Strona 1 z 1

4Tag - Grupa Hip-hopowa z Chotomowa

PostNapisane: 9 paź 2010, o 12:52
przez MISIO
Zapewne nie wiecie, że w naszej gminie powstał zespół hip-hopowy. Poniżej o zespole, w którym prym wiedzie mieszkaniec naszej miejscowości Damian Zakrzewski:

Na pomysł założenia składu wpadłem z Zajacem, którego to wkręciłem do nagrywania i pisania tekstów już bardzo dawny czas temu. Pomysł udało się zrealizować parę ładnych miesięcy temu.
Nasza grupa złożona jest, jak sama nazwa wskazuje, z 4 członków, niestety nagrywamy i występujemy tylko w trzech (Krzaku, Zajac, Gustlik), ponieważ nasz czwarty kolega (Q) ma mnóstwo zajęć i po prostu brak czasu na poświęcenie się muzyce, która tego czasu na pewno wymaga.
Co mogę jeszcze powiedzieć, ja i Zajac jesteśmy z Chotomowa natomiast Gustlik z Warszawy (Tarchomin). Nagrywamy dla przyjemności pojedyncze kawałki, występujemy na koncertach oraz w szkołach. Rozwijamy się, ale najważniejsze jest to, że lubimyto co robimy i sprawia nam to wielką przyjemność (Zwłaszcza występy na scenie). Zostaliśmy kilka razy zauważeni, posypało się parę propozycji występów, niestety z powodu tragedii smoleńskiej nie doszedł do skutku, nasz najbardziej upragniony występ przed 30 tysięczną publiką, na Rajdzie Katyńskim w Częstochowie, którego organizatorzy postanowili odwołać część artystyczną. Nagrywamy dalej, występujemy, zapraszam do przesłuchania naszych kawałków na www.myspace.com/fourtag

Parę utworów:

http://krzaku9.wrzuta.pl/audio/2pqcTMaTFbo/demo_krzaku

http://www.youtube.com/watch?v=-JkrXEwPhUs

http://www.youtube.com/watch?v=r0hJIRRSOuo