O obligacjach słów kilka.

Postprzez marian10 » 18 lis 2010, o 20:07

Jendrula

Co do obecnych władz gminy- przykro to mówić ale miotły bym nie dał do zamiatania, bo jeszcze coś "zepsujom" :razz:[/quote]

No właśnie, dlatego promujecie PP żeby nie było czym zamiatać ,bo przez 4 lata narobił wielkie (a jak coś brzydko pachnie to ludzie to omijają i nie interesują się co to jest)

I całą winę ,nie zwalają na tego co narobił ,tylko na Wodza że smród dookoła.

Pozdrawiam Wszystkich Popierających Olgę Muniak "NIECH WYGRA NAJLEPSZA" Bo coś zrobiła i tego można dotknąć i można to zobaczyć , a nie GRUSZKI NA WIERZBIE i spuszczony wzrok i słowa na debacie PANI OLGO TEGO CO PANI ZAPREZENTOWAŁA DOKONALIŚMY WSPÓLNIE JAKO RADA - no właśnie- panowie i panie zadłużenie gminy to też nasza sprawa -zapomniał dodać kandydat na WÓJTA ( "PP"- :shoot: )
Ostatnio edytowano 18 lis 2010, o 20:33 przez marian10, łącznie edytowano 1 raz
marian10

Postprzez milka » 18 lis 2010, o 20:44

Z tym poparciem dla P. Muniak to ja bym jednak tak jakoś ostrożnie.
Ale prawda jest taka że P, Przewoźniczek też ojcem tego obecnego sukcesu naszej gminy jest

pozd,
milka

Postprzez Cielak » 18 lis 2010, o 20:49

Idąc tym tokiem rozumowania to trzeba stwierdzić że ojcami są wszyscy obecni radni. Więc głosujmy tylko na nowych?
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez marian10 » 18 lis 2010, o 21:05

no i luz,

ja też jestem za, ale przy obecnej władzy!!
jak będą mieli mądrych doradców (radni, którzy od tego są) to Nasza Gmina będze jak to ktoś już powiedział (Wanat na zebraniu wiejskim w Jabłonnie) "mlekiem i miodem płynąca".

Podsumowując wybierzmy nowych radnych, którzy doradzą Pani Oldze i nie będą przeszkadzać i blokować pewnych zamierzeń, wezmą się do pracy, będą służyć dobrą radą nie tylko samej władzy, ale również całemu społeczenstwu lokalnemu, jednym słowem wywiążą się ze swoich obietnic wyboczych.

A zadużenie Gminy postarają się zminimalizować i nie obarczać odpowiedzialnością za nie obecnych włodarzy gminy.

pozdro
marian10

Postprzez maja26 » 18 lis 2010, o 21:33

W 50 % się z Tobą zgadzam.
Uważam zę CAŁA RADA NOWA POWINNA BYC bez dwóch zdań. Czemu bo za obecny stan nie tylko Wójt jest odpowiedzialna ale i RG.
Ale ja osobiście uważam że byłoby jednak dobrze jak by nowy wójt też był.

Ale każdy zdecyduje jak uważa.

Ważene co by iść i zagłosować. A jaka Waszym zdaniem będzie frekwencja?
Maja
maja26

Postprzez MISIO » 18 lis 2010, o 21:44

W wyborach Samorządowych w naszej gminie będzie wysoka frekwencja. Liczę, że o urn wyborczych trafi ponad 55 procent uprawnionych do głosowania.
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez Cielak » 18 lis 2010, o 22:28

Machnaś,

ja też mam taką nadzieję, chociaż obawiam się że może być gorzej.
Wszystkim z którymi rozmawiałem powtarzałem, żeby niezależnie od tego czy chcą głosować właśnie na mnie czy też na kogokolwiek innego to żeby poszli i zagłosowali.
Mam nadzieję, że te wybory pokażą, że jednak wszystkim zależy.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez szumski » 18 lis 2010, o 22:59

Każda opcja ze składem rady niesie pewne zagrożenia.

Jak wszyscy będą nowi, zanim zajarzą o co chodzi będą ograni przez wójta.
Będą starzy liderzy komitetów reszta nowa, też źle bo na początku pójdą za liderem i będzie co było. Potem wstyd się przyznać i kontynuacja niemoco-patologii.
Największe jednak zagrożenie, że wszyscy na wszystkim się znają (a tak naprawdę nie mają pojęcia np. o oznaczeniach na MPZP nie mówiąc o procedurze przygotowania i uchwalania, o konstrukcję budżetu strach pytać - najważniejsze wyrwać pod siebie a że reszta się zawali to pikuś). Jeszcze w komitecie PO jest jakiś podział ról, no i Pani Kiryło jasno określa czym konkretnie chce się zająć, trochę Edyta Cz. reszta chce zrobić dobrze i zadbać o nasze dobro. To ja swoje dobro zakopuję już głęboko pod ziemię.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez alf » 18 lis 2010, o 23:49

szumski napisał(a):...Jak wszyscy będą nowi, zanim zajarzą o co chodzi będą ograni przez wójta...

Janusz, ty jesteś nowy ale "stary" ;) Ja tam życzę Tobie wygranej z nadzieją, że tak się stanie ;)
pozdrawiam
alf
alf

Postprzez milka » 19 lis 2010, o 07:27

szumski napisał(a):Każda opcja ze składem rady niesie pewne zagrożenia.

Jeszcze w komitecie PO jest jakiś podział ról, no i Pani Kiryło jasno określa czym konkretnie chce się zająć, trochę Edyta Cz. reszta chce zrobić dobrze i zadbać o nasze dobro. To ja swoje dobro zakopuję już głęboko pod ziemię.
Pozdrawiam

Janusz no TY TO PIERWSZY JESTEŚ taki co to się na wszytkim zna. Osobiście to ja - jeśli wogóle, ludziom którym przyszłby z Tobą w Radzie pracować bardzo serdecznie współczuję. Czytałam Twoje posty i wnioski są dwa.
Pierwszy, że ty Pan wszechwiedzący jesteś - czy wiesz dokładnie czy nie ale myślisz że wiesz. Nawet kto się w radzie znależć powinien personalnie wiesz najlepiej.
Drugi. że do tego to ty po trupach do celu działasz i nie masz żadnych hamulców.

ja osobiście jak Ty do rady wejdziesz to też na te 4 lata się zakopię

Milka
milka

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityczne dysputy...