Śmietnik w Chotomowie?

Nasze lokalne społeczności.

Śmietnik w Chotomowie?

Postprzez Oskar » 8 gru 2007, o 14:25

czy ktoś wie, dlaczego wokól nas na Osiedlu Pogodnym i w okolicach mamy pełno stert śmieci pod co drugim krzakiem? Rozumiem że mamy poważny problem z Gumisiami wywalającymi śmieci do lasu, ale to nie powód aby one tam leżały okrągły rok?
Oskar

Postprzez szumski » 8 gru 2007, o 15:40

To te szubrawce z Małkini i z Parówki Wam przywożą w nocy i podrzucają żeby image osiedla zepsuć.
Rozumiem że mamy poważny problem z Gumisiami wywalającymi śmieci do lasu, ale to nie powód aby one tam leżały okrągły rok?
A czemu nie? Ja parę razy w roku wysyłam pracownika z workiem po krzokach, jak nie masz tego luxusu to pozbieraj sam. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

libimy śmieciowicho?

Postprzez Oskar » 8 gru 2007, o 20:57

bardzo orginalne, bardzo dużo wniosłeś do dyskusji, z tym że mała modyfikacja Twojego pomysłu, może pozbieramy razem? Co Ty na to?
Oskar

Postprzez MISIO » 8 gru 2007, o 21:02

Śmietnik jest wszędzie. Dzieciory nienauczone przez rodziców idą i papierki po batonach, chipsach itp. rzucają gdzie popadnie.
Nie dziw się, że ci starsi wywożą śmiecie do lasu czy do rowów.
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Postprzez szumski » 8 gru 2007, o 21:11

bardzo orginalne, bardzo dużo wniosłeś do dyskusji, z tym że mała modyfikacja Twojego pomysłu, może pozbieramy razem? Co Ty na to?

Czytać nie umiesz? Przecież napisałem wyżej, że powoduję zbieranie śmieci w okolicach swojej ulicy. Jeszcze mam zbierać wokół Twojej? A bujaj się i zbieraj sam swój bardak, ja Ci tam nie naśmieciłem bo Pogodną jechałem raz w życiu. Pewnie urzędniki złośliwie Ci obfajdali okolicę i teraz mają wynająć ekipę do sprzątania za publiczne pieniądze? Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez sikora » 9 gru 2007, o 19:05

Cóż, drogi są publiczne, to i za publiczną kasę mają być sprzątane. Wszyscy - Oskar też - składamy się na to, żeby nie latać osobiście po krzakach z workami. Od tego są odpowiednie slużby. Jak masz Kazek taką fantazję, to zbieraj, ale nie zmuszaj do tego innych. Szczególnie w taki chamski sposób.
sikora

Postprzez szumski » 9 gru 2007, o 19:40

dlaczego wokół nas na Osiedlu Pogodnym i w okolicach mamy pełno stert śmieci pod co drugim krzakiem?

Gdzie tu napisane, że w pasie drogowym dróg publicznych?
Fantazję mam i zacznę grzebać w tych "gumisiowych śmieciach" a jak znajdę jakikolwiek dokument świadczący o właścicielu natychmiast zeskanuję i opublikuję, bez względu no to czy trafię chama czy pana. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 9 gru 2007, o 20:29

a jak znajdę jakikolwiek dokument świadczący o właścicielu natychmiast zeskanuję i opublikuję

A odciski palców też będziesz sprawdzał? :P :hihi:
Joanna Kajdanowicz

Postprzez szumski » 9 gru 2007, o 20:39

A co masz cóś na sumieniu? Twoje Asiulku rozpoznam bez kosztownych ekspertyz. Pozdr.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Śmietnik w Chotomowie?

Postprzez Oskar » 10 gru 2007, o 10:45

Kazek, nie jesteśmy kolegami z ławki szkolenej. Zapraszam na pogodną 12, poczęstuję Cie hebatą albo piwem w zależności od tego na co bedziesz miał ochotę. Mam nadzieję że okażesz się kulturalnym człowiekiem i nie będziesz puszczał tekstów typu :"bujaj się" czy "czytać nie umiesz?" Jeśłi nie masz nic konkretnego do powiedzenia, nikt nie każe Ci zabierac głosu. Płacą Ci za liczbę postów na forum czy co? (masz ich ok 1500, sporo z nich jest conajmniej kontrowersyjnych jeśli chodzi o kulturę wypowiedzi.)

Wracając do meritum, równiez uważam, że nie poto płacimy podatki aby samemu smieci wywozić z lasu, chiałbym się dowiedzieć czy ktoś zgłaszał sie już do Gminy z prośbami o większą dbałość o jej czystość. Forum przeglądaja pewnie nasi Radni, mam cicha nadzieję że się odezwą. Tym bardziej że czekaja nas pewnie podwyzki za wywóz śmieci a więc zwiększa się szansa że w lasach będzie ich zancznie więcej niż dotychczas. Ponoc śmieci sortowane maja nie być obiete podwyżką, tymczasem kontenery na śmieci posortowane sa wiecznie przepełnione (przynajmiej te na końcu bagiennej) Swojego czasu Gmina miała podpisć umowę z jedną z firm wywożącą śmieci. Nic z tego nie wyszło, czy nie ma szansy aby jednak coś z tego było?
Oskar

Następna strona

Powrót do Osiedla Chotomowskie