Oferuje - Sprzedam DOMOWĄ MINISTACJĘ UZDATNIANIA WODY

Oferuje - Sprzedam DOMOWĄ MINISTACJĘ UZDATNIANIA WODY

Postprzez op.pl3@vp.pl » 14 lis 2008, o 12:53

Firma BMT Eridia będąca na rynku od ponad 15 lat proponuje
DOMOWĄ MINISTACJĘ UZDATNIANIA WODY
FILTR - ODŻELAZIACZ, ODMANGANIACZ

Super cena
2684 zł brutto

Filtr BMT, centralne urządzenie domowej ministacji uzdatniania usuwa z wody przede wszystkim związki żelaza i manganu. W znacznym stopniu zmniejsza się też zawartość w przefiltrowanej wodzie innych niepożądanych związków - siarkowodoru i amoniaku. Filtr wody BMT nie wymaga (poza szczególnymi przypadkami) stosowania związków chemicznych zarówno do usuwania wymienionych wyżej zanieczyszczeń jak i do regeneracji złoża filtracyjnego
Działanie systemu
Ministacja uzdatniania wody składa się z następujących, podstawowych elementów: bezprzeponowego zbiornika hydroforowego, do którego pompa okresowo wtłacza surową wodę przez odpowiednią, zainstalowaną w górnej części zbiornika dyszę napowietrzającą oraz wypełnionego odpowiednim złożem filtra z ręcznym lub automatycznym zaworem płuczącym.
Okresowe płukanie filtra, realizowane przy pomocy ręcznego zaworu płuczącego usuwa z filtra zgromadzone zanieczyszczenia, regeneruje złoże i umożliwia dalsze, poprawne działanie stacji. Częstotliwość i czas płukania zależą od zużycia wody, wydajności pompy i zawartości zanieczyszczeń w wodzie surowej. Dobór filtra powinien wynikać z analizy następujących danych:
* maksymalne chwilowe zapotrzebowanie na wodę uzdatnioną;
* podstawowe informacje nt. zanieczyszczeń obecnych w wodzie surowej.
Znajomość wielkości zapotrzebowania na wodę uzdatnioną określa optymalną wielkość (średnicę) filtra, natomiast wykonanie analizy fizykochemicznej wody surowej pozwala określić wszystkie zanieczyszczenia niezbędne do usunięcia tak, aby skład chemiczny wody uzdatnionej spełniał odpowiednie normy zdrowotne.

Zastosowana technologia i realizujące ją urządzenia powodują, iż nie jest wymagana wymiana złoża przed upływem 5 - 6 lat, ponadto samo złoże nie wymaga uzupełniania lub dodawania domieszek. Koszty eksploatacyjne zrealizowanego systemu są więc praktycznie niezauważalne.
Przedmiotem zakupu jest filtr (10" x 54") z ręcznym zaworem płuczącym zasypany złożem kwarcowo-dolomitowym z odpowiednimi domieszkami
+
dowóz i instalacja filtra
+
pierwsze płukanie filtra miesica po instalacji

Wydajność uzdatniania jest odpowiednia do potrzeb (spożywczych i gospodarczych) dla 2-4 osób

Na wszelkie pytania odpowiadamy pod op.pl3@vp.pl
op.pl3@vp.pl
 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 lis 2008, o 11:58
Lokalizacja: .......

Powrót do OferujęKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość