Jak Urząd Gminy rozkłada inwestycje

Postprzez Ałek » 3 gru 2009, o 09:25

Ostatnio edytowano 20 lis 2010, o 14:52 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Krzysztof J » 4 gru 2009, o 15:54

W uzupełnieniu do tego co pisałem nt planów inwestycji w 2010 roku dodam, że wpisane do budżetu 2 miliony na przebudowę ulicy Modlińskiej to jest kasa, którą urząd gminy chce wydać z naszych gminnych pieniędzy. Dostał na realizację tego zadania kolejne 2 miliony z rządu, więc w sumie przebudowa Modlińskiej pochłonie prawie 4 miliony.

Takie niesmiałe pytanie - czy ulica Modlińska jest rzeczywiście drogą wymagającą natychmiastowego wydania 30% wszystkich środków przewidzianych na inwestycje w przyszłym roku? Nie ma pilniejszych potrzeb niż kosmetyka tej szerokiej asfaltowej arterii?
Krzysztof J

Postprzez GOUST » 4 gru 2009, o 20:29

hm....ta dostała by dofinansowanie inna nie;) wiec 2 miliony gmina na do przodu;)
Nie jest to kosmetyka bo w skład napraw jest włożone uzupełnianie podbudowy;)
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez szumski » 5 gru 2009, o 07:05

Myślicie, że urząd ma aż tak głębokie przemyślenia???
He, he, he, urząd nie dostał jednego kredyta to ogłosił przetarg na drugiego z zastrzeżeniem:
21 grudnia 2009 roku jest dniem uruchomienia kredytu w wysokości 6 mln zł.
Z nagrodami przed gwiazdką trza zdążyć!!! He, he he, he hu, ha.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marcin » 9 gru 2009, o 11:50

Krzysztof J napisał(a):Powiem ci jeszcze @Marcin czego mozesz sie spodziewac w 2010 roku. Wedlug projektu budzetu inwestycje maja wyniesc w sumie okolo 6.356.000 zlotych.
Podzial tych inwestycji ma wygladac nastepujaco:
Jablonna 4.219.000
Chotomow 1.392.000
wsie za lasem 745.000

Krzysztof,

no i co, robimy coś z tym, czy znowu odpuszczamy? Bo mnie się zdaje, że wójcina, nas, płatników PIT, znowu oszwabi rękami rady gminy.

Może byśmy się tak skrzyknęli i złożyli wizytę w Urzędzie Gminy przed Gwiazdką? I zamiast głaskania się po rączka, zrobilibyśmy wreszcie porządną awanturę? Może byśmy zaprosili Gazetę na posiedzenie rady gminy, która kolejny raz okradnie znaczączącą część mieszańców Gminy? Ja TVN ściągnę, tak się wszak składa, że obaj robimy to zawodowo.

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez szumski » 9 gru 2009, o 23:28

szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez HERMIONA » 12 sty 2010, o 14:15

Wiecie,

a mnie najbardziej boli to, że tyle mówi się o inwestycjach w Jabłonnej a ulica Leśna jak nie była odśnieżana tak nie jest... Może jestem zbyt wymagająca bo mieszkam tutaj dopiero trzy lata ale odśnieżarkę widziałam raz w okolicy (w ubiegły czwartek!) ale było to na ul. Politechicznej i skręciła w ul. Przylesie i tyle. Na Leśną nawet nie dojechała ;(

A podatki płacę i to spore przez cały rok!!! Bo uparłam się i nadal ciągnę swoją działalność... choć przy takich, pozorie banalnych utrudnieniach, nie wiem na ile sił mi jeszcze wystarczy :medit:

Ps. W ramach czynu społecznego musiałam wczoraj szpadlem odkopać jakieś 20m drogi pod blokiem (nie mieszkam w domku jednorodziym) aby wyjechać swoim autem ... a ktoś powiedział, że kobiety mają łatwiej :(
HERMIONA

Postprzez GOUST » 12 sty 2010, o 15:03

tereny należące do gminy są odśnieżane, mieszkasz w bloku wiec ulice koło ciebie należą albo do SMLW albo innego developera u którego kupiłaś mieszkanie. wiec szukaj tam;)
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez HERMIONA » 12 sty 2010, o 21:19

Z tego co mi wiadomo to ul. Leśna jest pod panowaniem UG ;) a trochę się tym interesuje bo jestem w Zarządzie Wspólnoty :hihi:

Ale chyba ktoś "urzędowy" czyta to forum bo dziś przyjechała odśnieżarka :-) Muszę przyzać, że zrobiła taką furrorę, że aż lokalorzy przychodzili do mie pytać "co się stało?" :viva:
HERMIONA

Poprzednia strona

Powrót do Polityczne dysputy...