Internet-Chotomów

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska

Re: Internet-Chotomów

Postprzez Kokos » 18 kwi 2015, o 14:18

Dzięki Witku. Ja jednak z oferty JMDI nie skorzystałem. Ceny za abonament są wysokie a oferta prędkości dostępu do internetu czy doboru programów TV są niedostostodowane do potrzeb. Po co mam kupować Ferrari jeśli wystarczy mi Skoda. ;-) Przemecze się do końca trwania umowy z GVT, a potem przejdę na Neostrade. No chyba, że JMDI stworzy bardziej różnorodną ofertę, również z niższymi parametrami.
[...]
Kokos

Postprzez Jendrula » 18 kwi 2015, o 18:56

Kokos! Przejście na Neostradę to jak "powrót do przeszłości" tak ze 20 lat (20 lat za murzynami oczywiście!), tyle tylko że prędkośc jakośc obsługi będziesz miał jak 25 lat temu ale młodszy niestety nie będziesz, dodatkowo każą Ci płacić za nieistniejący i niepotrzebny telefon 28 zł miesięcznie. Idioci! Jak ostatnio powiedziałem znjomemu z Holandii że jak w polsce chce mieć internet z Orange to musi kupić "telefon stacjonarny " to pomyślał że go w balona robię i kpię a jak mu mówię że to prawda to zapytał ćzy ta oranże to jakaś polska mafi co to na ludziach coś wymusza (kup telefon albo w łeb!) dziwne świadczenia 9haracz znaczy sie po polsku).
mam nadzieję iż zanim skończysz umowę z GVT to oferta LTE będzie jak ta lala (jak np w Kenii- 20 USD bez limitu, prędkość 60 w mastach i 20 w ...buszu!) ale oni nie mieli "Swietlanej pryszłości w PRL, ani oferty TEPSY, tylko wiele lat "okupacji brytyjskiej", może dlatego lepiej mogą korzystać z neta jak w PL. :x
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Kokos » 18 kwi 2015, o 19:07

Neostrada ma swoje absurdy to prawda, ale na ten moment jest do wyboru znosny internet w ludzkiej cenie (nawet jeśli za dzierżawę łącza trzeba płacić) albo drogie pakiety JMDI z parametrami, których nigdy nie wykorzystam. GVT z technologią radiową podziękuję, internet satelitarny drogi i limitowany, dostawcy komórkowi też kochają limity i jakoś nie sądzę, żeby coś się szybko zmieniło.

O JMDI słyszałem wiele dobrego, rozumiem też, że inwestycja w swiatlowod musi się zwrócić. Jednak świadom jestem, że ofertę mają nieco za drogą. Nawet 10 zł miesięcznie robi różnicę, ale sprzedawcy nie mogą zaproponować niczego bardziej dostosowanego do potrzeb i portfela. Mam nadzieję, że do czasu aż będę szukał alternatywy dla GVT zmienią swoją ofertę. Mogliby mieć o jednego klienta więcej.
[...]
Kokos

Postprzez kkriss » 17 cze 2015, o 10:58

Hej szlak mnie trafia na neostradę - problem z przedłużeniem umowy - raz chcą mi wcisnąć 20 Mb/s, jak po tygodniu się prawie zdecydowałem to teraz jest tylko wersja 10 Mb/s.
Jak z LTE w chotomowie / dąbrowie chotomowskiej?
Mieszkam na ulicy Świerkowej i chyba wezmę LTE od plusa na test, ciekawe ile wyciągnę.
Jeżeli macie LTE podzielcie się doświadczeniami - jak transwer, czy stabilny, czy często zrywa połączenia?
Jak podczas burzy, opadów śniegu, deszczu ?
kkriss

Postprzez Jendrula » 17 cze 2015, o 15:14

U mnie huczy! Jest stabilne 12-15 mega z wyjściem 2-3mega, czasem ping pow 50 ale rzadko, w niepogodę bez problemów ale KONIECZNIE WEŹ NA TEST najlepiej modem stacjonarny bo są "czarne dziury w CHTM i Dąbrowie i lepiej przetrstować przed podpisaniem cyrografu na 2 lata. Z Neostradą czas się żegnać bo to "średniowiecze" i bantustan( mam nadzieję że kilka krajów afrykańskich nie obrazi się bo mają LEPSZE PARAMETRY OD TEPSY).
Jendrula

Postprzez Kokos » 17 cze 2015, o 15:16

A limity danych nie bolą?
[...]
Kokos

Postprzez Jendrula » 17 cze 2015, o 15:19

70 GB za 60 zł? Ciężko to wykorzystać
Jendrula

Postprzez Kokos » 17 cze 2015, o 15:21

Jeśli ktoś nie używa anteny telewizyjnej tylko korzysta z serwisów VOD to już nie jest wcale tak wiele.
[...]
Kokos

Postprzez kkriss » 17 cze 2015, o 19:25

tia ,wziąłem dziś na test, tylko 2G, pingi powyżej 3000.
Jak podpiąłem antenę zewnętrzną to trochę lepiej pingi pomiędzy 1500 a 2000 i co drugi wraca :-)
Nawet przetestować się nie da bo strona ładuję się naście minut.
Ogólnie tragedia - domyślam się, że za dużo drzew.
kkriss

Postprzez abakusso » 17 cze 2015, o 21:31

2g to inne pasmo i inną jakość.
abakusso

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Aktualności Chotomowskie