WPI 2008-2013 sukces czyli masakra

Postprzez szumski » 21 lip 2008, o 21:04

Sie zakochała sie. Znowu do mnie.

Pytanie na inteligencję. U siebie na podwórku najpierw kładziesz kostkę a potem kopiesz szambo i układasz deszczówkę i kopiesz zbiorniki retencyjne? Taka moda w Jabłonnie? Pies go ganiał z taką przysługą, bo po ułożeniu kostki powierzchnia biologicznie czynna zmniejszyła się o połowę. Przemnóż sobie (koniecznie z kalkulatorem) powierzchnię chodnika w m.kw. przez 4 litry/h i podziel przez 100 będziesz miała swoją przysługę w hektolitrach na godzinę dla posesji najniżej położonej. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

szkola wazniejsza od kaluzy

Postprzez Krzysztof J » 22 lip 2008, o 00:00

@Agata,
z calym szacunkiem ale czy nie uwazasz ze jedna kaluza mniej czy wiecej to naprawde nie ma wielkiego znaczenia w zestawieniu z sytuacja w naszych szkolach?

jacy normalni ludzie uwazaja ze takie bzdety jak odwodnienie ulicy czy kostka na rondzie to rzeczy wazniejsze od nowej szkoly?

to przeciez zgroza, ze zgodnie z WPI przez 6 lat nic sie nie zmieni w szkole

nie czas zalowac roz gdy plonie las
Krzysztof J

Postprzez agata122 » 22 lip 2008, o 06:17

Się zakochała-Janusz nie zakochuję się w facetach którzy jak mnie widzą nie mówią mi "dzień dobry" bo to o nich źle świadczy.

Blondynką pytań na inteligencję się ponoć nie zadaje ale chcę sprostać zadaniu; zapomniałeś że ulica Modlińska była drogą krajową więc poprzedni wójt nie bardzo mógł cokolwiek robić na nie swoim podwórku.Ja również u sąsiada na działce bym żadnych prac nie wykonywała.
Jedno jest pewne że jak mieszkam w Jabłonnie 13 lat zawsze te kałuże stały, bez względu na czynnik biologiczny.Podłoże w tym rejonie jest gliniaste więc woda zawsze się ciężko wchłaniała.
agata122

Postprzez szumski » 22 lip 2008, o 06:38

Pewnie tak zmieniłaś image że mogłem nie poznać. Poza tym nie możliwe bo ja wszystkim mówię dzień dobry. Jak Cię tak ruszyło to tylko potwierdzenie tezy że sie zakochała sie.

Jakby nagle wszystkie takie święte były, to by próndu zbrakło bo słupy stoją na ziemi nie będącej własnością ZEWTu. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 22 lip 2008, o 06:44

Krzysztof nie zgodzę się z tobą w kwestii jedna kałuż mnij czy więcej .Ta kałuża stoi nie na jakiejś tam drodze tylko na Modlińskiej ,która jest główną ulicą Gminy Jabłonna .Przez brak odwodnienia jest w bardzo złym stanie , monitowałam do władz wielokrotnie że jeżeli nie naprawimy przed zimą nawierzchni będzie to najbardziej niebezpieczna droga w powiecie a bezpieczeństwo mieszkańców nie jest bzdetem.

Co do szkół-całkowicie zgadzam się z Tobą ,że sytuacja jest ciężka i konieczna jest poprawa istniejącej sytuacji natychmiastowo.Nie mniej uważam że budżet gminy nie stanowi kwoty 700 000 że trzeba się zastanawiać zrobić Modlińską czy wybudować szkołę.
Jeszcze raz przypominam że taka samą jak nie gorszą sytuację mają szkoły w Jabłonnie i jest to sprawa najważniejsza dla naszej gminy nie mniej bezpieczeństwo jest równie ważne.
Pozdrawiam Agata
agata122

Postprzez szumski » 22 lip 2008, o 06:54

Gdyby naliczono choćby symboliczne opłaty adiacenckie za te księżycowe chodniki to ludzie nie dopuściliby do takiej partaniny i marnotrawienia środków publicznych. Oj kosy stanęłyby na sztorc. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 22 lip 2008, o 08:43

Janusz wyśpij się trochę to rzeczywistość powróci.
agata122

Postprzez szumski » 22 lip 2008, o 13:21

No taka kobita to skarb prawdziwy. Jak to dba żeby chłop się wyspał. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: szkola wazniejsza od kaluzy

Postprzez F.K.Niepłacz » 22 lip 2008, o 14:26

Krzysztof J napisał(a):to przeciez zgroza, ze zgodnie z WPI przez 6 lat nic sie nie zmieni w szkole

Pozostaje nam wierzyć, że nowa radna załatwi rozbudowę szkoły, tak jak załatwiła studzienkę na Bagiennej, której również nie było w WPI :)
F.K.Niepłacz

Postprzez Krzysztof J » 22 lip 2008, o 19:41

che che, a myslisz ze niby glosowala przeciwko WPI?
odpowiednie drogi do zbudowania sie w planie znalazly, wiec lapka poszla w gore, tak jak wszystkie pozostale lapki

jak to szumski napisal, szkola zostala przehandlowana na pare kostek pod brame
Krzysztof J

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityczne dysputy...