Poszukuję włąścicieli projektu POLA z Archipelagu

Nasze lokalne społeczności.

Poszukuję włąścicieli projektu POLA z Archipelagu

Postprzez lopezka » 21 sty 2010, o 19:57

Witam serdecznie,

Poszukuję właścicieli przepięknego domku POLA z firmy projektowej Archipelag. Bardzo chciałabym zobaczyć ten domek w realu i porozmawiać na temat tego projektu, rozwiązań i ewentualnych zmian w projekcie. Ważna jest dla mnie też opinia na temat funkcjonalności tego domku, co warto zmienić, na co zwrócić szczególną uwagę.
Z góry bardzo dziękuję.
lopezka

Postprzez GOUST » 21 sty 2010, o 21:04

http://www.archipelag.pl/projekty-domow/pola/?Name=POLA

jak by ktoś nie wiedział i chciał zobaczyć co to za projekt.
"nulla tenaci invia est via" - "Dla upartych nie ma nieprzejezdnych dróg"
GOUST

Postprzez szumski » 21 sty 2010, o 21:21

Tam jest niezdrowy chwyt z "charakterystyką energooszczędności"
Co to jest za zwierz???
Albo jest charakterystyka energetyczna na etapie projektu, albo świadectwo energetyczne po wybudowaniu. Gościu wstawił suwak jak dla świadectwa i to jest manipulacja!!!

Jak jest dla rodziny czteroosobowej i niech 3 baby codziennie się podmyją "Dla instalacji grzewczej z kotłem gazowym" to już mu wyjdzie te zakichane EP=77.51 kWh/(m2/rok) a grzać się będzie dziadkowymi burkami (taka szuba na baranicy) :what:
Powinien napisać co miał na myśli a nie manipulować suwakiem z rozporządzenia, Ep odnosi się do całej energii.
Pozdrawiam
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Aneta » 22 sty 2010, o 09:50

"Charakterystyka energooszczędności" to jedna sprawa, ale pytanie jest kto widział w Chotomowie POLĘ?
Pomózcie kolezance, bo poradziłam, ze jak napisze na naszym forum, to zaraz się domek znajdzie...
U mnie w okolicy pełno podobnych, ale Poli chyba nie widziałam.
Aneta

Postprzez szumski » 22 sty 2010, o 10:33

Raczej marne szanse, bo każdy robi mały lifting pod własne potrzeby (za zgodą i przy udziale autora projektu)
Miałem do czynienia z takim domeckiem, ale: 1)lustrzane odbicie (garaż na lewą stronę) 2) pomieszczenie gospodarcze przeniesione do bryły garażu i "rozciągnięty" garaż do lica z gabinetem, kuchnia powiększona o pom. gospodarcze 3) kalenica nad garażem podniesiona do wys. kalenicy głównej co dało piękny pokój nad garażem.

Dom nie jest w Chotomowie i po zmianach ma zupełnie inny wygląd.
Pozdrawiam.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Powrót do Osiedla Chotomowskie