Najbogatsza gmine UE

Postprzez Ałek » 28 paź 2010, o 14:56

Ostatnio edytowano 14 lis 2010, o 21:46 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez szumski » 28 paź 2010, o 15:17

O tym krzyżu piszesz?
Srebrny max. trza mieć do 43~45. Pod sześćdziesiątkę to pocieszenie na emeryturę.
Art. 29.
1. Organy wymienione w art. 2 ust. 3 przedstawiają Prezydentowi wnioski o nadanie
odznaczeń za zasługi w dziedzinach objętych zakresem ich działania.
2. O nadanie odznaczeń osobom związanym z obszarem województwa miejscem
zamieszkania, pracy lub działalności mogą występować wojewodowie.
Art. 30.
1. Organy uprawnione występują do Prezydenta z wnioskiem o nadanie orderu lub
odznaczenia z własnej inicjatywy lub z inicjatywy jednostek organizacyjnych im
podległych, organów samorządowych, organizacji społecznych i zawodowych.

USTAWA
Cóś mnie się obiło o uszy, że sołtysy (Art. 30 Ustawy) podpisywały jakiegoś wnioska ale myślały, że o większe inkaso chodzi ;) Jakby trzy lata temu nie zaspali to by w tym roku "złoto" było.

I nie wiem nad czym tu piać?
Już ja widzę Wojewodę jak drałuje z medalem od Prezydenta do urzędu co w nim CBA kipisz robi. Kurierem chyba temat załatwią, bo jak priorytetem to zgodnie z doświadczeniami Jendruli, ;) rok mamy z łebca.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Ałek » 28 paź 2010, o 15:30

Ostatnio edytowano 14 lis 2010, o 21:46 przez Ałek, łącznie edytowano 1 raz
Ałek

Postprzez Cielak » 2 lis 2010, o 07:58

Wracając do tematu śmieci warto przeczytać TO
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Jendrula » 2 lis 2010, o 12:46

A ja "se dzisiaj jade" Modlińską i co widzę.... bilbordzik z Naszą Wójciną... o mało nie wjechałem na lewy pas z wrażenia :hah: Twarz uśmiechnięta i coś tam o dobrym gospodarzu było napisane. Walka zaczyna się ostra! Czekam na festyn z gorącą grochówką (może być bigos lub żurek/flaki) oraz z grogiem, bo na trzeźwo "nie razbieriosz"
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez maja26 » 2 lis 2010, o 18:13

a w Chotomowie na remizie strażackiej - baner Pani Wójt - Nasza gmina w dobrych rękach - teraz to w rękach CBA jakoś tak mi się skojarzyło, noi powoli w rękach banków bo tych kredytów też sporo mamy :)
Ale grunt to super samopoczucie.
I tak ja sobie jeszcze myślę, że co prawda Remiza należt do straży ale ..... Pani Wójt chyba powinna inne miejsce dla siebie znaleźc. Bo tu znajomościami i układami zaltuje.
maja26

Postprzez Cielak » 2 lis 2010, o 18:45

Za to na Bagiennej przy Tokaju ktoś w brutalny sposób zamazał markerem baner wyborczy Alternatywy. Z naturalnych względów nie jestem zwolennikiem tej organizacji, w końcu są moimi rywalami w wyborach, ale zdecydowanie potępiam takie zachowanie.

Aż się przykro robi. Mam nadzieję, że to jakieś szczeniaki. Nie podejrzewam, że dorośli ludzie mogli by się tak zachować.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez marian10 » 2 lis 2010, o 20:25

Czekam na festyn z gorącą grochówką (może być bigos lub żurek/flaki) oraz z grogiem, bo na trzeźwo "nie razbieriosz"

a ty jędrula widziałeś jak " festy-niarze "robią tą grochówkę.Chyba nie!!!!! :hah:
marian10

Postprzez MISIO » 2 lis 2010, o 22:23

Cielak napisał(a):Za to na Bagiennej przy Tokaju ktoś w brutalny sposób zamazał markerem baner wyborczy Alternatywy. Z naturalnych względów nie jestem zwolennikiem tej organizacji, w końcu są moimi rywalami w wyborach, ale zdecydowanie potępiam takie zachowanie.

Aż się przykro robi. Mam nadzieję, że to jakieś szczeniaki. Nie podejrzewam, że dorośli ludzie mogli by się tak zachować.

Norbercie to dopiero początek... Nie zdziw się, że któregoś dnia nie zobaczysz swoich bannerów czy plakatów. 4 lata temu działo się idealnie tak samo i nic na to nie poradzisz.
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez szumski » 3 lis 2010, o 07:08

Janusza W. pocięli już z piątku na sobotę.
Taki folklor.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityczne dysputy...