100% skuteczności

100% skuteczności

Postprzez szumski » 26 cze 2012, o 15:56

Jednak gmina potrafi być skuteczna i przeprowadzić budowę drogi zgodnie z prawem.

OBWIESZCZENIE

O ile pamiętam to i środki zewnętrzne pozyskano na tą budowę.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 27 cze 2012, o 08:19

wow!
no proszę!
To może jeszcze nasz gminny AceVentura Hydro Detektyw od zasypywania rowów ustali kto tam mieszka? (myślę, że problemów z tym miał nie będzie, wystarczy szukać po drzewie genealogicznym)

Szerokość min. 10m
Prędkość max. 30km/h

To już tak teraz będzie wszędzie?
Bo przecież normalnie to by wystarczyło walnąć asfalt na klepisko lub jedynie destruktem posypać...
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez marek1 » 27 cze 2012, o 23:38

Cielak, jak sama nazwa wskazuje nie wiele wiesz i długo jeszcze musisz się uczyć żeby zrozumieć w czym jest problem.Wesoło temu, komu nie stoi woda w piwnicy od trzech lat.Według Ciebie śmieszny jest ktoś kto próbuje pomóc ludziom.
marek1

Postprzez Cielak » 28 cze 2012, o 07:28

i tu się grubo mylisz :)
Nazwa jest dla zmyłki!

Nie śmieszy mnie to i jak byś popytał kilka osób to byś się dowiedział ilu ludziom pomagałem wypompowywać tą wodę z piwnic...

Ale nie każde działanie na hip hip hura pomaga. Czasami szkodzi i tak właśnie jest w tym przypadku.
Bardzo mi przykro, że nie znając mnie wcale, zarzucasz mi że lubię się śmiać z cudzej krzywdy a dla mnie to jedna z największych potwarzy.

A co do "małowiesz" to raczej skierował bym te słowa to autorów akcji. Jak widać dzięki ich działaniu po tyłeczkach dostaną Bogu ducha winni ludzie. To Ci już nie przeszkadza?
Cielak

Postprzez marek1 » 30 cze 2012, o 01:28

Jest takie powiedzenie" po nitce do kłębka". Najpierw stroną będą obecni właściciele a następnie Ci co nielegalnie podwyższali teren , złożyli wnioski o przekształcenie terenu na działki budowlane i za zgodą Władz Gminy (Uchwalony Plan Zagospodarowania w 2006 roku) tereny zostały zatwierdzone jako budowlane.Wracając do pomocy w wypompowywaniu wody, na pewno ludzie, którym pomagałeś są Ci wdzięczni.Moja wypowiedź na forum nie miała na celu obrażania Ciebie tylko zwrócenia uwagi ,że chyba jest nie w porządku wyśmiewanie ludzi którzy cokolwiek chcą zrobić dla poprawy sytuacji.
marek1

Postprzez Cielak » 1 lip 2012, o 18:30

nie ma cienia wyśmiewania się z was z mojej strony.
Popieram działanie. Popieram takie inicjatywy.
Zwróciłem tylko uwagę, że kiepsko się do tego przygotowaliście i chyba działanie to nie zostało do końca przemyślane.

Pozdrawiam.
Cielak

Postprzez marek1 » 6 lip 2012, o 21:12

Witam, spokojnie kolego na razie występujemy o źródłowe dokumenty dot. uchwalenia planu zagospodarowania zagrożonego terenu tj, płn. cz, Chotomowa -Uchwała z 2006 roku.Jak pisałem wcześniej" po nitce do kłębka".Pozdrawiam
marek1

Powrót do Polityczne dysputy...