Przeczkole opinie

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska

Przeczkole opinie

Postprzez radek86 » 31 paź 2013, o 17:32

Witam chciałbym poznać państwa opinie na temat przedszkola Wyspa Skarbów w Chotomowie morze chodzi czyjeś dziecko tam.
radek86

Re: Przeczkole opinie

Postprzez kkriss » 3 lis 2013, o 04:19

Wiele dzieciaków tam chodzi. Mój chodzi tam z wielką chęcią, więc to chyba mówi najwięcej o przedszkolu. Chodzi już tam od ponad 1,5 roku i w sumie jesteśmy wszyscy zadowoleni.
kkriss

Postprzez Jendrula » 3 lis 2013, o 18:04

Przede wszystkim jest to niepaństwowe i niesamorządowe przedszkole więc OK , przynajmniej nie będą dzieci uczone jakiegoś tam GENDER i że homoseksualizm jest OK a "tradycyjna rodzina" to siedlisko patologii a rodzice będą mieli 100% WPŁYW CZEGO SIĘ TAM ICH DZIECI UCZY na zasadzie "płacę więc wymagam" odwrotnie niż w gminnych przedszkolach gdzie wprawidzie okrężną drogą ale jednak "płacę" i "nic nie mam do gadania".
Na szczęście ja oddawałem dzieciaka do przedszkola DAWNO TEMU gdy jeszcze żadne zboczone ideologie nie były promowane i były bajki Brzechwy, Andersena, Grimmów zamiast powiastki o "pedałach pingwinach wychowujących dziecko". I nikt córce nie wmawiał iż może nie być dziewczynką tylko chłopakiem, ech stare dobre czasy które chyba nie wrócą.
Powodzenia Rodzice ! :13:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez sylwia czauderna » 3 lis 2013, o 19:58

Panie Jendrula, jaki ładny wpis! Pan tak mądrze napisał, że chyba Pana polubię:)
Moje bliźniaczki chodzą do Przedszkola Gminnego, jesteśmy zadowolone, Ciocie bardzo miłe i cierpliwe, jedzenie ok. Poza tym czysto, ciepło. Minus wielki, że przedszkole jest MASAKRYCZNIE przepełnione! Czyja wina? Może przyrostu naturalnego...
sylwia czauderna

Postprzez Jendrula » 4 lis 2013, o 08:03

Sylwia! Jeśli wszystko jest OK, to przepełnienie dzieciaki wytrzymają bo to Opiekunowie i artmosfera jest najważniejsza a nie liczba m.kw na dziecko czy ilość zabawek. Kiedyś dwie piłki kilka klocków i była zabawa że hej, a jak tylko nie padało to na dwór wychodziliśmy (potem apetyty dopisywały!!). Widać do naszego gminnego przedszkola głupoty z Wawy nie dotarły to DOBRZE!Przepełnienie? trzeba sprawdzić czy wszyscy rodzice dzieci przyjętych do przedszkla płacą podatki w naszej gminie... możecie się zdziwić!
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szmergiel » 22 lis 2013, o 08:08

Rodzice a takie pytanko. Ile Wasze pociechy siedzą w przedszkolu w Chtomowie? Z racji dojazdów do Warszawy nasza pociecha siedziałaby dość długo, pewnie od 7.10 do 16.50 (pracujemy 8-16). Nie chcielibyśmy aby dziecko pierwsze wchodziło do przedszkola i ostatnie je opuszczało dlatego zastanawiamy się czy nie wybrać przedszkola w Warszawie niedaleko miejsca pracy, tyle że dzieciak będzie jeździł z nami w korkach co też dobrym aspektem nie jest. Z drugiej strony wolelibyśmy aby już na etapie przedszkola wyrabiało sobie relacje z Chtomowskimi rówieśnikami których dużą część spotka później w szkole czy na placu zabaw. jak jest u Was?
szmergiel

Postprzez kkriss » 25 lis 2013, o 05:09

Nasz siedzi z reguły od 7:05 do 16:30 - z racji, iż żona jednak pracuje w legionowie, ale kiedy jednak ona pracuje dłużej to ja odbieram małego ok 17:30 i wtedy wcale ostatni nie jest.
W tamtym roku, żona też pracowała w Warszawie i normalne było mały w przedszkolu 6:50 do 17:30 - o tej porze mały był pierwszy lub drugi w przedszkolu, ale nie wychodził jako ostatni.
Przedszkole czynne do 18;00 (wyspa skarbów), choć zdarzyło się, że mały był odebrany nawet później raz.
kkriss

Powrót do Aktualności Chotomowskie