Najlepsi.

Najlepsi.

Postprzez jakur » 21 sty 2009, o 15:06

Na forum tyle pretensji i problemów a Nasza Gmina już jest najlepsza na Mazowszu.

http://jablonna.pl/index.php?cmd=aktualnosci&opt=pokaz&id=851

Gmina Jabłonna najlepsza na Mazowszu!
(Zam: 20.01.2009 r., godz. 10.15)

Na zakończenie 2008 r. w prowadzonym przez Związek Powiatów Polskich (ZPP) rankingu gmin wiejskich, Gmina Jabłonna zajęła doskonałe 8 miejsce w Polsce i 1 na Mazowszu!

W rankingu prowadzonym przez ZPP na koniec 2007 r. zajmowaliśmy 46 pozycję. Jeszcze w marcu osiem miesięcy temu nasza Gmina była sklasyfikowana na 24 miejscu. W ciągu pozostałych miesięcy, działania gminnego samorządu pozwoliły na wejście do pierwszej dziesiątki gmin w Polsce i 1 miejsce na Mazowszu!

W rankingu przyznawane są punkty między innymi za: działania promocyjne, wspieranie rozwoju społeczeństwa informatycznego, jakość obsługi mieszkańców, a także działania proekologiczne i posiadanie ścieżek rowerowych.

Dyplomy i nagrody dla najlepszych 15 gmin w Polsce zostaną wręczone podczas Zgromadzenia Ogólnego ZPP w kwietniu 2009 r., o czym będziemy informować za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Gminy.

Ciekawe kryteria przyjęli w Związku Powiatów Polskich (ZPP), jeśli u nas kłopoty ze szkołami, oraz brak wodociągów, kanalizacji i dróg.

Pozdrawiam,
Jacek
jakur

Postprzez szumski » 21 sty 2009, o 15:30

Może zastosowano współczynniki przeliczeniowe;-)))

I tak np. in plus jest za utrzymywanie etatu nieroba pod tytułem: Inspektor ds. Promocji Gminy z mnożnikiem x5
In minus: brak wodociągu i kanalizacji z mnożnikiem x0

Prawda że proste?
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marcin » 21 sty 2009, o 15:36

ale jaja...

bonusy były pewnie za łamanie prawa, idiotę buniewicza i szkodzenie mieszkańcom. Na takich zasadach mamy gwarancję wysokiej lokaty do końca ich dni :)

Marcin
Marcin

Postprzez Adamus » 22 sty 2009, o 00:30

zapraszam na stronę www.zpp.pl tam ranking gmin i wiecej - jednym slowem jestesmy najlepsi bo wogóle jestesmy - nie wierzyłam w to co widzę i Wy też nie uwierzycie - chociaż fakt faktem mozna nawet w cuda wierzyć jak się czyta taki ranking pożal się.....
pozdrawiam i miłej lektury na stronie zwiazku powiatów polskich.
Adamus

Postprzez szumski » 22 sty 2009, o 07:05

Tu jest punktacja dla naszej gminy: http://www.zpp.pl/index.php?path=main/g ... 3083e51d8e
Czyli mało się myliłem, najwięcej za rozbuchanie biurokracji.
Pocieszające jest jednak, że za francuski 50 punktów. Nie wiecie jak załapać się do yury?
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Ałek » 22 sty 2009, o 07:50

szumski napisał(a):Tu jest punktacja dla naszej gminy: http://www.zpp.pl/index.php?path=main/g ... 3083e51d8e
Czyli mało się myliłem, najwięcej za rozbuchanie biurokracji.
Pocieszające jest jednak, że za francuski 50 punktów. Nie wiecie jak załapać się do yury?

Emalię założyli... I pełnomocników do wypełniania pełnomocnictw.. Taki PijaR... (tak tak, wiem, Marcinie :) )
Ałek

Postprzez Marcin » 22 sty 2009, o 14:48

Ałek napisał(a): Emalię założyli... I pełnomocników do wypełniania pełnomocnictw.. Taki PijaR... (tak tak, wiem, Marcinie :) )

No :) dali my rade jak cholera :)
Właśnie taka ta nasza gmina, fasadowo-papierowa a w środku gnój.

Marcin
Marcin

Postprzez Cielak » 4 lut 2009, o 14:22

BUUUUAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHA

Za co mamy najwięcej pkt.? Aż 400!
No za co?
Proszę:
za założonego e-maila nadanego przez ZPP
/punkty są naliczane po przesłaniu umowy dotyczącej sieci e-mailowej jednostek samorządu terytorialnego gminypolskie.pl/ - pytania proszę kierować do redakcja@zpp.pl

czyli za płacenie komuś za obsługę skrzynki pocztowej, na którą zapewne nikt niczego nie wysyła..... Na stronie urzędu gminy tego adresu nie znajdziecie :)

Ale jaja....

Z resztą zarówno ZPP jak i ZMP to sztuczne tworu...
Kto miał do czynienia ten wie.

Żenada...
Cielak

Powrót do Polityczne dysputy...