Progi

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez szumski » 24 maja 2012, o 09:46

Jendrula, Ty cicho siedź ;)
Wczoraj na sesji padł wniosek, że na Lipowej masz za niskie progi i zafundują Ci te podrzutowe.

Jakaś zbiorowa histeria i owczy pęd z tymi progami w całej gminie!!!
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez on » 24 maja 2012, o 09:50

No to ja dorzucę od siebie ;) My poprosimy wyższe progi wzdłuż bloków na Leśnej w Jabłonnie. Te co są samochody przejeżdżają jakby w ogóle ich nie było :(
On

... dać polakom wolność to się sami wykończą ...
on

Postprzez MagdaM » 24 maja 2012, o 13:03

Co takiego? Na Lipowej za niskie progi? Znacie mnie - jestem ostatnią osobą, która lubi szybką jazdę. Uważam że progi na Lipowej są wzorcowe - takie jak powinny być - samochody niskozawieszone musza zwolnić a te z wysokim zawieszeniem to i po górach mogą sobie jeżdzić - i żadne progi im w szybkiej jeździe nie przeszkodzą, ja jeżdże nisko-zawieszonym samochodem - niech mi tylko ktoś zrobi na Lipowej wyższe progi abym sobie go uszkodziła przy 10 lub 20 km/h - bo do tylu zwalniam jak przez nie przejeżdżam.
MagdaM

Postprzez Jendrula » 24 maja 2012, o 13:38

szumski napisał(a):Jendrula, Ty cicho siedź ;)
Wczoraj na sesji padł wniosek, że na Lipowej masz za niskie progi i zafundują Ci te podrzutowe.

Jakaś zbiorowa histeria i owczy pęd z tymi progami w całej gminie!!!

Na Lipowej! Tam już są progi... lepiej by położyli w pn części Wspólnej bo tam zap... samochodami choć to odcinek 500metrowy.
Jak już założą progi, to przyjdzie kolej na...BUSPASY! :27:
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez szumski » 24 maja 2012, o 14:12

Na Lipowej! Tam już są progi...

P. Radna - wnioskodawczyni mówiła że są i są ładne ale za niskie.

Widocznie w dziedzinie infrastruktury macie tam już wszystko i w dupach Wam się poprzewracało, to poprzez swoją przedstawicielkę chcecie zmieniać progi. Innych wniosków nie było.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 25 maja 2012, o 09:23

uważajcie...
dzisiaj podwyższą wam próg drogowy a jutro mogą podatkowy!
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez ton » 2 lip 2012, o 10:19

Wczoraj w ramach spaceru do lasu (gorąco polecam) miałem okazję przejść się tymi ulicami pieszo. Z przykrością stwierdzam, że do ograniczenia prędkości nie stosował się tam żaden kierowca (o zasadzie, że pieszy ma pierwszeństwo nawet nie marzyłem), chociaż większość zwalniała w trakcie mijania naszej grupy (niestety nie wszyscy). W gruncie rzeczy, cieszę się, że tam nie mieszkam, bo pomimo ładnej okolicy jest tam dosyć niebezpiecznie, szczególnie gdy spaceruje się z dziećmi.
ton

Postprzez MISIO » 2 lip 2012, o 14:56

Dwa razy jak biegałem zostałem prawie rozjechany przez szybko jadące auta... Wczoraj obawiałem się tego przejścia, jednak najgorzej nie było. NO i ten sklep z zimną wodą :) Poezja!
http://machnas.ubf.pl/ - ZAPRASZAM
http://www.machnas.fora.pl/ - forum sportowe
GRUPA BIEGOWA CHTMO LICZY 95 biegaczy - zapraszamy kolejne
http://www.facebook.com/pages/Grupa-Biegowa-Chtmo/198597396825483 Kto jeszcze nas nie polubił na facebooku?
MISIO

Poprzednia strona

Powrót do Osiedla Chotomowskie