O obligacjach słów kilka.

Postprzez szumski » 19 lis 2010, o 07:36

Janusz no TY TO PIERWSZY JESTEŚ taki co to się na wszytkim zna.

Mój program ma 4 punkty (może nawet o jeden za dużo). To skąd takie wnioski?
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez milka » 19 lis 2010, o 07:53

Janusz, program to propaganda. Może nawet ktoś Ci go doradził jak napisać.
Ja osobiście wolę że ktoś przedstawił więcej w swoim programie, bo poznałam jego opinię na więcej kwestii.

Co do Ciebie to liczą się fakty i to co prezentujesz choćby na forum przez ten czas. Znasz się na wszytkim i oczywiście Twoje zdanie jest najlepsze.
Przeczytałam te Twoje 4 punkty i oto
- chcesz kanalizacji
- chcesz szkoły
- chcesz usprawnienia komunikacji
- chcesz przejrzystości inwestycji gminnych.
Czyli jak 95 % tych co to swoje programy na forum przedstawili.
Masz wiedzę wg siebie nt - budowy dróg, jak pozyskiwać środki itd. Czyli ogólnie WSZYSTKO. Gdzie tu specjalizacja?

A i nie wiem czy takie persoanlne pisanie kto do RG powinien wejść jeśli chodzi nie o ludzi z Twojego KWW to działanie zgodne z życzeniem tych osób. Masz pewność że obie wymienione przez Ciebie Panie, by sobie Twojego publicznego poparcie życzyły ?

Pani Ewa proponuje aby do szkół wróciły gabinety lekarskie !
No i prosze - gdzie w naszej szkole miałby taki być? Kto za to zapłaci - my w składce ZUS lub będzie płaciła gmina z naszych podatków (ogólnie) ? Po co ?
Już teraz gmina nam oferuje badania stomatologiczne dla dzieci - koszt coś ok 10 000 zł - chyba nie sprawdziłam tego dokładnie - ale po co? Byłeś z dzieckiem u tego stomatologa? Po co ja mam znów płacić za coś z czego nie będę korzytała. Już mi wystarczy że płacę ZUSy a i tak jak trzeba to biorę dzieciaka za rękę i prywatnie idę. Ja za tę usługe już teraz dziękuję. Ty rozumiem że zwolennikiem tych gabinetów też jesteś?

Milka
milka

Postprzez szumski » 19 lis 2010, o 08:52

Czyli ogólnie WSZYSTKO.

Czyli nic (oprócz komunikacji) coby wykraczało poza wyuczony i wykonywany zawód.
Programów Pań nie oceniam, chociaż tak jak i Ty mam do tego prawo.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez milka » 19 lis 2010, o 09:06

szumski napisał(a):W piątek była u mnie P. Ewa też kandydatka z naszego okręgu. Rozmawialiśmy ponad godzinę, w wielu kwestiach, np. opieki zdrowotnej w szkołach mamy identyczne poglądy.

Miłego dnia,
Milka
milka

Postprzez szumski » 19 lis 2010, o 09:13

A to jakiś zakaz jest rozmowy z kontrkandydatami lub kandydatami na wójtów z innych komitetów?
No to muszę posypać głowę popiołem ;) .
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Chotomowianin » 19 lis 2010, o 09:47

witam z rana
czy pytania konkretne to propaganda. czy propagandą jest bicie piany w bełkocie słów. ja jednak wole pogadac z kims kto ma moze inne poglady niż ja ale szanuje interlokutora
pozdrawiam
Chotomowianin

Postprzez sikora » 19 lis 2010, o 09:51

Chotomowianin napisał(a):witam z rana
(...)szanuje interlokutora
pozdrawiam

Matko z córką! Co za trudne słowa z samego rana ;) na wioskowym forum. Zlituj się nad sąsiadami :D
sikora

Postprzez Chotomowianin » 19 lis 2010, o 10:02

masz racje :what: :hah:
Chotomowianin

Postprzez Cielak » 19 lis 2010, o 10:33

Pomysł z pielęgniarką w szkole to trudny temat.
Pielęgniarka jedyne co może, to położyć dzieciaka na kozetce i poczekać na przyjazd rodzica lub ew. pogotowia w razie potrzeby.
Chyba, że zachodzi konieczność ratowania życia, ale to zupełnie inna bajka.

Generalnie przepisy bardzo mocno ograniczają kompetencje pielęgniarek w placówkach oświatowych. Niestety.

Nawet w przypadku stwierdzenia u dziecka wszawicy Dyrekcja może jedynie apelować do rodzica i nic więcej. Pielęgniarka nie ma prawa sprawdzać dziecku głowy :(
Nie mówiąc już o tym, że o problemie konkretnego przypadku nie można głośno mówić, nie wspominając o powiadomieniu innych rodziców...
Moim zdaniem przepis idiotyczny.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Ewa K » 19 lis 2010, o 14:43

Witam,
Panie Norbercie zgadzam się w zupełności z Panem co do stwierdzenia:

"Generalnie przepisy bardzo mocno ograniczają kompetencje pielęgniarek w placówkach oświatowych. Niestety".

ale podawanie tabletek przeciwbólowych dzieciom przez osoby do tego nieuprawnione, to też niezgodne z przepisami. Nie wiem jak to wygląda obecnie, ale jeszcze kilka lat temu było to praktykowane.
A co w sytuacji kiedy dziecko jest uczulone na jakiś składnik podanej mu tabletki?,kto wtedy ponosi odpowiedzialność?

Ewa
Ewa K

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polityczne dysputy...