Kampania wyborcza na koszt podatnika ?

Kampania wyborcza na koszt podatnika ?

Postprzez szumski » 10 paź 2014, o 09:58

http://www.zycie-chotomowa.pl/2014/09/2 ... podatnika/
PYTANIE CZY DROGOWSKAZ???
08.10. 2014r odbyła się Konferencja Przedsiębiorców Powiatu Legionowskiego, http://powiat-legionowski.pl/index.php/ ... -sasiedzku
Powiat Legionowski wspólnie z ogólnopolskim Stowarzyszeniem Inicjatywa Firm Rodzinnych podejmuje próbę zbudowania środowiska firm rodzinnych w powiecie legionowskim, środowiska zintegrowanego, aktywnego i skutecznego w osiąganiu założonych celów.

Zdjęcia robiła w godzinach pracy, pani z promocji starostwa a jednocześnie kandydatka na radną z komitetu Garbaczewskiego. Zdjęcia nie wylądowały na stronie starostwa w formie relacji z konferencji - nie ma żadnej relacji, TYLKO NA FB ZBYSIA. https://www.facebook.com/Garbaczewski/p ... =1&theater
Od rana miałem telefony od przedsiębiorców a nawet organizatorów, że nie życzą sobie uczestniczenia w kampanii wyborczej Garbaczewskiego.
Zbychu, ja też nie jestem już osobą publiczną więc nie dawaj mojego wizerunku w tle swojej facjaty.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Re: Kampania wyborcza na koszt podatnika ?

Postprzez Jendrula » 11 paź 2014, o 09:12

Kazek! Jeszcze nie zauważyłeś że jesteśmy w Bananowej Republice? Jakoś wcale mnie ta sprawa nie dziwi, może nasze dzieciaki lepiej to urządzą?Rację miał potomek Wielkiego Pisarza Który Krzepił Serca (jego potomek raczej odwrotnie) CH D I K K :08:
Idę się rzucić pod Srendolino... przyłączy się ktoś?
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Adam Łojek » 12 paź 2014, o 10:24

Janusz
Oburzenie skądinąd słuszne, ale ciekaw jestem dlaczego teraz już nie oburza Cię jak Pani Wójt robi sobie kampanię wyborczą za gminne pieniądze. Pewnie masz nadzieję na kolejną umowę z gminą. ;)
Adam Łojek

Postprzez szumski » 12 paź 2014, o 12:07

Adam Łojek napisał(a):Janusz
Oburzenie skądinąd słuszne, ale ciekaw jestem dlaczego teraz już nie oburza Cię jak Pani Wójt robi sobie kampanię wyborczą za gminne pieniądze. Pewnie masz nadzieję na kolejną umowę z gminą. ;)

Wolno Tobie napisać o kampanii p. Wójt. Napisz i ciekawość Cię odpuści.
Trzeba było kamieniami na szkołę nie rzucać to też by Cię zapraszali do trudnych projektów ;)
Jak będzie budowane gimnazjum to się zgłoś, przysięgam że nie będę robił Ci konkurencji.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Adam Łojek » 12 paź 2014, o 19:41

Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek w szkołę (nie tylko tą w Chotomowie) kamieniami rzucał.
Co do budowy gimnazjum - to nie moja branża.
A dla następnego wójta rada:
"Chcesz zmienić swojego największego krytyka w najzacieklejszego obrońcę - to go zatrudnij."
Janusz
Komu ty oczy mydlisz. Przecież każdy użytkownik forum pamięta jak parę lat temu śledziłeś i ujawniałeś różne szwindle w naszej gminie. Najzacieklej atakowałeś Panią Wójt. A teraz co? Atakujesz tylko tych, którzy są zagrożeniem dla obecnej władzy.
Ciekawy zbieg okoliczności :04:
Adam Łojek

Postprzez szumski » 13 paź 2014, o 04:06

"Chcesz zmienić swojego największego krytyka w najzacieklejszego obrońcę - to go zatrudnij."

Nie pajacuj.
Pierwszy raz słyszę żebym krytykował tutaj ministra infrastruktury a mam robotę w budynku ministerstwa.
Poza tym chyba spoliczkowałeś Igora ;) , bo w ZTM też mamy kontrakt.

Zadżumiony jestem dla takich jak Ty intrygantów - taka Twoja "branża"
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Adam Łojek » 13 paź 2014, o 08:50

Jak widać nie tylko pamięć masz krótką, ale nawet czytać nie umiesz. :faint:
A co do Igora to nie wiem o co Ci chodzi. Chyba Ci się przyśniło po przedawkowaniu. :08:
Adam Łojek

Postprzez szumski » 13 paź 2014, o 11:47

Adam Łojek napisał(a):A co do Igora to nie wiem o co Ci chodzi. Chyba Ci się przyśniło po przedawkowaniu. :08:

I to jest dyskusja z entelegentem
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez szer-szeń » 14 paź 2014, o 21:28

szumski, nie wiem dlaczego próbujesz robić z ludzi idiotów,nie dość, że obrażasz to jeszcze kłamiesz
żeby to jeszcze były jekieś istotne sprawy, ale rzucasz błotem na oślep w nadziei że coś sie przylepi :01:
szer-szeń

Powrót do Polityczne dysputy...