Instytut Piotra Szreniawskiego

Czyli o naszych zainteresowaniach.

Instytut Piotra Szreniawskiego

Postprzez pszren » 18 wrz 2007, o 07:14

Drodzy Forumowicze!

bardzo się cieszę, że jest dział o hobby, bo chyba tutaj pasuje ten temacik :). mam hobbystyczne wydawnictwo, ostatnio wydałem siódmy już zbiorek moich aforyzmów. nakłady są niewielkie, więc zamieszczam treść także w internecie. bardzo chciałbym zaprosić Was do zajrzenia. mam nadzieję że przynajmniej kilka udanych aforyzmów da się znaleźć.

http://szreniawski.awesomewebspace.com/aforyzmy7.html
http://myslicielaaforyzmy.webpark.pl/aforyzmy7.html
(podaję drugi link, bo pierwszy czasem nie działa - aforyzmy te same, strony zrobiłem różne).

chciałbym wykorzystać ten temat do zamieszczania informacji nie tylko o aforyzmach, ale o mojej twórczości w ogóle, czyli ośmieliłbym się dać kiedyś informacje o planowanych rzeczach z malarstwa, filozofii i jeszcze różnych. mam nadzieję że nikomu nie podpadnę :hihi:
najlepsze życzenia,

Piotr Szreniawski
pszren

Postprzez eliza » 18 wrz 2007, o 09:15

witaj Piotr
czy dobrze zrozumiałam ,że również malujesz ?
zdradź nam jeszcze ,czy mieszkasz w naszej mlekiem i miodem płynącej gminie?
eliza

Postprzez pszren » 19 wrz 2007, o 09:11

wow Elizo,

ale super że odpowiedziałaś, bardzo mi miło. maluję (nieudolnie, amatorsko, chociaż z przyjemnością :) ), i muszę zrobić stronkę, ciągle się zbieram. myślę że jeszcze trochę mi to zajmie, ale postaram się dać link.

niestety nie mieszkam w Waszej gminie, po prostu tak się reklamuję. mam nadzieję że to nie jest uciążliwe :)

pozdrawiam, i obiecuję odezwać się ze stroną (albo stronami) z moją poezją. a z malarstwem kiedyś też, bardzo bym chciał.

PSzren
pszren

Postprzez eliza » 19 wrz 2007, o 09:18

a reklamuj się reklamuj
szkoda ,że u nas nie mieszkasz
bo właśnie środowisko artystyczne z naszej gminy się integruje i myślałam ,że ty tutejszy :)
powstała u nas galeria (możesz zobaczyć kilka zdj. na www,chotomow.pl) i kto wie ,może kiedyś i ty się w niej pojawisz
pozdrawiam
eliza

Postprzez pszren » 19 wrz 2007, o 12:19

super że można się reklamować, w sumie myślę, że w dzisiejszych czasach nawet odległość nie jest przeszkodą we współpracy artystycznej. możemy rozmawiać przez internet, albo nawet robić jakieś projekty (i materiały przesyłać emailem, albo zamieszczać na stronach).

poza tym w Waszej gminie chętnie poznam odbiorców sztuki (czytelników, krytyków, obserwatorów :) ), żeby się rozwijać i robić coś, co interesuje ludzi i jest na poziomie.

w sprawie integracji środowiska - byłem prezesem jednego stowarzyszenia literackiego, a potem takiego projektu artystycznego, w każdym razie żeby ludzi zintegrować, musi się coś dziać, trzeba robić konkretne projekty no i rozmawiać w pozytywnej atmosferze :) . no ale to nic nowego, tylko takie skojarzenie mi się nasunęło :what:

nie chcę zapeszyć, ale w przyszłości jakbym jakieś tematy poruszał (temat - poemiks), to może by kogoś to zainteresowało, właśnie a propos ciekawostek artystycznych?

galeria fajna! i można komentować, super!
pszren

Postprzez pszren » 9 paź 2007, o 09:55

tym razem zapraszam do lektury komiksu internetowego kaczory won!
http://kaczorywon.comicgenesis.com
jest to jeden z wielu komiksów, które zrobiłem, zapewne ani najlepszy, ani najgłębszy. jednak uważam za swój obowiązek wypowiedzieć się w - formie tego komiksu - na temat rządów złych ludzi, niszczących obecnie Polskę.

pozdrawiam,

Pszren
pszren

Postprzez F.K.Niepłacz » 9 paź 2007, o 10:09

Moim zdaniem te komiksy to zwykła chała. Ale jak zrobisz komiks o dobrych ludziach, którzy nie zniszczyliby Polski gdyby wyborcy dali im szansę, to daj znać. Chętnie się pośmieję.
F.K.Niepłacz

Postprzez Assessander » 10 paź 2007, o 13:57

F.K.Niepłacz napisał(a):Moim zdaniem te komiksy to zwykła chała. Ale jak zrobisz komiks o dobrych ludziach, którzy nie zniszczyliby Polski gdyby wyborcy dali im szansę, to daj znać. Chętnie się pośmieję.

wcale nie są takie bezsensowne i chałowate, w sumie opisują rzeczywistość tyle że w krzywym zwierciadle.
Zalecam większy dystans.

Ps. A kim są Ci Dobrzy ludzie bo chyba nie bracia K :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah:
Assessander

Postprzez F.K.Niepłacz » 10 paź 2007, o 14:35

Myślałem, że tego właśnie się dowiem od autora komiksu...
F.K.Niepłacz

Powrót do Hobby