Ulice i inne skundlenia wybrańców narodu

Postprzez benedykt » 2 wrz 2008, o 22:49

że Rada nie dostaje możliwości demokratycznie zadecydować
Na ostatniej sesji Rady jeden z mieszkańców przekazał i dołączono do protokołu kompromitujące Radę i Komisję Rozwoju dokumenty dot. zaniedbań przy budowie obwodnicy. Nikt tym się nie zainteresował. Ale teraz projektuje się kanalizację i jest to samo - radnych to nie interesuje.
benedykt

Postprzez agata122 » 3 wrz 2008, o 07:29

Janusz nie bardzo wiem czego nie rozumiesz.Zgłosiliśmy potrzebę regulacji numerów ulic we wsi Jabłonna ,mało tego na Zebraniu Wiejskim ten problem był również poruszany kierownik Góralski obiecał że problemem się zajmie i spróbuje jakoś to uregulować .
Czy uważasz że osobiście takich zmian powinnam dokonać?
Chciałam Ci przypomnieć że nie jestem pracownikiem UGJ,a moja funkcja jest funkcją społeczną.
agata122

Postprzez szumski » 3 wrz 2008, o 07:48

Przepraszam bardzo, już rozumiem.

Znowu dostałaś zadanie rozmydlenia tematu i robienia za piorunochron. Na forum ma zostać wrażenie, że niezrównoważony szumski rzucił się na bidną kobietę - społeczniczkę.

Pytanie brzmi: Dlaczego pierwszy raz w historii gminy, komisja rozwoju zdjęła z porządku obrad pkt. : nadanie nazwy ulicy? O uciążliwościach istniejącego stanu rzeczy (8 ulic Partyzantów, numery podwójne i potrójne, przypisywanie do jednej cyfry całego alfabetu) już pisałem wyżej. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez MISIO » 3 wrz 2008, o 09:46

Tu muszę przypomnieć sytuację jaka miała na Pięknej 29, gdzie ja mieszkam. Boczna ulicy miała nr 29A, B, C itd. jak napisał Kazek. Była tylko jedna boczna ulica a ile zamieszania. Wcale nie dziwię się Januszowi i tym, którzy zamieszkują tamte okolice, że mają tego dosyć. Wyobraźcie sobie, że listonosze wszystkie listy pakowali na Piękną 29! Dobrze, że sprawa jest rozwiązana i boczna ulica łącząca Piękną i Żeligowskiego nazywa się Wileńska (skąd pomysł na nazwę :razz:)
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez F.K.Niepłacz » 3 wrz 2008, o 16:52

Machnaś napisał(a):Dobrze, że sprawa jest rozwiązana i boczna ulica łącząca Piękną i Żeligowskiego nazywa się Wileńska (skąd pomysł na nazwę :razz:)

Wilno jest piękne, a Żeligowski się przyczynił do tego, że znajdowało się w granicach Polski do wojny. Dlatego Wileńska jest najlepszą nazwą dla ulicy łączącej Piękną i Żeligowskiego :)
F.K.Niepłacz

Postprzez agata122 » 3 wrz 2008, o 20:51

Janusz znowu Ci się wszystko pomieszało, nie zamierzam rozmydlać żadnej sytuacji a za piorunochron miałabym robić niby czyj?
Jeśli chodzi o nazwanie ulicy o której mówisz to o ile dobrze pamiętam komisja zdjęła z porządku obrad na wniosek któregoś z twoich radnych aby dokładniej sprawę przeanalizować i nadać nazwę całej ulicy a nie tylko jakiejś jaj części a rozmowy z mieszkańcami w tej kwestii miała podjąć jedna z twoich radnych.
Jak widzisz nie zostało to zdjęte z obrad dla tego by Tobie dokuczyć , a nadanie nazwy tej ulicy na pewno zostanie wznowione na następnej sesji.
agata122

Postprzez szumski » 3 wrz 2008, o 22:06

Słuchaj Sołtyska, nie rozmydlaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

KW NR: WA1L/00005137/7 w lp. 29 stoi jak byk nr działki 184/12 i o tę działkę chodzi CAŁĄ, bo tylko tej działki właścicielem jest gmina. Dalej nie ma żadnej drogi a tylko prywatne łąki panów J. i P. z państwowymi dzikami w nocy.

WSZYSCY mieszkańcy i ci którzy są w trakcie budowy domów, podpisali się pod wnioskiem. O jakiej więc części mówisz, o jakich mieszkańcach? Jeszcze raz podkreślam, dalej są prywatne łąki i mieszkają dziki.

Ja poznałem te niby argumenty w postaci: a jak ktoś, kiedyś kupi i nazwa mu się nie będzie podobała? Są to argumenty poniżej poziomu trzmiela (o czym pisałem wyżej). Kup se chałupę na Marszałkowskiej i zapitalaj do Haneczki, że ci się nazwa ulicy nie podoba.

Gówno mnie obchodzi że był tam podział i za następne 100 lat powstaną domy, ja po 11 latach męczarni chcę normalnie funkcjonować, czy mam zbyt wygórowane wymagania?

I na koniec Koleżanko Sympatyczna, nazwę ulicy nadaje uchwałą RADA GMINY. Z całym szacunkiem dla komisji, komisja może tylko opiniować a nie zdejmować z porządku sesji. Komisja przekroczyła swoje uprawnienia, małpimi sztuczkami nie dopuściła do podjęcia uchwały, nie ważne na tak czy na nie. Zdjęcie z porządku powinno być poddane pod głosowanie na sesji, ament. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 4 wrz 2008, o 07:52

Jedno jest pewne Janusz opóźnienie o miesiąc nazwy ulicy to nie sprawa życia lub śmierci.Wytrzymałeś tyle lat to i ten miesiąc wytrzymasz,a pieklisz się tak jak by Ci płot zajumali.Drogi kolego szkoda zdrowia oszczędzaj siły na poważniejsze rzeczy.
Gorąco pozdrawiam ze słonecznej Jabłonny.
agata122

Postprzez szumski » 4 wrz 2008, o 17:02

Patrzcie Państwo, zmiękła rura i dotarło, że komisja nieprawnie manipuluje pracami całej rady. Łaskawce się znalazły: cicho siedź to moze za miesiąc doświadczysz wielkiej łaski jaśnie oświeconych. Kupa śmiechu. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez agata122 » 4 wrz 2008, o 18:18

Wstałeś lewą nogą ?
agata122

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityczne dysputy...