Od ośmiu lat łamane jest prawo lokalne w tej gminie

Postprzez F.K.Niepłacz » 8 paź 2008, o 09:50

Sprawdź w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym na stronie www.jablonna.pl. Na tej stronie możesz także zadać pytanie pani wójt i cierpliwie czekać na odpowiedź. Jeśli nie ma takiej pozycji w WPI, to wójt prawdopodobnie odpowie: "Nie ma takiej pozycji w WPI" :)
F.K.Niepłacz

Postprzez eliza » 8 paź 2008, o 15:17

ZBIGss
czy to jest słynna sprawy drogi dojazdowej do osiedli Golf i Pod Kutantami, nazwy się zgadzają
z tego co wiem na ostatniej sesji rozpatrywano skargę p.Kowalczyka występującego w imieniu tych osiedli , na wójta naszej gminy
rzecz jasna skargę odrzucono
ta sprawa toczy się już od początku tej kadencji, dziwi mnie że nie jesteś w niej zorjentowany
zbierano nawet podpisy pod petycją na opieszałość władz gminy
eliza

Postprzez ZBIGss » 8 paź 2008, o 18:38

...kur..de... wiedziałem, że coś jest na rzeczy... :shoot: włąsnie wczoraj przeczytałem w DOOKOŁA NAS nr78 str.6 SESJA w PIGUŁCE- pkt 12 "Skarga została uznana jako niezasadna... " a nie mogłem o tym wiele wiedziec bo mieszkam Na Golfie od połowy sierpnia 2008 wiec jestem świeży... więc ta skarga czego dotyczyła? a tak wogóle jak dotrzeć do Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla GOLF? chetnie bym ich poparł swym malutkim jednym głosikiem... a może i na działalnośćjakąś moze by starczyło czasu...
:D i jeszcze jedno pytanko- gdzie znajde harmonogram sesji Rady Gminy Jabłonna? Może warto czasem popatrzeć na rączki naszym włodarzom??? :hah:

POZDro

ZBIGss
ZBIGss

Postprzez eliza » 9 paź 2008, o 21:05

oj, warto popatrzeć, warto :)
terminy sesji znajdziesz na stronie urzędu gminy
zaraz na priva wyślę kontakt do stowarzyszenia
pozdrawiam
i miłego mieszkania :)
eliza

Postprzez szumski » 9 paź 2008, o 22:39

Proponuję pokibicować tu: http://www.jablonna.pl/index.php?cmd=wy ... kaz&id=648

Ja skoczę, obejrzę sobie
3. Omówienie koncepcji budowy Centrum-Oświatowo- Kulturalno- Sportowego.

bo jak będzie o wi-fi jako początku doliny krzemowej na świniarni, to im zaniosę te pudełecko co mnie Krzysiu M. przyczepił do komina jak Hotneta na początku stulecia uruchamiał i niech idą do domu. Pozdrawiam.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez ZBIGss » 10 paź 2008, o 06:12

eeee... czy ONI zawsze sie tak naradzają w godzinach najwiekszej aktywnosci zawodowej swoich mieszkańców? mam nieodparte wrażenie, że robia tak, by ci malutcy nie zaprzątali sobie zbytnio głowy WIELKA POLITYKĄ...
...
eliza- dzięki za kontakt do SMO GOLF...
...mr szumski skaży co to za pudełecko macie na kominie, co to od niego internet ciągniecie, może być że u mienia też by coś takie działało, bo mój iPLUS to dobrze działał w warszawie a na wsi jakoś nie chce ze mną do końca współpracować, wiesza mi sie, zasięg gubi itp rzeczy... Pozdrawiam....

ZBIGss :medit:
ZBIGss

Poprzednia strona

Powrót do Polityczne dysputy...