Być jak Święty Mikołaj

Nasze lokalne społeczności.

Być jak Święty Mikołaj

Postprzez abakusso » 19 lis 2010, o 17:35

Witam,

Lada moment 6 grudzień. Już, już Mikołaj. Mam fantastyczne wspomnienia z dzieciństwa kiedy to mnie i mego brata odwiedzał Mikołaj. Pamiętam też chwilę, kiedy odkryliśmy, że nasz tata jest świetym mikołajem.... :)

Właśnie... tego, że moja córka zdemaskuje mnie jestem pewien. To, że zdemaskuje moich kolegów też... dlatego pomyślałem, że fajnie by było w ramach pogłębiania sąsiedzkich znajomości wymienić się z innym tatą w obowiązkach mikołajskich.

Innymi słowy: Ty jesteś mikołajem, który przychodzi do mojego dziecka, w zamian ja odwiedzam Twoje. Oczywiście zawartość wora w zakresie rodziców :)

Jacyś chętni? Zobaczymy co z tego wyjdzie.

P.S. Mieszkam na Pogodnym.
abakusso

Postprzez MagdaM » 20 lis 2010, o 00:25

Świetny pomysł, niestety nasz 11-latek już poznał tajemnicę świętego Mikołaja :(
MagdaM

Postprzez Jendrula » 20 lis 2010, o 08:57

MagdaM napisał(a):Świetny pomysł, niestety nasz 11-latek już poznał tajemnicę świętego Mikołaja :(

A ja nadal wierzę, więc możesz Mikołaju przyjść do mnie, tego dnia nie będę palił w kominku, skarpeta na drzwiach od sypialni, tylko żony mi nie wystrasz :hah:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Powrót do Osiedla Chotomowskie