BUDŻET 2011

Postprzez tracer68 » 4 lut 2011, o 16:18

Witam,
a ten plac zabaw w Dąbrowie to gdzie one będą budować?
pozdrawiam
tracer68
tracer68

Postprzez MagdaM » 4 lut 2011, o 19:34

Na rogu Lipowej i Modrzewiowej - jak dla mnie to loaklizacja jest bardzo ok - mam tylko nadzieję, że zrobią coś również dla starszych dzieciaków, nie tylko dla maluszków. :)
MagdaM

Postprzez oli78 » 7 lut 2011, o 16:22

Szumi spoko loko też jestem za profilaktyką mam córkę więc wiem jakie to jest ważne. W przyszłym roku jej rocznik podlega szczepieniu przeciwko rakowi szyjki macicy. :)
oli78

Postprzez tracer68 » 7 lut 2011, o 17:55

MagdaM napisał(a):Na rogu Lipowej i Modrzewiowej - jak dla mnie to loaklizacja jest bardzo ok - mam tylko nadzieję, że zrobią coś również dla starszych dzieciaków, nie tylko dla maluszków. :)

Super, moje pociechy bedą miały b.b.b. blisko!!
tracer68
tracer68

Postprzez Jendrula » 9 lut 2011, o 19:15

MagdaM napisał(a):Na rogu Lipowej i Modrzewiowej - jak dla mnie to loaklizacja jest bardzo ok - mam tylko nadzieję, że zrobią coś również dla starszych dzieciaków, nie tylko dla maluszków. :)

A może reaktywujemy wiatę z piwem z Wypoczynkowej, tylko bliżej placu zabaw, co by baczenie na dzieciaki mieć i... żeby miał kto do domu odprowadzić (czyli dzieciaki po zabawie) :hah: Namiastki podwórka nam brakuje, pojedyncze huśtawki w naszych ogrodkach tego nie załatwią a dzieciaki muszą sie poruszać co by nie spedzały ""na fejsie" całej doby.
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez tracer68 » 10 lut 2011, o 08:30

Jendrula napisał(a):

A może reaktywujemy wiatę z piwem z Wypoczynkowej, tylko bliżej placu zabaw, co by baczenie na dzieciaki mieć i... żeby miał kto do domu odprowadzić (czyli dzieciaki po zabawie) :hah: Namiastki podwórka nam brakuje, pojedyncze huśtawki w naszych ogrodkach tego nie załatwią a dzieciaki muszą sie poruszać co by nie spedzały ""na fejsie" całej doby.

Dobry pomysł. Trzeba jeszcze do "Gminy" o jakieś dofinansowanie wystąpić, np " na kulturę na terenach wiejskich" czy coś w tym stylu. A jak wiatę nazwiemy "Remiza", to i Waldi nam troszkę talarów dorzuci . Będziemy mieli lepszy "plac zabaw" niż ci na Wiejskiej. :hah:
tracer68
tracer68

Postprzez Jendrula » 10 lut 2011, o 09:19

Ja bym uderzył do Brukseli z tymi dotacjami na "program rozwoju małych lokalnych społeczności wiejskich" EU01/23/45/rts/cbs czy jakiś tam inny z ich biurokratycznych wymysłów a jak znajdziemy osobę o "odmiennej orientacji seksualnej" to kasa jak w banku na "integrację środowisk wykluczonych" się znajdzie.
Wtedy ja stary anarchista i wolny elektron wypije kufelek za Komisję Europejską ;D :D :papa:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Poprzednia strona

Powrót do Polityczne dysputy...