Kandydat (nasz) na POSŁA

Kandydat (nasz) na POSŁA

Postprzez Marek Półturzycki » 11 paź 2007, o 20:11

[center]Obrazek[/center]

Szanowni mieszkańcy naszej gminy, w imieniu koła Platformy Obywatelskiej w gminie Jabłonna, mam zaszczyt zarekomendować Państwu Zenona Durkę - kandydata na POSŁA RP.

Dlaczego rekomendujemy Zenona Durkę ?

Powodów jest wiele ale wymienię tylko kilka:

1. Jest mieszkańcem naszego powiatu, mającym przy Państwa poparciu, realną szansę zdobycia mandatu poselskiego (a już dawno nikt nas mieszkańców powiatu legionowskiego nie reprezentował w Parlamencie).

2. Od lat jest znanym i cenionym działaczem samorządowym.

3. Kandyduje z listy Platformy Obywatelskiej (lista nr 8 poz. 19).

Więcej informacji o Zenonie Durce uzyskacie Państwo na jego stronie internetowej - www.durka.info.pl

A jeżeli macie Państwo ochotę zadać naszemu kandydatowi jakieś pytanie - zapraszamy na spotkanie do Domu Ogrodnika w Jabłonnie (ul. Modlińska 102) w niedzielę, 14 października godz. 16.30.

Na wyżej wymienione spotkanie przyjęli zaproszenie wicemarszałek Sejmu Bronisław Komorowski i dotychczasowy poseł a obecnie kandydat na senatora Łukasz Abgarowicz.
Mamy nadzieję że Państwo również przyjmiecie nasze zaproszenie
i spotkamy się w Domu Ogrodnika w niedziele o godz 16. 30

[center]Obrazek[/center]
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 01:00 przez Marek Półturzycki, łącznie edytowano 6 razy
Marek Półturzycki

Postprzez szumski » 12 paź 2007, o 04:40

Z życiorysu:
Wcielony do wojska, za odmowę wstąpienia do PZPR, przeniesiony zostałem karnie do innej jednostki.

Bzdura, ja byłem trepem akurat w tym okresie i nikt, nigdy o żadnej partii nawet nie wspomniał. Według przedstawionej teorii po uczelni jako bezpartyjny powinienem być zesłany w lasy Gubina lub pagórki Jasła a zostałem na budowach w stolicy. Czas już się opamiętać z dorabianiem martyrologii na siłę. Pozdr.

I żeby uprzedzić inne tego typu opowieści to informuję, że żadnych szykan nie doświadczyłem bo klitkę też po pół roku pracy mi dali wg. paskudnej komuszej zasady: żeby młody człowiek mógł wydajnie pracować to powinien mieszkać z rodziną.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Tommy » 12 paź 2007, o 09:36

Kazek jakoś źle to wyszło, z całej prezentacji to zostało to wojsko i PZPR. Nie znam się na tym, bo na szczęście w tamtym okresie można mnie było zmusić do przepisana z zuchów do harcerzy (mniej więcej).

Ale czy takie coś nie mogło się zdarzyć? I to na dodatek w okresie stanu wojennego?

No i jeszcze jedna sprawa. Jeśli ten facet jest w porządku, to może osoby, które chcą głosować mogłyby rozważyć tą kandydaturę. Zgodnie z zasadą bliższa ciału koszula, osoba z Legionowa byłaby „naszym” posłem.

Myślę, że warto się wybrać - pogadać i osobiście przekonać się, jakie to spotkanie zrobi wrażenie.

A jeżeli macie Państwo ochotę zadać naszemu kandydatowi jakieś pytanie - zapraszamy na spotkanie do Domu Ogrodnika w Jabłonnie (ul. Modlińska 102) w niedzielę, 14 października godz. 16.30.
Tommy

Postprzez ania » 12 paź 2007, o 09:41

Ja oczywiście zagłosuję na PO,mimo to ,kto ,kogo i jak rekomenduje.
Uważam jednak ,że pan Durka powinien się zastanowić ,bo albo jest się dyrektorem MOK-u w Legionowie albo posłem na sejm.Nie można robić ,tak dwóch ważnych ,rzeczy na raz .,bo zawsze którąś się wykona źle.
ania

Postprzez Assessander » 12 paź 2007, o 12:25

ja bym wolał być posłem na Sejm
Assessander

Postprzez Naretta » 12 paź 2007, o 12:37

Chorera, bardzo żałuję, że nie mogę się spotkać zwłaszcza z wicemarszałkiem Komorowskim, bo termin mi nie pasi :sad: , a porozmawiałabym sobie z Nim trochę...
Mam nadzieję, że marszałek mi to wybaczy tę absencję ... :hihi:
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, trzeba je wesprzeć odrobiną fizycznej antypatii.
Naretta

Postprzez maamoniowa » 12 paź 2007, o 14:21

Marek napisał:".....No i jeszcze jedna sprawa. Jeśli ten facet jest w porządku, to może osoby, które chcą głosować mogłyby rozważyć tą kandydaturę. Zgodnie z zasadą bliższa ciału koszula, osoba z Legionowa byłaby „naszym” posłem. "

.... tak tak może nawet interciti pędzący do Gdańska będzie miał przystanek w Chotomowie.

i poprawka: nie Bronisław Komorowski tylko Bronisław Maria Komorowski, tak to bardzo ważne, bo w PO co drugi facet to Maria !!!
maamoniowa

Postprzez szumski » 12 paź 2007, o 17:26

Tomek nie o to chodzi. Jest wklejona ulotka wyborcza i ŻADNEGO PROGRAMU. Czy wystarczającym powodem żeby na kogoś głosować jest kłótnia z zupakiem 27 lat temu i przeniesienie do innej jednostki? Może Ty mi opowiesz co kandydat ma ew. robić w Sejmie, w jakiej komisji działać, co chce zrobić dla regionu? Pozdr.
Ostatnio edytowano 12 paź 2007, o 17:54 przez szumski, łącznie edytowano 1 raz
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez sikora » 12 paź 2007, o 17:47

Ze zdziwieniem to przyznaję, ale akurat tutaj to Kazek mądrze prawi. Co kogo obchodzi, czy go przenieśli, podnieśli czy unieśli? To o co pyta Szumski jest dla nas (przynajmniej dla mnie) istotne.
sikora

Postprzez PiVi » 12 paź 2007, o 18:47

Szumski napisał(a):co kandydat ma ew. robić w Sejmie, w jakiej komisji działać, co chce zrobić dla regionu? Pozdr.

sikora napisał(a):Ze zdziwieniem to przyznaję, ale akurat tutaj to Kazek mądrze prawi. Co kogo obchodzi, czy go przenieśli, podnieśli czy unieśli? To o co pyta Szumski jest dla nas (przynajmniej dla mnie) istotne.

No i właśnie dlatego sam wybieram się w niedzielę do Domu Ogrodnika.
W dwóch słowach - przesłuchać gościa.

Oczywiście Kazek ma racje -
kandydat na posła powinien być idealnie opakowany w "program" "ulotkę" itd
i wyglądać podobnie apetycznie jak ciastko w markecie - bym od razu go kupił.
Strona www.durka.info.pl wygląda raczej dość prosto - by nie powiedzieć ubogo.
Z drugiej strony zbyt często sam już zawiodłem się - kupując ładne opakowanie,
i od razu odrzucając to co ma mniej kolorowy kartonik.

Nie wiem jeszcze na kogo będę głosował -
gdybym chciał by to partia dawała mi wytyczne - zapisałbym się do PiS`u :)
A tak- w niedzielę znajdę tę godzinę i zobaczę co mówi, co potrafi
i czy jest "moim kandydatem".
To chyba najlepszy sposób.

Pozdrawiam,

Piotr Engelbrecht
TAKIE SA MOJE ZASADY!
Jesli sie Wam nie podobaja mam tez inne...
Obrazek
PiVi
Site Admin

Następna strona

Powrót do Polityczne dysputy...