz pod chałupę, ale masz rację, błagam o wybaczenie, że nie podpisałem za Ciebie umowy i musiałeś podpisać się sam.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 27 cze 2013, o 22:44

Właśnie projektujemy stację uzdatniania wody dla Chotomowa,

Janusz poszukaj dobrze w szufladach projektu SUW z czerwca 2012 roku opracowanego przez sp.Ring za 55 tys. i już zweryfikowanego przez gminę ;) Projekt przewiduje na użytek szkoły własną "hydrofornię". Jak bys nie znalazł to mogę podać ci adres i nr telefonu to udostępnią duplikat.
Chyba że koncepcja sie zmieniła to polecam SUW z Łomianek, na zbiorniku wyrównawczym cała technologia .

Pozdrawiam :04:

P.S. rezerwuary to już historia, w finezji jesteś dla mnie niedościgłym mistrzem :08:
Chotomowianin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności Chotomowskie