dom na żeligowskiego

Nasze lokalne społeczności.

Postprzez szumski » 12 wrz 2012, o 15:38

sprawdź czy twój wymarzony projekt domu się zmieści(każdy projekt ma podane"minimalna szerokość działki dla projektu wynosi...

Gratuluję podejścia.
Jest szereg innych uwarunkowań w prawie miejscowym i nie tylko m. inn linia zabudowy, ściana lasu i tysiąc innych na archeologii kończąc.

Zaba222 musisz z projektem pójść do gminy i w ładzie przestrzennym spytać czy Ci się to zmieści albo wynająć projektanta, który załatwi to za Ciebie.
szumski
Kłusownik kołtuństwa

Postprzez Cielak » 13 wrz 2012, o 07:22

Zaba222, dam CI jeszcze jeden namiar na gościa od działek. Kiedyś zawoził mnie na ładne działki. Oczywiście pogadaj też z Jendrulą, albo się z nim umów na oglądanie.

Na końcu Żeligowskiego jest dom, przedostatni przed lasem po lewej. Kiedyś był do sprzedania. Chcieliśmy go kupić, ale w końcu zmieniliśmy plany. Bardzo nam się podobał. Facet budował dla siebie. Przejdź się i zobacz.

Co do cen - a dlaczego niby miała byś nie spróbować??? Co ci szkodzi?
Idziesz i mówisz, że za 250 bierzesz już teraz a jak nie to szukasz czegoś innego i tyle. Czasami skutkuje jak trafisz na "podatny grunt" :)

Pozdrawiam.
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez Jendrula » 13 wrz 2012, o 10:01

Dom na Żeligowskiego jest super, działka miodzio, mankamentem może być brak garażu ale ja tam parkuję pod chmurką i nie umieram ze zgryzoty.
Miejsce do życia-lepiej nie można wybrać-blisko autobus pociąg sklep szkoła, przedszkole, droga z kostki i las za płotem.
Rozkład pomieszczen w domu, jakość wykonania ok a sprzedający sympatyczny.
Zaba-pogadajcie z nim o cenie, warto to wziąć-NA pewno nie będziecie żałować a problemy z pozwoleniami na budowę i samą budową murów z głowy. Prace wykończeniowe- można przebirerać w firmach które to zrobią, około 60-70 tys będzie kosztować do stanu deweloperskiego.
Haec Sybillae foliis obscuriora- to mniej zrozumiałe od wyroczni Sybilli
Jendrula

Postprzez Cielak » 13 wrz 2012, o 16:35

Jeżeli mówisz o tym co ja, to faktycznie jest ok. I widać że ktoś dla siebie robił.
No i ta działka! Jak dla mnie rewelacja, pewno byłby nasz, gdyby nie "mała" zmiana koncepcji :)
Bo w życiu bywa tak, że nie zawsze się jest na górze...
Cielak

Postprzez zaba222 » 13 wrz 2012, o 21:33

czy moze mi ktos napisac o co chodzi tym domem na żeligowskiego a wogole to mozna go gdzies w sieci zobaczyc? jest jakas oferta - skoro tak go wszyscy zachwaliaja to i jak chcialam go zobaczyc - pomazyc zawsze mozna...

Cielak - a mozesz mi wyslac na priva kontakty do tego Pana od dzialek i napiac gdzie te dzialki sie znajduja w ktorej czesci chotomowa?

dziekuje
zaba222

Postprzez szer-szeń » 14 wrz 2012, o 09:56

A jeśli w swoich poszukiwaniach trafisz na ul.Lipową, to niech ci nie przyjdzie do głowy interesować się działką obok szkółki ogrodniczej. Przez lata były tam zwalane śmieci, a teraz wszystko pięknie przykryte jest piachem. Takie niespodzianki też u nas są, niestety.
Powodzenia
szer-szeń

Postprzez Jendrula » 14 wrz 2012, o 10:15

Szerszeń- to nie ta działka! smieci były zwalane gdzie indziej (wiem ale nie powiem by nie być oskarżonym o pomówienie).
Pułapką jest działka na tyłach Metki, bo sasiedztwo masarni a i dołek wypełniony bagienkiem i dużo drzew do wycięcia, cena 'atrakcyjna' ale je nie mam jej w swojej ofercie i wrogowi tej działki bym nie zaproponował
Jendrula

Postprzez szer-szeń » 14 wrz 2012, o 12:28

Nie mieszkam tu od wczoraj. Akurat obserwuję tą działkę od lat i wiem co piszę. Zresztą wystarczy zerknąć za płot do szkółki i zobaczyć jaki tam jest teren, obok dawno temu było podobnie.Już mi szkoda tego kto wywali na tą działkę ciężkie pieniądze.
szer-szeń

Postprzez Jendrula » 14 wrz 2012, o 13:13

Ale jst tańsza niż inne i wierz mi to dla 90% nabywców wystarczy! A jak się uda jeszcze złapać bezpośredni kontakt z Włascicielem to już kupuja na pniu.
Niestety kupujacy polują na cenowe okazje i często bezmyślnie kupują coś czego nie powinni.
A możesz mi powiedzieć w którym roku zwalano tam smieci, bo mieszkam w okolicy od 2003 r i nie zauważyłem, było to wcześniej?
Jendrula

Postprzez MagdaM » 14 wrz 2012, o 16:29

Też się zdziwiłam bo mieszkam niedaleko i żadnych śmieci tam nigdy nie widziałam ale jutro zapytam sąsiadów, którzy tutaj od dziada pradziada mieszkają i wszystko wiedzą co gdzie kiedy było, nawet babcie pamietają kiedyś taką wiosnę gdzy Lipową woda plyneła to Wam napiszę, czy to prawda...
MagdaM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Osiedla Chotomowskie