UWAGA ZŁODZIEJE

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska

UWAGA ZŁODZIEJE

Postprzez 1975 » 26 lut 2013, o 18:38

Witam wszystkich mieszkańców Dąbrowy Chotomowskiej i okolic.

Jestem przyszłym mieszkańcem Dąbrowy Chotomowskiej i chcę przestrzec wszystkich mieszkańców i prosić o wzmożoną uwagę na wasze ukochane domki przed złodziejami jacy właśnie dali znać o osobie w moim nowo budowanym domku do którego przez próbę rozwiercenia i tym samym zniszczenia ram okiennych próbowali się włamać i wybaczcie mi moją szczerość ale jestem cholernie wściekły i gdybym dorwał tych cholernych drani to poucinałbym im te złodziejskie łapska żeby już więcej nie krzywdzili innych swoim postępowaniem.
1975

Re: UWAGA ZŁODZIEJE

Postprzez MagdaM » 26 lut 2013, o 19:48

Doskonale rozumiem Twoje zdenerwowanie bo taka kradziez to bardzo przykra sprawa. Jednym z najlepszych sposobów aby ustrzec się przed tego rodzaju sytuacjami jest zaprzyjaźnienie się z najbliższymi sąsiadami. Zastanawiam się czy daleko mieszkasz od nas (Wierzbowa). Jednak pomimo takich przykrych sytuacji w Dąbrowie mieszka się naprawdę dobrze, mam nadzieje, że sam się będziesz mógł o tym niedługo przekonać. Życzę Ci tego z całego serca. :)
MagdaM

Postprzez Jendrula » 26 lut 2013, o 20:12

Na początku naszej bytności w CHTM w pierwszą noc po przeprowadzce zapomnieliśmy schować rowerów z tarasu do domu, wokół było pustkowie ...ale nam pomiędzy 12 w nocy a 5 rano gwizdnęli pracownicy z sąsiedniej budowy...którzy zakonczyli już swoją pracę (wiecha) a kolejne prace budowlane miała robić inna firma. Potem już był spokój i tak od 8 lat nic się nie wydarzyło. Ale wszyscy mają ochronę i monitoring. I tak najlepszy monitoring to czujny sąsiad :what:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez 1975 » 28 lut 2013, o 00:01

Dziękuję za wsparcie. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że w Dąbrowie będzie nam się szczęśliwie mieszkało. Pozdrawiam. :)
1975

Postprzez Jendrula » 28 lut 2013, o 08:20

Ogólnie w ostatnich 6-7 latach znacznie spadła liczba kradzieży dokonywanych w domach oraz kradzieży samochodów... po prostu coraz trudniej upłynnić skradzione dobra, komisy i internet zapchane ofertami sprzedaży samochodów a z domu już żaden złodziej lodówek nie wynosi ani skórzanej kanapy . Jeśli kradną to coś łatwiejszego do sprzedania np. Laptopy,tablety, drobna biżuteria bez cech szczególnych(bo łatwiej ja namierzyć). W porównaniu z latami 1990-2000 jesteśmy oazą spokoju jeśli chodzi o kradzieże. Dlatego życzmy sobie by tak zostało na stałe. :13:
Jendrula

Postprzez Wioletta_K » 6 mar 2013, o 09:44

Niestety nowy sezon się rozpoczął - wczoraj wieczorem było włamanie u moich sasiadów .
Wioletta_K

Postprzez kaola » 6 mar 2013, o 18:39

@Wioletta_K, podaj w przyblizeniu ulice, by bardziej sie rozglądać na obcego?
kaola

Postprzez Jendrula » 7 mar 2013, o 08:12

Wszędzie! i patrzeć czy domu sąsiada nikt nie okrada, to skuteczniejsze :07: niż batalion policji
Jendrula

Postprzez kaola » 7 mar 2013, o 08:25

Kurcze , tyle czasu tu mieszkam i Policjanta, a nawet Radiowozu nie widziałem?!
Tylko firma Solid jest widoczna!!
kaola

Postprzez daaily » 2 mar 2014, o 22:26

Uwaga! W centrum chotomowa od jakiegos czasu czaja sie zlodzieje! Uwaga na starego bialego mercedesa dostawczego na blachach NDZ, prawdopodobnie robotnicy z pobliskiej budowy!
daaily

Następna strona

Powrót do Aktualności Chotomowskie