Nie tylko destrukt....

Nie tylko destrukt....

Postprzez Ałek » 9 lip 2010, o 15:38

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 09:41 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez szumski » 9 lip 2010, o 16:44

Naprawią kamerę czy zerwą asfalt

Ganz nowy "piesek" ze 150 m kabla, laptokiem i kolorowym ekranem to jakieś 60 tys. Stawiam dolary przeciwko kasztanom że u nas bardziej opłaci się prucie i naprawa jezdni za jakieś pół bani. Z tym że nie wiadomo czy głupotę palnął Tadzinek czy Marcinek.

Jak nasi znają normy od destruktu to powinni też znać PN-EN 13508-2 a tam stoi jak byk, że kontrola wizualna kanalizacji powinna obejmować inspekcję rurociągu od wewnątrz przy użyciu zdalnie sterowanej kamery przewodowej telewizji przemysłowej.
To ja bardzo przepraszam, że się zapytam: kto i jak dokonuje odbiorów tej nowej kanalizacji za 12 baniek??? jak nikt "pieska" nie ma?

Ja bym zwalił na Niemców!!! Za @ Dezorganizatorem powtórzę: pewnie wybudowali i w 45 zaniechali przeglądów!!! To kto ma kurna teraz wiedzieć jak to wszystko tam pod ziemią poplątane?
Pozdrawiam.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Marcin » 9 lip 2010, o 17:07

Siedze w serwisie i placze ze smiechu, przeciez Muniakowa, grazka, tadzio i baran B to sie dobrali jak 4 igly w stogu :-)) co to jest za towarzystwo, to sie w glowie nie miesci :-)))) pan od Eko naprawde dobrze sie znimi komponuje, kwintet-cud :-))

pozdrawiam,

Marcin
Marcin

Postprzez Ałek » 9 lip 2010, o 19:10

Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 09:41 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Marcin » 9 lip 2010, o 21:16

No ale co, mam nawolywac, zeby wpasc w tygodniu i ich fizycznie wyrzucic z urzedu? No bo co innego mozemy zrobic z grupka, ktora w w d.upie prawo, przepisy, zdrowy rozsadek czy zwyczajna przyzwoitosc? :-) wszedzie na swiecie by ich wyrzucili i jeszcze kijem pogonili. Zaraz po tem mieszkany poginiliby radnych - po co nam rada, ktora nie kontroluje nagannych praktyk wojta???

Prosty przyklad:

Czy mieszkancy wiedza, ze przez bezmyslnosc obecnego kierownictwa gminy, kazdy wywoz szamba kosztuje w Chotomowie 180-200 zl a w sasiednim Wieliszewie 70-80? Ja oprozniam osadnik raz w miesiacu (bo mam szczelny). Place wiec podatek za bezmyslnosc urzednikow ok. 1.000 zl rocznie wiecej, niz w sasiedniej Gminie. W Chotomowie jest circa 2.000 gospodarstw. Czyli za glupote obecnego kierownictwa urzedu Gminy placimy ok. 2 miliony zlotych rocznie.

Taniej wyszloby jej zaplacic, zeby juz nigdy w urzedzie sie nie pojawiala.

Czy trzeba wiecej, by udowodnic, ze Pani Muniak nam szkodzi?

Marcin
Marcin

Postprzez Marcin » 12 lip 2010, o 14:52

eh, wszyscy pojechaliście na wakacje?

szczęściarze!

:) Marcin
Marcin

Powrót do Polityczne dysputy...