Rok nie wyrok

Rok nie wyrok

Postprzez szumski » 8 lis 2007, o 20:47

Mija rok od rozpoczęcia V kadencji w gminie. Co się zmieniło? Czy usiłowano rozwiązać najbardziej uciążliwe dla naszej społeczności problemy? Jakie obietnice przedwyborcze spełniono?

Zaczynam: szkoła w Chotomowie, co oprócz bicia piany? Po roku może to: http://www.jablonna.pl/index.php?cmd=za ... =470&lang=
5) W związku z koniecznością dokonania weryfikacji nieruchomości przeznaczonych do komunalizacji i wszczętą procedurą, mającą na celu powołanie Komisji Inwentaryzacyjnej, powołano Komisję Inwentaryzacyjną, jako komisję doraźną Rady Gminy Jabłonna, w składzie:
1) Dariusz Kubalski
2) Adam Krzyżanowski
3) Bogumiła Majewska
4) Dorota Świątko
5) Halina Zwierzchlewska
Przedmiotem działania komisji będzie opracowanie wykazu dokumentacji dotyczącej nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa, położonych na terenie gminy Jabłonna, które mogą podlegać komunalizacji.
W głosowaniu jawnym imiennym uchwałę nr XIII/141/2007, przyjęto 12 głosami „za” głosów „wstrzymujących się” i głosów „przeciw” nie było.
Dwie osoby nie brały udziału w głosowaniu, przebywając poza salą obrad.

Czy sporządzenie wykazu będzie trwało następny rok, a potem konkluzja, że ni ma i lokalizacji na szkołę też ni ma?

Prosiłem, błagałem, na kolana nie padłem. Gmina ma się zwrócić do starostwa o taki wykaz i zgodnie z ustawą ma otrzymać i ma pierwszeństwo dzierżawy wieczystej. No to masz ci babo placaka Wielce Szanowna Komisia. Dupa Jasiu karuzela, następny rok w plecy. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa
 
Posty: 4874
Dołączył(a): 29 sie 2006, o 06:21

Powrót do Polityczne dysputy...Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości