Plan zagospodarowania Chotomowa - projekt

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska

Re: Plan zagospodarowania Chotomowa - projekt

Postprzez Jendrula » 19 kwi 2013, o 09:53

Kazek! Trafnie to ująłeś- komuna jest dla kobiet które same nie wiedzą że w czasie ciąży trzeba się badać a Szaleństwa Gierka spłaciliśmy po 38 latach.... nieźle, co do zajumanego ZUSu to składki naszych dziadków i ojców zostały zjedzone przez inflację lat 1988-89 i tyle. Mieszkania za Gierka owszem CAŁY naród składał się na mieszkania które dostała 1/3 potrzebujących, ktoś za 3% dostał chałupę a inni się na to składali. Dziękulski za takie "luksusy".
Obecny głod mieszkaniowy dotyczy ok 3-4 mln osób i spekulacyjna gra kilku hiszpańskich deweloperów doprowadziła do takich cen że kawalerka w stolicy kosztuje tyle ile powinno kosztować wygodne 4 pokojowe mieszkanie w Centrum. Niestety mojego punktu widzenia odnośnie komuny nie zmienie, może dlatego iż nie należałem do jej zawodowych obrońców, widocznie głupi jestem jak większość świata która jej nie chciała i nie popierała
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 19 kwi 2013, o 14:26

A Ty byś pierdół nie wypisywał.
Napisz ile było długu Gierka a za ile sprzedano majątku po Gierku? Pomijam że np. PeKaO za wartość szyldu na nieheblowanych deskach.
I policz mi kiedy spłacimy obecny dług publiczny, oficjalnie na koniec 2012r. = 814.30 mld. zł.!!!
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 19 kwi 2013, o 19:34

Kazek! Dawno Ci pisałem iż jak tęsknisz za komuną to albo Kuba albo Korea PN, ja wolę obecną nędzę od tamtego "bogactwa", choć jak na warunki PRL miałem luksusy...z racji pracy na Zachodzie i saksów. Możesz taż tam wrócić , po prostu zostaw swój dom w Chotomowie i przenieś się do bloków WAM-u, bedziesz szczęśliwy(?).
Że jest źle to wiem i o długu to prawda ale popierać tamto to trzeba mieć nasrane w głowie, nie wierze że tak inteligentny człowiek jak ty dał się zmamić propagandą "kołchozową". To Se UŻ ne Vrati!Temat zamknięty. Kup[ sobie Malucha za 150tys (cena czarnorynkowa w PRL ) to może przestaniesz agitki tu uprawiac, bo szkoda naszych czytelników. Zresztą ty teraz jako przedsiębiorca w razie powrotu komuny od razu jako burżuj pod murem lądujesz lub na 10 latach cięzkich robót. :12:
Jendrula

Postprzez szumski » 19 kwi 2013, o 21:31

Kazek! Dawno Ci pisałem iż jak tęsknisz za komuną to albo Kuba albo Korea PN,

Już mnie raz bilet obiecałeś i gdzie jest? Jesteś oszust. Oddaj mój bilet.

Za niczym nie tęsknię.

w razie powrotu komuny od razu jako burżuj pod murem lądujesz lub na 10 latach cięzkich robót.

Znowu łżesz, bo w latach osiemdziesiątych wysyłałem towar wagonami, nikt mnie nie zamykał, będąc oficerem w `85 jeździłem do roboty mercedesem a maluchami to jeździły takie pierdolamento jak Ty, co im zawsze źle.

przenieś się do bloków WAM-u, bedziesz szczęśliwy

Oboje z żoną pochodzimy z dużych wiejskich domów z ponad stuletnimi lipami i sadzawkami na siedliskach. Parkiet w domu w Chotomowie mam wyrabiany z własnych jesionów. Domy stoją, mam gdzie wracać i jeździć na wakacje.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Jendrula » 20 kwi 2013, o 06:52

Kazek! bez urazy nie chodzi o Malucha tylko o to by nie zachwalać morderców al a soviecki agent Bierut. Można równie dobrze napisać iz za okupacji za Hitlera były niższe podatki (bo były) ale takie porównania są nie na miejscu. Jeśli za PRL jako oficer jeździłeś mercem to znaczy iz całkiem nie trzymałeś się schematów i byłeś wolny duchem, dla większości szczytem marzeń miał być maluch (ktory kosztował więcej w relacji do zarobków jak teraz wypasiony Merc) i społdzielcze lub służbowe 2 pokoje z meblościanką. Ja dziękuję za taką równośc i ty też nawet wtedy nie chciałeś tego więc nie pisz że było lepiej. A poza tym mieliśmy duskutować o tym co jest teraz- planie zagospodarowania, który powiela błędy z innych opracowań dotyczące dróg, nie rozwiązuje problemu terenu dawnej trasy mostowej i tworzy nadmiar stref usługowych. Przeszłości nie zmienimy ale przyszłość tak. :08:
Jendrula

Postprzez Chotomowianin » 22 kwi 2013, o 12:29

U W A G A

Jutro 23 kwietnia o godz.18.00 w Chotomowskim Domu Kultury ul. Strażacka 8 odbędzie sie spotkanie konsultacyjne w sprawie Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego dla wschodniej cz. Chotomowa oraz i dla północnej cz. Chotomowa
Chotomowianin

Postprzez WiTEK » 22 kwi 2013, o 14:13

@Chotomowianin:
Poprawili Ci na planie te idiotyczne uliczki w przy Twojej działce?
WiTEK

Postprzez Chotomowianin » 22 kwi 2013, o 15:29

Witek to że poprawili to mało ,nawet do tego stopnia że sam jestem zdziwiony że tak można ;) , uwag mojego autorstwa zostało uwzględnionych sporo, ale ile to było krzyku kwiku to szok.
Z ponownym wyłożeniem planu to Pani Wójt dawno po terminie i wypadało by z czystej przyzwoitości napisać skargę na bezczynność , ale niech tam ;)
Zastanawiające jest też dlaczego na jednym spotkaniu konsultacyjnym mają być konsultowane dwa plany, ustawa takiego wariantu nie przewiduje.

Dzisiaj o 18.45 w kurierze mazowieckim będzie coś o studium i wycince lasów . I jak wieść niesie nikt niewinien ;( tylko samo się narysowało :)

Pozdrawiam :04:
Chotomowianin

Postprzez WiTEK » 25 kwi 2013, o 21:10

Było coś ciekawego na zebraniu czy też normalna kłótnia tak jak zwykle?
WiTEK

Postprzez szumski » 26 kwi 2013, o 01:53

Normalnie: trzy palce.
Poza tym śnieg zeszedł, nie można przypieprzyć się o odśnieżanie to i drogi nagle nikomu niepotrzebne.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności Chotomowskie