Kandydat (nasz) na POSŁA

Postprzez szumski » 10 mar 2008, o 15:53

Nie wiem kto ma gorszy dzień ale to chyba Posła nie interesuje.
A jeżeli będziesz chciał go rozliczyć uczciwie, to dobrze by było oprócz zaglądania na strony Sejmu, zajrzeć do np. powiatu i zapytać czy poseł Z.Durka pomagał im swoją osobą i autorytetem posła w uzyskiwaniu tych czy innych dóbr dla powiatu.

Marek wiesz przecież, że ani do Durki ani do powiatu wrogo nastawiony nie jestem. Wybacz jednak, żem nie na czasie, może byś tak nas poinstruował o tych dobrach. Z resztą całe to Twoje sformułowanie świadczy raczej o trafności oceny zawartej w cytacie moich rozważań, które łaskaw byłeś przytoczyć. Ściana przeciwpałożna a mentalność załatwiania dóbr samą aureolą autorytetu niezmienna. Może jednak aureolę na chwilę do futerału a za pracę się wziąć? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marek Półturzycki » 10 mar 2008, o 16:23

Kazek na onecie kłusuje niejaki antek_emigrant czy on czasami nie jest na emigracji w Chotomowie ?
Nie wiem kogo masz na myśli pisząc nas ? Ciebie Kazek, aż sie boje czy nie popełniam jakiegoś świętokradztwa, oczywiście poinstruuję: " Dobra materialne lub kulturalne to rzeczy lub wartości potrzebne nam do życia lub sprzyjające naszemu rozwojowi" Słownik Języka Polskiego PWN (podkreślenie moje dla Kazka, Kazek mamona to jedno, a przyjemność z hodowli świnek wietnamskich drugie).
"świadczy raczej o trafności oceny zawartej w cytacie moich rozważań" z Tobą Kazek dyskusja jest jak z pewnym innym autorytetem - nigdy nie da sie przekonać ze białe jest białe a czarne czarne.
:rycerz:
Gdzie te WIATRAKI ?
Marek Półturzycki

Postprzez szumski » 10 mar 2008, o 16:40

Widzę Mareczku, że nie wiele masz do powiedzenia oprócz cytatów z encyklopedii. Napisałeś:
czy poseł Z.Durka pomagał im swoją osobą i autorytetem posła w uzyskiwaniu tych czy innych dóbr dla powiatu
to nazwij te dobra po imieniu. Tylko nie rób mi wykładu, że na imię im (tym dobrom) Dlcynea. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marek Półturzycki » 10 mar 2008, o 17:09

Kazek czyżby intelekt Cię opuścił i dlatego ostrzegasz wszystkich - "Nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem." - wierzę że to chwilowa słabość.
Podejmę jeszcze jedną próbę: powoli, po kolei i wielkimi literami:
- PROSZĘ CIĘ - ZANIM ZACZNIESZ OCENIAĆ POSŁA DURKĘ DAJ MU TROCHĘ CZASU NA TO ABY WYROBIŁ SOBIE PEWNĄ POZYCJĘ W SEJMIE.
- JEŻELI BĘDZIESZ GO OCENIAŁ WEŹ POD UWAGĘ JEGO DZIAŁALNOŚĆ JAKO POSŁA NIE TYLKO W PARLAMENCIE ALE RÓWNIEŻ NA RZECZ POWIATU CZY JEGO MIESZKAŃCÓW.
- TEN RYCERZYK TO MIAŁA BYĆ TWOJA KAZEK ALEGORIA.
Tyle Kazek i aż tyle. Acha Ty nie raczyłeś mi odpowiedzieć dlaczego tylko Durka stał sie obiektem Twego zainteresowania. A co do Twojego pytania o "dobra" - Kazek ja nie jestem ani asystentem posła Durki ani spowiednikiem, jeżeli jesteś taki ciekawy co już zrobił jako poseł dla powiatu albo co zamierza zrobić, polecam Ci jego biuro poselskie w Legionowie. Kazek tak dociekliwy recenzent życia gminno-powiatowego lepiej jak posiądzie informacje z pierwszej, a nie trzeciej czy czwartej ręki.
Pozostaję w uniżonym :pada:
Marek Półturzycki

Postprzez szumski » 10 mar 2008, o 18:18

Nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Łeeeeeeee no, o tak zgrabne przejęcie dóbr intelektualnych nawet Cię nie posądzałem. Tyle samo chcesz wnieść dóbr do powiatu? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez infamis » 10 mar 2008, o 18:24

hohohoho
to widze że wplątałem się w jakąś wojenkę polityczną miedzy Peowiakami a Spiskowcami. Panowie dajcie sobie spokój, na poziomie gminy to jest poniżej poziomu przyzwoitości :)

A ja głosowałem na Błaszczaka bo znam gościa, jego zdolności praktyczne, wykształcenie i obycie facet ma i pewnie więcej zrobi dla naszego regionu niż posły Durki i Zakszewskie razem wzięte. Jego przynależność partyjna obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny snieg. Znam zasady na pierwsze miejsca i tak wystawia się cwaniaczków "swoich", różnego rodzaju kombinatorków jak Imć p. Komorowski co swego czasu w Jabłonnie z Łubą działki kupowali. Działki co pod szpital miały iść. Dzięki za takie towarzystwo!

Swojego rodu się nie wstydze - herb na tarczy, ogień w oczach i batorówka w ręku. Spowiednika nie mam i nie chce mieć, a na pewno jego substytutem nie jest to forum.

Czołem wszem i wobec!!!!!!!!!
infamis

Poprzednia strona

Powrót do Polityczne dysputy...