Plan zagospodarowania Chotomowa - projekt

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska

Postprzez niepokorny342 » 19 kwi 2011, o 07:41

Chotomowianin napisał(a):13kwietnia /feralny dziń/ ukazało sie zarządzenie nr 9 o rozpatrzeniu uwag do MPZP cz. południowo-wsch. Chotomowa

A czy coś wiadomo co jest z takim protokołem dla północnej częsci Chotomowa?
niepokorny342

Postprzez Chotomowianin » 20 kwi 2011, o 11:36

Witam

niepokorny342 napisał(a):A czy coś wiadomo co jest z takim protokołem dla północnej częsci Chotomowa?

Tutaj też zadziałał mechanizm społecznego protestu i pojawiło sie duzo uwag, które są zasdne i merytorycznie dobrze przygotowane, w odróżnieniu od miałkiej i aroganckiej argumentacji "urbanistów" na spotkaniu z mieszkańcami. Dlatego pierwszym krokiem jest aby doprowadzic do zakończenia protokołu rozpatrzenia uwag,/ bo i tu jesteśmy daleko po czasie ustawowych 21 dniach/, a nastepnie podjąć kolejne czynności w zależności od tresci protokołu.

POZDRAWIAM :04:
Chotomowianin

Re: Plan zagospodarowania Chotomowa - projekt

Postprzez GKowal » 6 kwi 2013, o 16:55

Po przeszło dwóch latach urząd Gminy Jabłonna ponownie wyłożył do publicznego wglądu projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dotyczącego północnej części wsi Chotomów - http://www.jablonna.pl/index.php?cmd=komunikaty&opt=pokaz&id=616

Niestety tym razem gmina na swoich stronach nie udostępniła tych planów w postaci elektronicznej.
Albo ja ich nie mogę znaleźć, albo jest to celowe działanie znając skalę protestów do poprzedniej wersji planów.

Gdyby komuś udało się ten plan uzyskać w postaci elektronicznej to mam prośbę o jego udostępnienie.

Dyskusja publiczna nad planem ma się odbyć w dniu 23 kwietnia 2013r. o godz. 18.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Chotomowie, ul. Strażacka 8.

Pozdrawiam.
GKowal

Postprzez Chotomowianin » 6 kwi 2013, o 18:35

znając zwyczaje naszych pań urbanistek, to plan będzie dostępny zgodnie z zapisem w ogłoszeniu od 15.04.2013 , nic wcześniej ani pózniej niż 8.05.2013
warto dodać że jesteśmy po konsultacjach nad studium i jest to czas na składanie uwag do studium.
:04:
Chotomowianin

Postprzez WiTEK » 7 kwi 2013, o 15:23

Byłem akurat w gminie w środę i planu jeszcze nie posiadają, ciągle jest u projektanta ale na 15.04 obiecali, że będzie dostępny. Aż się zdziwiłem, że ogłosili iż będzie wyłożony skoro go jeszcze nie mają.
Dziwi mnie tylko, że tworzą nowe studium dla gminy a plany powstają wg. starego studium. Czy to sposób na to aby sobie zapewnić robotę na przyszłość bo będzie trzeba dostosować plany do studium?
WiTEK

Postprzez kaola » 7 kwi 2013, o 19:11

Kolejny NowoBogacki rozpacza, ze się nie dorobi na swojej działeczce...
kaola

Postprzez Jendrula » 8 kwi 2013, o 11:51

Dorobi Dorobi! 15 lat temu była tu ziemia po 1-15 zł albo i taniej, duża część obecnych właścicieli dostała to w spadku a więc kupiła za "0" zł więc nawet jak sprzeda po 100zł to i tak ma całkiem dobry biznes. Oczywiście jak ktoś myślac o biznesie kupił w 2007 za 300zł /1 m kw to teraz może ...płakać albo spokojnie poczekać z 20 lat i potem sprzedać. Chyba że wczesniej inne sąsiednie działki się zabudują to wtedy dosyć szybko działka nabywa wartości . a to że nie ma jeszcze wyłozonych map to oczywiście WINA URZEDASÓW z naszej gminy
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez pacyfist » 13 kwi 2013, o 14:40

Dla wszystkich zainteresowanych projekt zagospodarowania w wersji elektronicznej:
http://www.jablonna.pl/gmina/pliki/plan ... index.html
Pozdrawiam
pacyfist

Postprzez Jendrula » 16 kwi 2013, o 10:43

polecam obejrzenie projektu, w prawej cześci mapy jest biały pas przez cały Chotomów- to tereny TRASY MOSTOWEJ, gmina jak Q...a najgorszy gangster nie robi planu na tę trasę by nie płacić odszkodowań dla właścicieli terenu, nie pozwala się włascicielom korzystać z ich własności i sie udaje iż tam "nie ma planu" i nie ma problemu. Kolejny sposób na kopanie w D mieszkańców. Gratulujemy "kreatywności " gminie. Ciekawe czy też gmina ma kasę na wykup terenu pod projektowane drogi dojazdowe, uchwały o wymiarze opłat planistycznych są OK tylko że nie są wykonywane, ciekawe czy za to można by podać gminę do RIO że mając możliwość poboru kasy woli zaciągać kredyty w bankach na finansowanie działalności. Brawo GOSPODARZE! :11:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez kaola » 16 kwi 2013, o 14:20

Ta trasa= idzie k/ciebie, wiec nic juz nie wybudujesz?
kaola

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności Chotomowskie