Budżet gminy 2008 r.

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 24 sty 2008, o 09:24

Dla mnie rolnik, to ktoś, kto uprawia rolę, względnie chowa żywy inwentarz. Osoby, o których piszesz, to ogrodnicy. Ja to rozróżniam, nie upieram się, że słusznie.

Ta dyskusja to w ogóle Mount Everest intelektu.
- stwierdził Głowny Intelektualista Chotomowa i Okolic, największy przeciwnik "wycieczek osobistych" w gminie Jabłonna a może i na całym Mazowszu...
Joanna Kajdanowicz

Postprzez szumski » 24 sty 2008, o 09:50

Pisałem ogólnie o liczeniu sobie głosów na wzajem, bo wydaje mi się to małostkowe i po czasie.
- stwierdził Głowny Intelektualista Chotomowa i Okolic, największy przeciwnik "wycieczek osobistych" w gminie Jabłonna a może i na całym Mazowszu...

Jestem inż. z wykształcenia ale jeżeli tego typu opiniami chcesz mnie wypromować to dziękuję. Rozumiem, że wydawanie takich "Certyfikatów" leży w zakresie obowiązków Referatu Promocji i Rozwoju Społecznego Starostwa Legionowo. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez benedykt » 24 sty 2008, o 21:56

Joanna Kajdanowicz napisał(a):
Moja porażka to conajmniej 10% głosów rolnników CAŁEJ GMINY

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :hihi: :hihi: :hihi:

Panie Wojtku, ratunkuuuuu!!! Niech się Pan nie ośmiesza! W całej naszej gminie jest w porywach do 5 rolników. 10% z 5 to jest 1/2 głosu...

Podatek rolny w naszej gminie płaci 690 podatników. Rolnicy to tacy sami ludzie jak TKB czy" buzismeni". Dla większości rolnik to powininen być wyposażony w komplecik " gumofilce i bercik" Dziękuję za uznanie. Jednak taki rolnik jak Waldi Pawlak wykiwał całą PO i wodzi ich za nos. To co to chłopek roztropek?
benedykt

zatwierdzony Budżet 2008

Postprzez Violetta » 28 sty 2008, o 11:24

witam,
czy może wiecie, gdzie w internecie można zobaczyć uchwalony Budżet na 2008r?
pozdr
v
Violetta

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 28 sty 2008, o 12:39

W Biuletynie Informacji Publicznej (http://ug.jablonna.ibip.pl), ale jeszcze nie ma. Jak będziesz szukać patrz na prawe menu.
Pzdr.
Joanna Kajdanowicz

Postprzez Bartek » 29 sty 2008, o 15:22

Już jest.
Bartek

Poprzednia strona

Powrót do Polityczne dysputy...