Oczekiwania społeczne

Oczekiwania społeczne

Postprzez czarek1 » 1 cze 2013, o 15:34

Witajcie,
Wiele miejsc w sieci, podobnie jak Wasze forum, zajmuje się lokalnymi problemami i dyskusją nad poprawieniem sytuacji w swoim obszarze. W postach często przewija się temat braku komunikacji z przedstawicielami władz, przez co oczekiwania ludzi są niezauważalne dla administracji, to problem wielu regionów, gdzie lokalni politycy uznają, że nie muszą słuchać głosu społeczności. Dlatego, jako Ruch Palikota, chcemy spytać Was, jakie są najważniejsze problemy, które warto rozwiązać w pierwszej kolejności oraz, jakie macie oczekiwania wobec ludzi, których przecież sami wybieracie. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji w tym wątku, a także do wypełnienia Ankiety 4x4 na stronie http://wyborysamorzadowe2014.org.pl/panel-ankietera . Dlaczego nazywamy to programem 4x4 ? Ponieważ chcemy zająć się problemami na wszystkich poziomach: gminy, powiatu, województwa i kraju, wskazując dla każdego 4 najważniejsze zagadnienia, które należy rozwiązać. Chcemy, aby nasz program samorządowy był wypadkową Waszych potrzeb i oczekiwań. Wypełniając ankietę drogą elektroniczną i prowadząc dyskusję, dajecie nam cenne informacje o Waszym regionie. To także wstęp do tego, aby być przygotowanym, kiedy odwiedzimy Was osobiście.

Zapraszamy również do zapoznania się z przygotowanymi przez nas kolejnymi ustawami: wprowadzeniu możliwości głosowania przez Internet, wprowadzeniu edukacji seksualnej, głosowaniu od 16 roku życia, zapewnieniu dzieciom nieodpłatnych obiadów w szkołach, wprowadzeniu klubów konopnych. Na stronie http://www.ruchpalikota.org.pl/popieram ... u-palikota możecie wyrazić swoje poparcie dla nich, a w innych zakładkach, zapoznać się z wcześniejszymi propozycjami ustaw i ogólną działalnością.
czarek1
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 cze 2013, o 15:31

Re: Oczekiwania społeczne

Postprzez Jendrula » 3 cze 2013, o 12:39

Czarek!
NIby coś o dyskusjach społecznych a tak naprawdę kierujesz nas na link Palikota! Niby nic złego w tym ale mam pytanie:
1.jakie poglądy na Palikot, bo kiedyś tak mi dopomóż Bóg w Sejmie i miliony utopione w Ultra-katolickim OZONIE a teraz walka z kościołem i aborcja trans i inne "smaczki" to w końcu jakie ma szef Ruchu poglądy i kiedy udawał (jak był Katolem czy teraz jak jest antyklerykalny?) jakie ma poglądy na samorząd lokalny bo był NR2 w Partii Władzy i jakoś dorobku takiej komisji "przyjazne Państwo" nie widać. :01:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula
 
Posty: 1630
Dołączył(a): 16 sty 2008, o 10:25
Lokalizacja: Dąbrowa Chotomowska


Powrót do Polityczne dysputy...Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość