Solid Security

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez mazoja » 26 lis 2009, o 16:37

uu, to u mnie było na nieco inaczej. Na wezwanie do nietypowej awarii przyjechał przemiły pan jeszcze tego samego dnia. Przełączno mnie tylko raz i podano w razie czego numer komórki do serwisanta. Więc to pewnie nie kwestia firmy a człowieka. Tak przypuszczam.
mazoja

Postprzez agmabe » 28 lis 2009, o 00:08

A ja w takim razie mam pytanie ile płacicie (i jak często) za nieumyślne włączenie alarmu. Bo ja nie rozumiem ich tzw ewidencji tego typu zdarzeń... I też pytam o SOlid
agmabe

Postprzez Joanna Kajdanowicz » 29 lis 2009, o 14:50

Do jednego alarmu w miesiącu, dla np. sprawdzenia ich sprawności, masz z pewnością prawo bezpłatnie. Nie pamiętam, ile za nadprogramowe, bo nigdy nie zapłaciłam. Zawsze, jak nam się zdarzy niechcący uruchomić, od razu dzwonimy i odwołujemy. Jeszcze nigdy, a mamy monitoring już 6 lat, nie zapłaciliśmy za to ani złotówki. Zdarzyło się też, że mieliśmy awarię syreny na dachu, która włączała nam w środku nocy alarm ze 20 razy, zanim udało się ją opanować. I tu też proste odwołanie podziałało. Nie było żadnych dodatkowych kosztów, mimo, że kilkakrotnie patrol przyjechał, bo widocznie z centrali do nich za późno zadzwonili, że nie trzeba. Może musisz szybciej do nich dzwonić.

Aha, a co do kosztów, to ja też płacę 70 + VAT (oczywiście po obniżce z pierwotnego 100 + VAT), ale wiem, że nową umowę moja koleżanka w Łajskach (część gminy Wieliszew granicząca z Legionowem w okolicach starostwa) dostała na 50 + VAT. Więc znowu trzeba będzie ich przycisnąć o obniżkę...
Joanna Kajdanowicz

Odświeżenie

Postprzez abakusso » 22 lis 2010, o 17:36

Odświeżam temat.

Ile płacicie teraz za Monitoring.
Napiszcie Firmę oraz kwotę.
Czy coś zmieniło się w Chotomowie w kwestii cen?
Znajomi w Piasecznie maja monitoring po 50PLN z Juwentus.
abakusso

Postprzez Jendrula » 23 lis 2010, o 09:47

Juwentus 45 zł
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez abakusso » 23 lis 2010, o 16:37

SOLID 85,4

Juwentus lepiej wypada. Ostatnio w porannych godzinach często ich widuję w Chotomowie na porannej kawie w Fenixie albo przy kościele.
Kiedyś mieli mało patroli w naszej okolicy, ale widocznie się to zmieniło.
abakusso

Re: Solid Security

Postprzez Kokos » 13 mar 2014, o 12:42

Cześć,

Na początku chciałbym przywitać się, razem z żoną przenosimy się właśnie z warszawskiego Żoliborza do Chotomowa. :-)
Chciałbym również odgrzebać troszkę temat -- przyglądam się ofertom monitoringu przez firmy ochroniarskie. Wstępnie rozmawiałem z człowiekiem z Solid, proponuje stawkę 40 zł miesięcznie.

Ze starych postów wnioskuję, że rozbieżność jest całkiem spora (ciekaw też jestem z czego to wynika) -- czy 40 zł to standard dla usługi monitoringu nieruchomości w Chotomowie?

Drugie pytanie -- po okolicy widzę, że dominuje raczej Solid -- czy waszym zdaniem to będzie słuszny wybór, czy przez lata coś się zmieniło?

Dziękuję za wszelkie sugestie!

Pozdrawiam,
Kokos
[...]
Kokos

Poprzednia strona

Powrót do Osiedla Chotomowskie