WPI w Dookoła Nas

WPI w Dookoła Nas

Postprzez szumski » 28 wrz 2008, o 11:24

W Dookoła Nas Krzysiu popełnił krótką analizę WPI. Jeszcze raz upewniłem się, że to masakra.
Masakra dla oświaty i Chotomowa w ogóle.
Przytoczę za artykułem tylko to:
Na lata 2008-2010
Jabłonna - 16,1 mln środków (własnych przyp. mój) oraz 2 mln. dotacji
Chotomów - 1 mln środków oraz, 2,7 mln. dotacji

Zasrane mandarynkowe negocjatory, za bańkę twardych środków na kostkę pod bramę sprzedały wszystko. Od poniedziałku zacznie się I Etap "remontu nawierzchni" Pogodnej za 400 000 PLN bez pozwolenia na budowę i bez separatorów, tak że o jakichkolwiek środkach nie ma mowy. Zostanie 600 na II etap i adijos pomodore.

Właściciela spod 34, któremu wpakowali 5 studzienek chłonnych z rozsączeniem, zbierających smary i psie szczyny z 1766 m2 ulicy, chciałem pocieszyć - separator na tą ilość ścieków to jakieś 6 max. 8 tysie. Niech sobie założy, bo jak ten cud techniki z rozsączaniem się zapcha za miesiąc (standardowo przyjeżdża firma, czyści separator i wszystko hula) to na smaczną herbatkę do domku będzie canoe wiosłował. No ale czego można było po wybrańcach narodu się spodziewać, jak na jałowej dyni nawet włosy nie rosną.

Pisałem i publicznie zadawałem pytania jeszcze do Kubalskiego, z prośbą żeby zrobić symulację wpływów z poszczególnych wsi i pokusić się o proporcjonalny do wpływów podział środków na infrastrukturę. Obiecał, ale widocznie zapomniał. Teraz pytać nie ma co, bo Michałek odpowie że traktorzyście śrubka się odkręciła albo sołtysowi suczka się skundliła. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Polityczne dysputy...