DZIĘKUJĘ

DZIĘKUJĘ

Postprzez Marek Półturzycki » 4 kwi 2008, o 09:06

W dniu wczorajszym zrezygnowałem z przewodnictwa w tutejszym kole Platformy Obywatelskiej. Za pośrednictwem niniejszego forum, pozwalam sobie podziękować wszystkim mieszkańcom naszej gminy, którzy wspierali PO, między innymi podczas wyborów, swoją życzliwością.
Zakładałem PO w gminie Jabłonna w czasach gdy PO było w głębokiej depresji, dzisiaj jest na szczytach popularności, tym łatwiej było mi podjąć tę decyzję. Decyzja moja jest między innymi wynikiem mojej oceny działań PO na terenie gminy, powiatu ... . Uważam że działalność społeczna, samorządowa (tak traktowałem moje zaangażowanie w tutejszym kole PO) powinna również przynosić zadowolenie osobom ją prowadzącym. Ja nie jestem zadowolony z działań PO na terenie naszej gminy (przyczyny tego niezadowolenia są różne tak zewnętrzne jak i wewnętrzne) i pomyślałem że winna z tak krytycznej mojej oceny leży w dużej mierze po mojej stronie, dlatego podjąłem decyzję o rezygnacji z przewodniczenia miejscowemu kołu PO.
Jeszcze raz dziękuję i przepraszam
Marek Półturzycki
Marek Półturzycki

Postprzez szumski » 4 kwi 2008, o 19:57

Marek, ale kumplami będziemy nadal;) Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Polityczne dysputy...