Budowa w centrum

Chotomów i Dąbrowa Chotomowska

Re: Budowa w centrum

Postprzez Jendrula » 22 mar 2014, o 09:21

Blazer! Mówisz jak komunistyczny Komisarz Do Spraw Zaopatrzenia Klasy Robotniczej! Co Klienta obchodzi że dostawca miał problemy- to problem sklepu i kierownika który musi wiedzieć który z dostawców się spoźnia a który nie i mieć odpowiedni zapas(czasem 1 szt w zapasie czasem...100szt) tak bynie brakowało towaru. Jak tego nie rozumiesz to cóż tu dodać. Jak chcesz to pokażę Ci dobrze funkcjonujący sklep w okolicy na konkretnych przykładach przy ladzie, półce i przy kasach. Niestety problem kolejek w Fenixie rozwiązuje się sam- mają taki spadek frekwencji iż nie ma problemu kolejek. Pytanie czy odzyskają tych klientów którzy ostatnio olali stanie w kolejkach, czy nie. Mam nadzieję że odzyskają. Blazer- co do cen to napisz proszę jakie produkty porównać- zrobię ci badanie cen w najbliższej okolicy, przekonasz się ze możliwe są nawet 40% róźnice. Za wysokie ceny chyba należy się nam Klientom odpowiednia i sprawna obsługa, chyba że ty lubisz płacić dużo i stać w kolejce niczym w obskurnym niemieckim ALDI.
Nie pisz swoich uwag o handlu, bo nikogo nie interesuje już w tym kraju kupowanie jak w kominustycznym SPOŁEM, tylko chcą NORMALNIE kupować a nie zastanawiać się czy kierowca z towarem dojedzie czy nie. Zasnąłeś 25 lat temu i jeszcze się nie obudziłeś? :12:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Blazer » 22 mar 2014, o 09:45

:zzz: :zzz:
Chciałbyś, żeby mieli małą frekfencję, a to jest różnica. :06:
Poza tym, sam sobie zaprzeczasz (najpierw piszesz, że mają kolejki, później, że nie-już sam nie wiem).
Skoro już nie mają kolejek (wypowiedź Jendruli) to można chodzić, bo nie będzie się w nich stało.
Chciałbym poznać te ceny z kosmosu. Bo jak na razie to Biedra naciąga klientów na pączki (mrożone, a nie prawdziwe) po 75 groszy jak wszyscy sprzedawali po 49, Dr. Witt bo 4.30/l, a w Fenixie 3,99/l, Kawa za 25zł, a w Fenixie za 19zł.
Więc nie wiem gdzie tu takie różnice i ceny z kosmosu (może na niektórych produktach są wyższe).
Nikt tu nikogo nie zmusza do zakupów w tym czy innym sklepie. Mamy wolność i można kupować jak i gdzie się chce.
Zastanawiam się tylko, kiedy w końcu Jendrula da zagłosować klientom nogami, bo jak na razie to zamiast czekać, ciągle wypisuje coś co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i to na tylko na jeden sklep.
Ciekawe co Go tak w nim interesuje?
A ja uważam, że Fenix ma rozsądne ceny na całości (tzn w ogólnym rozrachunku, a nie w pojedynczych przypadkach), bo nawet Biedronka w ogólnym rozrachunku nie jest tania (co widać po różnych porównaniach cen, gdzie zawsze ląduje w środku stawki).
Blazer

Postprzez Olena » 22 mar 2014, o 10:48

Poza zwróceniem uwagi na ceny w Biedrze należy też zwrócić uwagę na wielkość opakowania. Czasem człowiekowi się wydaje, że tam faktycznie jest taniej a to g... prawda - robią dla nich po prostu mniejsze opakowania. Raz się tak nacięłam na paście do zębów, cena faktycznie niższa tyle, że dopiero w domu się zorientowałam, że tubka z pastą też mniejsza - zamiast 100 było 75 ml.

A warzywa i owoce to najlepiej na Przystanku - niestety w biedrze już 2x kupiłam sałatę lodową, której połowę musiałam wyrzucić.
Olena

Postprzez Robi » 22 mar 2014, o 19:05

Mamy wolny rynek.
Każdy robi zakupy tam gdzie chce, gdzie mu pasuje itd.
Nie rozumiem po co ta dyskusja, nie ma cie co robić?
Robi

Postprzez Jendrula » 23 mar 2014, o 10:21

Robi ma rację!
Blazera żadnym argumentem nie da się przekonać iż "białe jest białe a czarne jest czarne". Klienci głosują nogami.... i zawsze mają rację! :)
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Blazer » 23 mar 2014, o 10:29

Robi :14:
Jendrula :10:
Mam nadzieję, że temat zamknięty (tym bardziej, że budowa się już dawno zakończyła :12: )
Blazer

Poprzednia strona

Powrót do Aktualności Chotomowskie